Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

meni je nekak čudno šta nema maglenke..ima klimu ,prof siceve ,a da nema meglenke:nezna: nisam gledal tu kod nas kakve su cijene,ali nekak mi je pre niska cijena za clio s tim motorom..tko zna možda mu nešto i je..ali prvo on treba prodat 306icu ,pa će onda ozbiljnije tražit..makar ja nekako za 1.2 16v navijam..

Link to comment
Share on other sites

Ajme 1.2 i 1.6 se ne mogu mjeriti..1.6 je raketa za ovog anemicnog prdca od 1.2.

Manja je razlika od 1.6 do sporta nego medu ova prva dva..

Link to comment
Share on other sites

Za grad je dosta..

To je istina....al onda se nekom zgodom nades na staroj cesti prema Slunju i pri punom gasu uz brdo te pretice sleper...a ovo govno od 1.2 pije ko da je zagorac....ne uopce mi se to nije dogodilo....i ne uopce poslije nisam kupio dci...nikako :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

slažem se ali ako se 90% voziš po gradu to je dosta, ako se baš nekad uputiš na more, voziš se po desnoj 120 i amen, godinama sam vozio auto sa 60ks pa sam živ. naravno da je ljepše 100+ks ali manja snaga neće te ubiti, a auto troši koliko ga gaziš.. clio je lagan i neznam kak 1.2 može trošit. ako uspoređuješ sa dizelom naravno da troši ali grad 8 litara a otvorena 6 to je za 1.2 benzinca super potrošnja.

Link to comment
Share on other sites

To je istina....al onda se nekom zgodom nades na staroj cesti prema Slunju i pri punom gasu uz brdo te pretice sleper...a ovo govno od 1.2 pije ko da je zagorac....ne uopce mi se to nije dogodilo....i ne uopce poslije nisam kupio dci...nikako :D

Ponekad treba i u nižu prešaltati, petom uz brdo nije pametno. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stvarno puno navozio se sa Cliom MK1 1.2 bez icega auto, i nije jurilica ali da me sleper preticao nije, da sam ja preticao jesam. Auto u 3 i 4 sasvim normalno ide, doduse moras ga tiskati u okretaje na uzbrdicama, ali u okretajima i razvija tih 60tak ks koliko ima. Istina da recimo u petoj na bilo kojem usponu ne moze drzati 90, spustis u 4 i bez problema potegne jako ljepo... Treba znati i voziti auto.

A potrosnja u MK1 je osijek oko 7-8l bez problema. Zena ga vozi svaki dan, A na otvorenoj oko 5l, bez problema i preko 400km za 20l benge, sasvim normalne ne divljanje voznje... Taj MK1 mi je toliko prirastao srcu da je to nemoguce, i planiram ga voziti dok god ne bude trebalo puno variti po njemu.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh da je bar bilo u 5 -toj.

Budimo realni...autic je za grad po snazi ali ne i po potrosnji...za otvorenu cestu - magistralu do 100km/h. Kad god me netko pita za klitaca 1.2 i 1.5 dci a mislim na dvojku jer sam ta dva vozio uvijek ali uvijek prednost cu dati po voznim sposobnostima ovom malom 1.5.....al po cijeni kupnje i odrzavanju ipak debelo na strani 1.2 pa sad nek si kolega vidi sta mu vise odgovara.

Link to comment
Share on other sites

ma auto mu treba za po gradu samo,a i neće radit puno km..a ako hoče na more i negde drugde onda ima dci od tate,pa neka vozi..a i tako je do sad radil..a mislim da mu je 75ks čist dovoljno za po gradu..

Link to comment
Share on other sites

meni je nekak čudno šta nema maglenke..ima klimu ,prof siceve ,a da nema meglenke:nezna: nisam gledal tu kod nas kakve su cijene,ali nekak mi je pre niska cijena za clio s tim motorom..tko zna možda mu nešto i je..ali prvo on treba prodat 306icu ,pa će onda ozbiljnije tražit..makar ja nekako za 1.2 16v navijam..

I ima presvlacen - tapaciran volan

 

Link to comment
Share on other sites

Zadnji 1.2 sam imao od 2001 do 2004 i hvala nebi vise ako ne moram.

Doduse vozio sam povremeno od punca Saxa 1.2, ali on je pero lagan pa ajde jos i nije takva frustracija...uglavnom od 2004 do sada svi su mi bili oko 2 litre motori i uglavnom sa preko 120 KS.

 

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

vozio sam i ja saxa ali tamo je 1.1 ,a ne 1.2 i mogu reči da lepo potegne taj auto za svojih 60ks..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam taj primjerak jos davno gledao i cudim se da jos nije prodan...

to je caffe auto. To mu je namjena i malo ljudi ima za takav sport

Link to comment
Share on other sites

sa takvim bahatim stavom prodavača, čak da mi i treba takav auto, nebi ga od njega uzeo. čovjek treba imati elementarne osnove odgoja i ljubaznosti..

Link to comment
Share on other sites

Nije covjek krkan nego je tako pisao zbog krkana koji ne znaju citati sa razumijevanjem pa zovu samo za odredjeni dio i za njega u zamjenu nude pokretne kokosinjce, svinjske polovice, inox bacve, vilice spremne za reparaciju i sl.

Link to comment
Share on other sites

neznam jel frajer editiral post ali ovo kaj je napisaoje sasvim ok, ne vidim problem ? Sigurno ga zove bar 2-3hipstera dnevno koju su kupili lagunu 2 za 2-3 soma eura kolko kostaju trzisno i sad bi ju jeftino nachrustali

nesto drugo je meni smijesno na oglasu, ali Bože moj jel viđeno kupljeno :))

Link to comment
Share on other sites

To se podrazumijeva da budu te svajakvi biseri zvali ali ih i pozivas s takvim zahtjevima ko da si bogom dan a najobicniji svercer auta.

Tko god u oglasu tipka ovakve gluposti taj je za mene budala.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.