Jump to content

Logan MCV 1.5 dCi Techroad


Vladek

Recommended Posts

Još jedan karavan na forumu. :hura: Super izgleda. Čestitam i želim puno sretnih km. 😊

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bude uskoro. Jučer je taman kiša počela i brzo je pao mrak. 

Link to comment
Share on other sites

Mozes jos jednom ispricat gdje si ju uzeo i kak si uspio tak brzo..
Ja kad sam pitao za novog sandera, samo su me pogledali i rekli ceka se 4 mjeseca..

Link to comment
Share on other sites

Onaj good feeling kad ga prvi put ispeljas iz salona..cestitke!

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke i puno sretnih km... Meni je u toj verziji Sandero Stepway sexaca i zelja... skroman sam 😊😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitam! 

Uživaj u novom autiću. 

Baš me zanima usporedba talia VS mcv?

Meni ona super izgleda izvana. Unutrašnjost me malo manje oduševljava, ali daleko od toga da je loša. 

Nisam uspio uhvatiti. 7 ili 5 sjedala? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ivan.martinko said:

Mozes jos jednom ispricat gdje si ju uzeo i kak si uspio tak brzo..
Ja kad sam pitao za novog sandera, samo su me pogledali i rekli ceka se 4 mjeseca..

Kupljen u Baotiću. Vozilo je sa lagera pa je zato isporuka bila vrlo brzo. Trebao sam podići ga na badnjak, međutim nisam htio jer sam taj dana imao puno obaveza pa sam ga preuzeo jučer. 
Htio sam kupiti 0.9 Tce međutim nisu više imali niti jednoga, već su ostala samo 3 dizelaša. Pošto se radi o opremi koju sam htio sa gotovo svim dodacima koje sam htio (fali mi naslon za ruku) te je u boji koju sam htio, odlučili smo da ćemo uzeti dizelaša te sam ga platio 13 000 kn više nego benzinca. Inače se čeka i više od 4 mj. za isporuku Dacie. 

1 hour ago, petak said:

Baš me zanima usporedba talia VS mcv?

Meni ona super izgleda izvana. Unutrašnjost me malo manje oduševljava, ali daleko od toga da je loša. 

Nisam uspio uhvatiti. 7 ili 5 sjedala? 

Teško da se ta dva auta mogu usporediti. Totalno drugi koncept. Dacia je višlja te je unutrašnjost bolje dizajnirana i materijali su malo bolji. Izvana je Dacia puno ljepši auto nego unutra. Prva negativa stvar su mi sjedala koja nisu profilirana i dosta su mekana. Dacia me oduševljava prostorom. Danas je već odradila prvu radnu misiju - prevezla je ostatke djelova koje sam imao od Thalie do garaže gdje je Thalija pospremljena kao donor dijelova. Automatska klima me oduševljava, kao i stražnja kamera sa senzorima. Ima navigaciju koja me upozorava na prekoračenje...ma još ništa ne kužim moram pročitati manual kako sve to popaliti. Telefon sam spojio sa Daciom i obavio par razgovora - svi su se čudili kada sam rekao da pričam iz auta jer me dobro čuju i razumiju... ma sto stvari koje tek moram pohvatati. 

Motor mirno radi i tek sam nakupio 50 km... 

Ima 5 sjedala, bez mogućnosti ugradnje dodatnih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ma super, čovječe, lijepo je kad si čovjek može priuštiti auto za koji realno ima novaca. većina bi kupila neki auto više klase sa 100000km i 150ks ali ne i ti. takva je oduvijek bila i moja filozofija..

0,9 tce je zgodan motorić ali po meni nije loše uhvatiti ovog dizela koji ti ni nakon par tisuća km vožnje samo po gradu nebude zadavao glavobolje, nit bu se kaj štopalo itd..

super je napravljen, malo je pojačan i bolji od onog 110ks i buš zadovoljan. nemoj točit najjeftiniji dizel i po sumnjivim pumpama i prepolovi onaj servisni interval koji je 30000km i ide to ohoho..

dizel je i ova na videu makar ima obrtomjer do 7000 okr..

  • Like 1
  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

techroad ili stepway su i meni ZAKON...puno sretnih km i jedva cekam nove slike i iskustva...

imas navi? kameru iza?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zgodan auto i prostran, pa čak i lijep izvana. S druge strane, vozio se jučer u novom C3 aircros, kupila rodica. Malo je reći da mi se ne sviđa

Link to comment
Share on other sites

gledam sad ovaj youtube video i vidim da ima podizace stakla na vratima... a sto su ovi podizaci na centralnoj konzoli? od straznjih?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Ruske said:

imas navi? kameru iza?

Ima navigaciju i kameru koja je odlična.

14 minutes ago, Danchibald said:

gledam sad ovaj youtube video i vidim da ima podizace stakla na vratima... a sto su ovi podizaci na centralnoj konzoli? od straznjih?

Tako je. Na vratima su za prednja stakla, s tim da je za vozača impulsni podizač, dok su podizači za stražnja stakla na centralnoj konzoli, a kraj njih je dodatni gumb za zaključavanje funkcije podizanja stražnjih stakala.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.