Jump to content

Podružnica Zadar - ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

Je je....dolazi pojačanje iz Vodica, ma mora nas biti više nego Fiatista. ;)

:evil:

YEAH!!! :yeah: Dolazin i ja!!

Nego oceli ostat u 5 uri sobziron da je tada vec mrak!?

Mo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ekipa,ja sam u Zadru sa zenom i pasom 23.12. oce biti tad kakav meeting,ako nece jeli netko za kavu barem

Link to comment
Share on other sites

Ekipa,ja sam u Zadru sa zenom i pasom 23.12. oce biti tad kakav meeting,ako nece jeli netko za kavu barem

Mogli bi jedan meetingić u duhu Bo

Link to comment
Share on other sites

24.12.2006. smo imali mali meeting na Uskoku i kansije testiranje Subaru Impreze na parkiralištu od Bille.

Impreza ima 24 kubika i 3,5 ks i troši full malo. Vrti se na 18000 RPM. Zadnji pogon i manja od prave za 10 puta. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

24.12.2006. smo imali mali meeting na Uskoku i kansije testiranje Subaru Impreze na parkiralištu od Bille.

Impreza ima 24 kubika i 3,5 ks i troši full malo. Vrti se na 18000 RPM. Zadnji pogon i manja od prave za 10 puta. :bigl:

Dakle da te ispravim ima 23 kubika i manja je od prave samo 5 puta, ali zato je u ovih par dana spalila 6 guma što bi u kunama znacilo 900kn :tup: ,iako je 5 puta manja od prave, gume nekostaju 5 puta manje :zubo: ,ali je fora gledati kako dime :hail:

Hehe evo slike Subarua(PS. Kove promijenio se malo u odnosu tu vecer na billi :fucka: )

picture027rd8.jpg

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

alo ekipa očemo li sutra u 16 na uskoku?Ajmo se skupiti nemojte da nam fiati i ostale škavace zauzimaju parking doći će i SP2000.

Link to comment
Share on other sites

alo ekipa očemo li sutra u 16 na uskoku?Ajmo se skupiti nemojte da nam fiati i ostale škavace zauzimaju parking doći će i SP2000.

Aj mogli bi!

Link to comment
Share on other sites

Ajmo se skupiti nemojte da nam fiati i ostale škavace zauzimaju parking doći će i SP2000.

Ko je SP2000?

Dolazin i ja isto! ZD1400RT, uzmi mi kalendar! ;)

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno clio sport kao i tvoj!

Rejs rejs rejs....hehe.... :klap:

Link to comment
Share on other sites

dolazim i ja sa skavacom :laugh:

Dođi u grad večeras. Idemo se naroljat!

> CoupeRS

Donit ću ti kalendar!

Link to comment
Share on other sites

alo ekipa očemo li sutra u 16 na uskoku?Ajmo se skupiti nemojte da nam fiati i ostale škavace zauzimaju parking doći će i SP2000.

Pa ti si

Link to comment
Share on other sites

meeting od 15 auta, jedan od boljih, slikao sam par slika

001gc6.jpg

004cp1.jpg

petica od Daria, ako sam dobro zapamtio, ako nisam sorry

003tb6.jpg

002mt2.jpg

bit ce jos slikica od Coupe RS-a, nisam slikao kasnije jer nemam blic

:hail::hail: za meeting

Link to comment
Share on other sites

Evo se vratili sa današnjeg meetinga.

Najviše Renaulta do sada od kojih i 4 Clia Sporta 172!!!

Jedna od njih je bio i CoupeRS kojieg sam pitao da me jodnom provoza u CS-u pošto takvo iskustvo još nisam do

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.