Jump to content

Donacije 2023


VedranSB

Recommended Posts

Uostalom i google je tu, on, zapravo ona (dam rezat ruku da je zemskinja 🤣) je jako dobro upoznata s tim pojmom.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Umjesto 1 rečenice,
"A za one iz inozemstva :
BIC123456"
sad smo ispisali 10 postova.
No dobro, trebat ce mi ova info kad odem zivit u Irsku [emoji57]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uplaćeno preko Paypala. Nadam se na pravu adresu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati, napravio sam ogromnu grešku, mislio sam da ću olakšati ljudima s više načina uplate, a zapravo sam sebi pucao u nogu jer je trebalo koordinirati PayPal, Revolut, Keks, i PBZ, i onda sve to kontinuirano pregledavati da nisam nekoga zaboravio... A od svih mi se najgori pokazao PBZ, jer npr. Frenckey je uplatio, a logan nakon njega, a u međuvremenu još nekoliko ljudi, a meni na ispisu bude obrnuto, da je logan prije svih ostalih... tako da bi PBZ tokom dana promješao uplate i po nekoliko puta...

 

Uglavnom, mislim da nisam nikoga zakinuo i da ste svi u tablici. Ukoliko netko ne nalazi sebe, molim ga da mi se javi.

Link to comment
Share on other sites

Uplaćeno sa ZABE na PBZ, nisam stavio nick sa foruma, taj dio sam vidio kasnije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
30 minutes ago, Krule said:

kolko smo skupili? ak se smije znati :D tj, za koji period imamo love?

 

Pa cijelo vrijeme je javno dostupna tablica svih koji su uplatili sa ukupnom cifrom...

 

Evo još jednom za sve

TABLICA

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo janje u 3misec...nista prije 6.....Đaba ti blejit.... 

Ma to je riješeno, nije bilo janjeta pa je gujda bila čist ok.
Ostatak smo potrošili na mađarice.
.
.
.
.
.
Kolače naravno [emoji23]
  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.