Jump to content

Gorivo


shorva

Recommended Posts

Idem tocit službeno auto, i ovaj iz Croduxa trci van, zasto ne tocim premium manje košta nego ovaj normalni dizel... reko šta ja znam kolko šta košta a i ovo je slùzbeni avto 😀... kaže dobit ce po nosu... iliti ostalo premiuma jel nitko ne toci od poskupljenja pa sad guraju pošto poto da se potroši...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao da cu doci kasnije sa svojim 😀 valjda srijedom i jos nekim danom je akcija na te premium 😀

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, frenchkey said:

Ja sam ga dobiobkupovinom Sandera eco g za 2000 litara, 15% popusta.
Kako se Renault s njima dogovorio, i dali je to meni naplatio u cijeni auta, ne znam niti me briga. Szeta da propadne. A kad se potrosi idem tamo di je najjeftinije

Već jako dugo to tako funkcionira , čak je i u Sloveniji ista akcija za 2000 litara, u svakom slučaju bolje i to nego ništa , što je badava badava je. A ko tu i kako ima računa izuzev kupca i nije važno.

Link to comment
Share on other sites

cijene formiraju i naftni špekulanti jer netko izjavi da je Mujo negdje krivo prdnuo pa ajmo brže bolje podignuti cijenu nafte jer će Mujin prdac utjecati na to...

karikiram ali skoro pa je tako... doslovno jedna izjava napravi histeriju i ajmo diži odmah

Edited by Danchibald
Link to comment
Share on other sites

On 27. 12. 2022. at 18:26, mata73 said:

Pucali su sami sebi u nogu ovi iz Petrola.  Na njihovu sreću, ovčice imaju kratku pamet i zaboravit će se ova epizoda brzo. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fabi said:

Pucali su sami sebi u nogu ovi iz Petrola.  Na njihovu sreću, ovčice imaju kratku pamet i zaboravit će se ova epizoda brzo. 

Nikamo nisu oni pucali a izgleda da znaju što rade, napr vlada im dava ako sam dobro upazio 0,75 kn marže , a isto toliko imaju u Sloveniji (to sam vidio danas na tv). No na pitanje zašto ne tuže onda i Slo muk , nema tužbe a ista marža . Tu traže 1 kn a u Slo je dosta i 0,75 . 

Link to comment
Share on other sites

Stvar je veoma jasna, marža od 75lp im je nedostatna za rad u Hrvatskoj jer su podigli 190 mil € kredita za kupnju Croduxa, i naravno taj dug se mora vraćati, a tih 75 lp očito nije dovoljno da bi se kredit uspješno vraćao i radilo sa nekakvom dobiti.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ivan1902 said:

Stvar je veoma jasna, marža od 75lp im je nedostatna za rad u Hrvatskoj jer su podigli 190 mil € kredita za kupnju Croduxa, i naravno taj dug se mora vraćati, a tih 75 lp očito nije dovoljno da bi se kredit uspješno vraćao i radilo sa nekakvom dobiti.

Pa svako bi volio dignut kredit iznad svojih mogućnosti kad bi mu ga drugi otplaćivao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 27. 12. 2022. at 21:18, mata73 said:

Oni hoće prilagoditi cijene nauštrb korisnika.
A da mi malo (malo duže) ignoriramo njihove usluge?

Danas u Sarajevu  tocio na Ini .. Petrola i Gazproma na svakom cosku e neš razbojnice ne.. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.