Jump to content

Clio Williams


ZD1400RT

Recommended Posts

najnormalniji nacin, kao i za auto npr. 2000g. kupis vani nedje, prijavis na carini, platis sve sta treba, dobijes HR papire, tablice i vozis..

Bilo koje auto bilo kojeg godišta, kao što Riker ka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    22

  • Toca_sb

    9

  • ZD1400RT

    8

  • Riker

    8

ne mislim, znam!!

najnormalniji nacin, kao i za auto npr. 2000g. kupis vani nedje, prijavis na carini, platis sve sta treba, dobijes HR papire, tablice i vozis..

Za taj od Kosutica sa cuo i ja da je bio razbijen ( ubijen) i da su samo dva Williamsa prodana nova u Hr jedan Kosutici i jedan tipu iz Novog Vinodolskog .

Link to comment
Share on other sites

Za taj od Kosutica sa cuo i ja da je bio razbijen ( ubijen) i da su samo dva Williamsa prodana nova u Hr jedan Kosutici i jedan tipu iz Novog Vinodolskog .

taj i novog vinodolskog je bio kod mog starog prije par godina, dosao po radilicu :bigl:

a ovaj od kosutica je bio ubijen, ali kao sto Hrvoje kaze NOVA JE KAROSERIJA tako da se bas i ne primjeti..

Link to comment
Share on other sites

taj i novog vinodolskog je bio kod mog starog prije par godina, dosao po radilicu :bigl:

a ovaj od kosutica je bio ubijen, ali kao sto Hrvoje kaze NOVA JE KAROSERIJA tako da se bas i ne primjeti..

je**te moran se malo raspitat....znam da je jedan jaci primjerak clia te generacije bio u Selcima ali za Novi mi je ovo prvi glas :??:

Link to comment
Share on other sites

Ne primjeti se uopće,auto je pod ceradom ne registriran. :lool::lool::lool:

vidio sam tvoju susjedu da se vozi neki dan.. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ne primjeti se uopće,auto je pod ceradom ne registriran. :lool::lool::lool:

Po meni je grijeh imati takav auto i neregat ga tj pokrit ga ceradom da stoji negdje vani i propada...

Link to comment
Share on other sites

je**te moran se malo raspitat....znam da je jedan jaci primjerak clia te generacije bio u Selcima ali za Novi mi je ovo prvi glas :??:

Vise nije taj covijek iz Novoga vlasnik ,a inace to ti je onaj tip koji ima novi crveni Evo 8 i ima gumarsku radionu na kraju Novoga :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Vise nije taj covijek iz Novoga vlasnik ,a inace to ti je onaj tip koji ima novi crveni Evo 8 i ima gumarsku radionu na kraju Novoga :bigl:

pricao mi riker o tom liku..

Link to comment
Share on other sites

pricao mi riker o tom liku..

Lik je iz Crikvenice a ne iz Novog i sjecam se da je vozio m3 pa imprezu sti i sad lancera evo, onda je taj clio bio kod njega prije cca 7/8 godina a tad jos nisam pratio aute....

Inace je poznat po tome sto uvijek vozi kao da je reli u pitanju :bigl: ali i stvarno zna sto radi a ne kao neki "frajeri" cak je isao sa simcom obojanom u crveno bijele kockice u Portugal bodrit nase :hura:

Inace kazu da je dobar s Laudom, a isla je i neka prica da ga je Mujkic pitao ako bi isao na race u njegovom timu!

Edited by bad&blue
Link to comment
Share on other sites

zadnja slova na regi NG

MG su zadnja dva slova ne NG!!! Ali znam da mislio na isti!!! Od kada si zatamnio stakla niš ne vidiš hehe!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ima baš sve, slaganje motora, kako promjenit nešto... I to sve sa slikama koje su od velike va

Edited by Hrki
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

odi na google i naci ces dosta toga..

fora je ali ne sviđaju mi se te konverzije atmosfera na turbo..

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.