Jump to content

Polugeneralka/generalka motor clio 197


Zrmi RS

Recommended Posts

Lijepe slike, ali ne kužim vezu sa postom....

Poanta je kod 8krpm da....?!

Nisam mehanicar (i nije zajebancija), treba biti uredno, čisto, premjereno, u odgovarajućoj kvaliteti...?
Stegnuto na moment /stupanj?
Lubricirano...?

Btw, na prvoj fotki lanac djeluje da nije poravnat, to tako ide kod ove makinje ili je stvar fotića?

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lijepe slike, ali ne kužim vezu sa postom....

Poanta je kod 8krpm da....?!

Nisam mehanicar (i nije zajebancija), treba biti uredno, čisto, premjereno, u odgovarajućoj kvaliteti...?
Stegnuto na moment /stupanj?
Lubricirano...?

Btw, na prvoj fotki lanac djeluje da nije poravnat, to tako ide kod ove makinje ili je stvar fotića?

Sent from my RMX2170 using Tapatalk


[emoji1787]
Link to comment
Share on other sites



Ajde ti malo smiri doživljaje i kontroliraj bezobrazluk. Nemanja je pitao,a ljudi su mu davali dobronamjerne savjete. To što si mehaničar trebali bi mi ostali šta? Da ti čistimo cipele? 


  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dado_sk said:

Ajde ti malo smiri doživljaje i kontroliraj bezobrazluk. Nemanja je pitao,a ljudi su mu davali dobronamjerne savjete. To što si mehaničar trebali bi mi ostali šta? Da ti čistimo cipele? 

Inače kaj će biti??? 

Niste ni svjesni kaj pišete sve, i u tome je problem, a Zrmi je jadan više zbunjen. 

Kad si bolestan ideš doktoru, kad ti curi radijator zoveš instalatera, kad te j**e auto ideš na forum? 

I ne znam sa kojom rečenicom sam bio bezobrazan??? Daj ponovo pročitaj

Edited by cardak
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tako klijentima odgovaraš koje zanima šta treba?  "Ajde znalci šta mi dolazite kad sve znate?" Ajde molim te reci ime servisa da slučajno ne dođem. 

Link to comment
Share on other sites

Pa nznm sto se svadjate bzveze. Nije cardak bio bezobrazan. Cinjenica je da forum ima vise "strucnjaka" na papiru nego u praksi. Meni je samo problem lova, inace bi auto vec bio kod njega. Mislim da to dovoljno govori da mu vjerujem jer sam cuo da covijek zna sto radi. To mu je posao kao i meni slikanje pacijenata.

Ono sto sam ja htio znati jest to ulje xado jel dobro i jel 10w60 ok ulje i jel moze ici da probam s tim da vidim hoce li ga bar malo trosit. Hans kaze da nebi smjelo bit trkace ulje, a sva ta gusca su i trkaca sto barem tako pise. Pa sam tu malo zbunjen....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dado_sk said:

Tako klijentima odgovaraš koje zanima šta treba?  "Ajde znalci šta mi dolazite kad sve znate?" Ajde molim te reci ime servisa da slučajno ne dođem. 

A što je tebe Dado uvrijedilo?

Nit si ti u temi nit se piše o tebi, a ne vidim niti da je netko nekoga uvrijedio...

Osim da ti bacaš na agresivu iz samo tebi valjda poznatih razloga

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dado_sk said:

Tako klijentima odgovaraš koje zanima šta treba?  "Ajde znalci šta mi dolazite kad sve znate?" Ajde molim te reci ime servisa da slučajno ne dođem. 

Ti nisi moj klijent niti ćeš biti, očito. Zrmiju sam objasnio sve preko telefona (ne na forumu). A "znalci" slobodno neka sami popravljaju aute sami, nemam ništa protiv, samo neka jezik ostave za ono što služi, i neka uče na vlastitim pogreškama. 

Servis je Retro Blokada d.o.o.

I slobodno me popljuj di hoćeš i kad hoćeš, nekako ću preživjet. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, cardak said:

Ti nisi moj klijent niti ćeš biti, očito. Zrmiju sam objasnio sve preko telefona (ne na forumu). A "znalci" slobodno neka sami popravljaju aute sami, nemam ništa protiv, samo neka jezik ostave za ono što služi, i neka uče na vlastitim pogreškama. 

Servis je Retro Blokada d.o.o.

I slobodno me popljuj di hoćeš i kad hoćeš, nekako ću preživjet. 

Ma daj Krešo, čemu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f7p said:

Ma daj Krešo, čemu

Pa nista iznenadjujuca reakcija... U pod forumu di je cavrljanje ok... Zrmiju je receno sta je za taj motor uzrok problema-potrosnje ulja u 99,9% i kako  ga moze rjesit... I onda idu rasprave u smjeru... More bit ovo more bit ono..... Itd itd..... I sad se cudimo sta je covik koji radi te motore napisa post i reagira.... 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Ma stavi koje hoćeš ulje, ali trošit će bilo koje ulje, neko više, neko manje. Samo pazi da ga ima dok ne sloziš motor. 

AMEN!!! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, cardak said:

Ma stavi koje hoćeš ulje, ali trošit će bilo koje ulje, neko više, neko manje. Samo pazi da ga ima dok ne sloziš motor. 

AMEN!!! 

Mislim nece mu promjena na gusce stetit vise? To sam mislio iako ta ulja kao nemaju onu specifikaciju RN0700 0710....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.