Jump to content

Donacije 2023


VedranSB

Recommended Posts

33 minutes ago, Ivan1902 said:

Raznolike su uplate, od 6€ do 20€

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk


 

Pratim 20€ i dižem na 30€.

U 17-18 godina članstva dobio sam pregršt savjeta koji su mi pomogli na ovaj ili onaj način.

Hvala svima koji se i dalje brinu za forum, iako koliko vidim neki od njih više ni ne furaju Renaulte!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uplaćeno..

Da pitam admini dragi, ima li logotipa / banner-a sa vrha stranice u većoj rezoluciji? Pogodnoj za print velikog natpisa. Želja mi je izraditi si sjenilo u stilu onih naljepnica preko cijele šajbe iz 90-ih (česte su bile od proizvođača autoradia, tipa Pioneer, Alpine..)

Treba mi prvenstveno iz praktičnih razloga, gotovo uvijek u Sjeniku imam spuštena sjenila, a rupa u sredini je zbilja velika (baš mu fali malo srednje sjenilo ko neki auti što imaju).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uplaćeno, preko pay pal [emoji106]

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idemo dećki s uplatama. Tko koliko može. Svaki euro je važan. Mirovina mi nije bog zna što  ali ovo ne propuštam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uplaćen cener. :dobroje:

Poslano sa mog 2201116PG koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel moguće da se kao donator odreknem svih pogodnosti koje se nude, u zamjenu da smijem ignorirati jednog moderatora? 😊

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Uplatio sam skromni doprinos te ptičem i druge koji još nisu da se priključe, kako bi ova naša on-line zajednica nastavila se družiti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel moguće da se kao donator odreknem svih pogodnosti koje se nude, u zamjenu da smijem ignorirati jednog moderatora? [emoji4]
Na zalost, ne, pogodnosti dobiju svi. A blokiranje nekoga je besplatno, to nikad nismo naplacivali [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, ali moderatora ne mogu blokirati. 

Link to comment
Share on other sites

Da, ali moderatora ne mogu blokirati. 
Ma daj? To nisam znao... Evo sad sam i ja nešto naučio!

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uplatio sam skromni doprinos te ptičem i druge koji još nisu da se priključe, kako bi ova naša on-line zajednica nastavila se družiti. 
Uvijek si bio gospodin !
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kako je netko već rekao, ovdje sam naučio puno o automobilima, životu, prije svega toga stekao i neka RL prijateljstva. Stoga, pridružujem se donacijom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.