Jump to content

Donacije 2023


VedranSB

Recommended Posts

Dragi svi, nakon uspješnog kruga donacija iz 2018. godine, došlo je vrijeme za novi krug. I dalje se trudimo da forum bude što bolji te ulažemo znatne napore da ga održimo na životu, što iziskuje i određene troškove. Zato vas molimo da putem donacije podržite daljini rad foruma.
Da se ne bi opet ponavljali, RKH na žalost više ne funkcionira (k'o je dobio majicu, dobio je [emoji1787]) i ne možemo očekivati pomoć u bilo kakvom obliku od RKH.
Moram napomenuti, da ipak zahvaljujući RKH barem imamo domenu, te dokle god je udruga RKH aktivna (barem na papiru), i forum će ostati na ovoj web adresi. Ostaje nada da Ministarstvo pravosuđa i uprave neće brisati udrugu (radi neaktivnosti), te da nećemo ostati i bez domene, međutim, i na to treba biti spreman.
 

image.thumb.png.21496697d7605fa94fded89ff56d161c.png

Kao što možda znate, nas nekolicina donira svoje vrijeme ali i novac, a troškovi vođenja foruma su iz godine u godinu sve veći i veći. Pokušali smo sa uvođenjem reklama, i znam da vas smetaju (tko nema AdBlock [emoji1787]), međutim ni to se nije pokazalo veoma uspješnim. Sredstva koja se prikupe na taj način su neznatna.
S obzirom da smo i zadnji put izašli svim Donatorima u susret, to ćemo napraviti i ovaj puta. Svi Donatori će dobiti poseban status bez obzira na iznos koji doniraju. Uz poseban status idu i određene privilegije, Donatori mogu vidjeti ocjene na postovima, ali i tko je kako ocijenio, imaju neograničen inbox, i naravno, s obzirom da sudjeluju u financiranju rada, njima se ne prikazuju

REKLAME.

image.thumb.png.1b509dc67f9cabfbc6305c19c633983a.png

S obzirom da imamo članova koji i nisu iz Hrvatske, imat ćemo dva računa za uplatu donacija. Jedan multivalutni i jedan eurski.
Odaberite sami na koji ćete račun uplatiti, najbolje onaj na kojem vam je manji trošak uplate.
Unaprijed zahvaljujem svima koji će donirati.
Računi su:
Revolut
IBAN: LT683250013314110884  (multivalutni)
BIC: REVOLT21
PBZ
IBAN: HR4923400093209910446 (€uro)
BIC: PBZGHR2X
 
Primatelj: Ivan Banić
Adresa primatelja: Dunjevac 15, 10000, Zagreb, HR

EDIT: PayPal: ivanbanic@gmail.com
 
U OPIS PLAĆANJA OBAVEZNO STAVITI NICK SA FORUMA (tako da možemo pratiti uplate).
 
Također, kao i zadnji puta, objavit ćemo donatore te ukupni iznos donacija.
 
O novom serveru, novom forumu, te novostima ste obavješteni u drugoj temi.

 

Ovdje možete naći tablicu u kojoj se vode sve uplate:

Tablica
 
 
 
 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put sam ga prepisao, sad sam bas napravio Copy/Paste, trebalo bi biti ispravno

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sad je ok... 

39 minutes ago, Ivan1902 said:

Prvi put sam ga prepisao, sad sam bas napravio Copy/Paste, trebalo bi biti ispravno

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

 

Link to comment
Share on other sites

prijedlog, da mozda tu odmah radis popis kako vidis ciju uplatu tako napises.. tako ce i ekipa koja uplati novac kliknut ovdje i vidjet da je transakcija uspjesno izvrsena pa te nece davit pitanjima "jel sjela uplata" i tome slicno.. vidi pa razmisli, mozda na kraju svakog dana samo editiras post, ili jednostavo napravis novi post....

Link to comment
Share on other sites

Koliki je cca godišnji trošak foruma?

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, direstraits said:

Daj neki PayPal da uplatim pa vi dalje proslijedite 

Dodan i PayPal: ivanbanic@gmail.com

 

1 hour ago, Smuchac said:

Koliki je cca godišnji trošak foruma?

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk
 

Do sada je bila rječ o trošku cca 200€ godišnje...

Sada ćemo početi pažljivo balansirati, ono što je obavezno je hosting, on je 19,99€ mjesečno...

Licenca koja uključuje podršku i nadogradnje je 55$/6mj... ako cijene ostanu ovakve kakve su...

https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted/

Na to idu još dodatno pluginovi... ali mislim da ih nećemo kupovati s obzirom na situaciju... vjerojatno nećemo ni licence kupovati svakih 6.mj već svakih 12. mjeseci...

Evo, da budem iskren, dosta je nepoznanica, 2018. smo prikupili 4600kn, i izdržali smo s tim 5 godina...

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovaj put nešto sitno, prošli put me kritizirali da je previše. 

Confused Jim Carrey GIF

Slijedeći put bude taman

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.