Jump to content

WRC Rally Hrvatska

Recommended Posts

Hrvatska potvrđena kao domaćin svjetskog prvenstva u reliju (WRC) u travnju 2021.

Start i cilj utrke bit će u Zagrebu, a vozit će se po lokalnim cestama Zagrebačke, Karlovačke i Krapinsko-zagorske županije. Koliko su te utrke atraktivne najbolje ilustrira brojka od 836 milijuna gledatelja koji su prošle godine pratili WRC. Klubovi nositelji organizacije Croatia Rallya su D.T. iz Poreča i Cro Dakar Team iz Zagreba, uz podršku Hrvatskog auto i karting saveza.

“Bila je ovo doslovce borba od 11 rundi, a sada nas čeka i najvažnija, ona organizacijsko - logistička. Ipak, osjećaj je sjajan jer WRC je uz Formulu 1 najprestižnije oktansko natjecanje na svijetu i samo odabrane države imaju priliku ugostiti ovaj spektakl. Uz sam sportski dio planiramo mnogo popratnih događanja, poput velikog gospodarsko investicijskog foruma jer sport je prije svega veliki biznis. Ponosan sam i zahvalan svima uključenim u ovaj kompleksan proces! Pokazat ćemo Hrvatsku u najboljem svjetlu te na najbolji mogući način obilježiti 115 godina automobilizma u Hrvatskoj!”, zaključio je predsjednik Hrvatskog auto i karting saveza Davorin Štetner.

Ja sam za ovu vijest saznao jos prosli vikend,posto je Dado Štetner susjed,bili smo na jednom domjenku i tak kroz pricu oko Delte smo se dotakli svih tema u HR automotorsportu ali i o WRC u Hrvatskoj.Zanimljiv sugovornik u svakom slucaju,ocigledno i čovjek od riječi.

maxresdefault.jpg

https://www.glasistre.hr/sport/hrvatska-potvrdena-kao-domacin-svjetskog-prvenstva-u-reliju-wrc-u-travnju-2021-671928

https://www.glhttps://www.glasistre.hr/sport/hrvatska-potvrdena-kao-domacin-svjetskog-prvenstva-u-reliju-wrc-u-travnju-2021-671928asistre.hr/sport/hrvatska-potvrdena-kao-domacin-svjetskog-prvenstva-u-reliju-wrc-u-travnju-2021-671928

• Like 4
  • Thanks 2

Dugo se to kuhalo, pripremalo i krčkalo ali konačno smo nešto dobili. Zato je i bio Jean Todt da vidi i blagoslovi.
Nesumnjam da ce organizacija biti odlična i svakako cu biti negdje uz stazu.

• Like 1
zac7654321

odlicno!

a kaj je sa F1?

u par navrata od razlicitih ljudi cuo da se trebalo nekaj odigrat na podrucju bistre il samobora, pa cak i da je krenuo otkup zemljišta al se kao proculo pa su cijene parcela otisle u nebo i propalo sve...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

VedranSB

Ovo je odlična vijest! Pričalo se o tome prije par godina, spominjala se Istra. Nakon toga je sve nekako splasnulo i na kraju sam mislio da od toga neće biti ništa. Svaka čast Davorinu, jedno vrijeme smo nešto i surađivali i mogu reći da je tip uporan. Kao država smo mali na motorsportskoj mapi, pa će ovo tim više biti velika stvar.

• 3 months later...
yutasknight

9933153.thumb.jpg.afe9748c2f51f0f38583f5bedb008832.jpg9933151.thumb.jpg.6c073611b9d73e35905c483354c9d99d.jpg

• 23. travnja

Rude - Plešivica

Kostanjevac - Petruš Vrh 

Jaškovo - Mali Modruš Potok 

Pećurkovo Brdo - Mrežnički Novaki 

• 24. travnja

Mali Lipovec - Grdanjci 

Stojdraga - Gornja Vas 

Krašić - Vrškovac 

Vinski Vrh - Duga Resa 

• 25. travnja

Bliznec - Pila 

Zagorska Sela - Kumrovec 

• Like 4
Ruske

Brojim dane do najveceg eventa u mojoj sudackoj karijeri...godisnji rezerviran odavno

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

• Like 1
petak
1 hour ago, Ruske said:

Brojim dane do najveceg eventa u mojoj sudackoj karijeri...godisnji rezerviran odavno

Tii si znači sudac na stazi na nekom od brzinaca ? 

Ruske

U svim autosportovima u hr na koje moj klub ide (brdo, rally, krug, fd, krono...) na rallyima radim upis vremena

• Like 4
  • Upvote 1
  • Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..