Jump to content

1.4 16v + 20%


Hrci

Recommended Posts

Zahvaljujem.

Nadam se da nije više od nekih 900kn?

Samo to je prednost? Znači, onda je isto ko i Sole-ova "venturijeva" cijev?

Kad sam bio poslao mail Soletu i pitao ga koja je prednost te "venturijeve" cijevi nad BMC-om, dobio sam slijedeći odgovor: "...Nerestriktivni usis. Ogranicenjne koje je kod BMC-a cca 70 mm na nasem filteru je 90 i vise te izvedeno s Venturijevom cijevi koja još više pomaze strujanju...." Al svejedno, mislim da ne mo

Link to comment
Share on other sites

Kad sam bio poslao mail Soletu i pitao ga koja je prednost te "venturijeve" cijevi nad BMC-om, dobio sam slijedeći odgovor: "...Nerestriktivni usis. Ogranicenjne koje je kod BMC-a cca 70 mm na nasem filteru je 90 i vise te izvedeno s Venturijevom cijevi koja još više pomaze strujanju...." Al svejedno, mislim da ne mo
Link to comment
Share on other sites

Moze Sole govorit sta hoce ali da je bolji od BMC-ovog CDA filtera.... :blabla:

Ne znam, :nezna: , ali je ta njegova Venturijeva cijev 485kn - 25% preko kluba + ugradnja! A najva

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, :nezna: , ali je ta njegova Venturijeva cijev 485kn - 25% preko kluba + ugradnja! A najva
Link to comment
Share on other sites

Ideššššššš! :trk:

Kolko para?

Samo mislim da to meni ne bi stalo pod haubu...

U AP studiu je 1080 kn(za moj motor) - popust kluba(20%) = 864kn

Odi malo na web od Simote, pa vidi ako ima model baš za tvoj motor.

Negdje sam pročitao, mislim na forumu od honde kluba ili tak nešto, da sole kupuje filtere od Simote i stavlja ih pod svoje ime. Nemam pojma dal je istina, ljudi svašta pričaju, al ne bi se čudio..

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja cuo. mislim da je simota dosta dobra,a i neki sa foruma ga hvale iz vlastitog iskustva

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, meni je svejedno čije je što, gledam samo rezultate proizvoda. Zna se desit da neki proizvođač koji se slovi kao jedan od najboljih izbaci na tr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hehe....ima nas onda koji cekamo iskaznicu:P

aj obavjestavajte nas u vezi nastavka tuninga...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.