Jump to content

Clio Williams


ZD1400RT

Recommended Posts

Ja bi bez problema da 10k eura za njega + da još iman za odr
Edited by Med0
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    22

  • Toca_sb

    9

  • ZD1400RT

    8

  • Riker

    8

svi ti auti su odlični, ali stvarno se ne treba forsirat i glumit heroja nego uz to imat još jedan auto za svaki dan po gradu, u kino i konzum...

Link to comment
Share on other sites

evo javio mi stari iz IT da je nasao williamsa na otpadu za 2000e malo udaren naprijed, najeb.. prednji most, vjerojatno je dobio udarac odozdola ali motor i sve ostalo citavo.. prodaje se samo komplet..

Edited by ivanB
Link to comment
Share on other sites

E sad pitanje... Zna li netko dokad se proizvodio Willi?

Znači koje godine su proizvedeni zadnji primjerci?

Znam da ih ima 95 godine ali me zanima ima li i 96.??

Link to comment
Share on other sites

Ma to sam i mislio kao što jue 1.8 16v zadnji 96.

Naletio sam u Autoscoutu na clia piuše 1.8 16v 1997 god a ima 150ks.. A slika je clia sa

Link to comment
Share on other sites

Ma to sam i mislio kao što jue 1.8 16v zadnji 96.

Naletio sam u Autoscoutu na clia piuše 1.8 16v 1997 god a ima 150ks.. A slika je clia sa

Link to comment
Share on other sites

Pa zato sam i pitao da li postoji 96. jer znam da se svi renaulti nakon 1.1.1996 mogu uvest tj zadovoljavaju homologaciju.

A onaj čisto sumnjam da je 97...

Link to comment
Share on other sites

Pa zato sam i pitao da li postoji 96. jer znam da se svi renaulti nakon 1.1.1996 mogu uvest tj zadovoljavaju homologaciju.

A onaj čisto sumnjam da je 97...

sredinom 96g. je izasao redizajn clia a u njemu je bio najjaci motor 1.8 8V rsi, tako da nije sigurno osim ako nije neka kemija..

Link to comment
Share on other sites

radio se do polovice 96...

to za homologaciju ne znam, ali znam da se bilo koji auto bilo kojeg godišta mo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Samo da se nadove�em, ovaj williams iz oglasnika za 7.500 je bio prili�no razbijen i kompletno je �prican, znam to iz pouzdanih izvora a i tip mi je priznao kad sam ga dobio na foru ;)

iz jos pouzdanijih izvora, u krivu si..!!

jedan drugi je bio poprilicno razbijen i spircan, a posto ih ima svega par komada u lijepoj nasoj, vjerojatno znam svaki..

Edited by ivanB
Link to comment
Share on other sites

Ivan uvijek brani svoje boje! :cekicem: Ja isto znam da je ovaj pic-pic!

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

to za homologaciju ne znam, ali znam da se bilo koji auto bilo kojeg godišta mo
Link to comment
Share on other sites

evo dva oglasa iz palvog oglasnika

1. Clio williams 2.0i C57 NO5, 93.g., vanserijski, 16 v, 150 ks, originalno stanje, 7500

Link to comment
Share on other sites

To je od Gudiceka clio, on je i na forumu, nick Maki.

Uf, da imam tu lovu uzeo bi ga bez razmisljanja pa nek stoji u garazi

Link to comment
Share on other sites

iz jos pouzdanijih izvora, u krivu si..!!

jedan drugi je bio poprilicno razbijen i spircan, a posto ih ima svega par komada u lijepoj nasoj, vjerojatno znam svaki..

Ne 100% nisam, uostalom misli sta hoces...

Link to comment
Share on other sites

Ne 100% nisam, uostalom misli sta hoces...

ne mislim, znam!!

Da, samo na koji način? ;)

najnormalniji nacin, kao i za auto npr. 2000g. kupis vani nedje, prijavis na carini, platis sve sta treba, dobijes HR papire, tablice i vozis..

Link to comment
Share on other sites

Clio za 7500 eura je susjed od moje cure i gledam ga svaki dan.Vjerujte Ivanu auto nikad nije bio razbijen.

Clio koji je bio razbijen i cijeli lakiran je pak od moje susjede i bio je od Siniše Košutića.Taj nije na prodaju ali je svejedno u izvrsnom stanju jer je promijenjena cijela karoserija.

Link to comment
Share on other sites

Clio za 7500 eura je susjed od moje cure i gledam ga svaki dan.Vjerujte Ivanu auto nikad nije bio razbijen.

Clio koji je bio razbijen i cijeli lakiran je pak od moje susjede i bio je od Siniše Košutića.Taj nije na prodaju ali je svejedno u izvrsnom stanju jer je promijenjena cijela karoserija.

puno ti hvala!!

Edited by ivanB
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.