Jump to content

Podružnica Zadar - ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

Danas je bilo nekako uspavano i rutinski! TREBAJU NAM GOSTI!!!

Evo jedne lipe slike:

105317_DSC04595.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Galinersky

Vidim da se fino zabavljate, svaka čast dečki!!! Nadam se da ću prisustvovati kojem meetingu!!! je**m ti kad smo tako daleko!!!

Link to comment
Share on other sites

Ekipa... se vi uvjek nalazite nedjeljom i .. u koliko sati? Naime.. trebal bi sljedeći mjesec spojit jedan od onih produ

Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje: jel se poduzima što po pitanju preobraćivanja nevjernika (Lumina, Sky) na pravu marku automobila? :zubo:

Pogotovo Lumina - dobra zemlja, kriva marka :bigl:

>ZDRTi: dobro ti stoji banana :laugh:

Ali pokazao sam rođacima sliku, i nije im se baš svidilo:

dwbz00074do.th.jpg

:lool:

Morat ćemo i mi Dubrovčani slo

Link to comment
Share on other sites

Ekipa... se vi uvjek nalazite nedjeljom i .. u koliko sati? Naime.. trebal bi sljedeći mjesec spojit jedan od onih produ
Link to comment
Share on other sites

Spex....LoooL, majstore.... :laugh::lool:

Link to comment
Share on other sites

Nedjeljom u 5, bilo je u 4 ali se zbog nerzjašnjenih razloga prebacilo u 5h!

Pa brate u 4 je još sunce jako, ko je vidija vanka iz kuće prije 5 :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pa brate u 4 je još sunce jako, ko je vidija vanka iz kuće prije 5 :bigl:

e onda mi ni 5 nije jasno jer kod nas sunce pr

Link to comment
Share on other sites

EKIPA

Link to comment
Share on other sites

Kolega, sretan ti put i mirno more! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

Aaa. Vec sam cijeli u bedu sto nisam uspio doci :mad: Totalan manjak slobodnog vremena :mad::mad:

Supersprint: Sretno i brzo nam se vrati :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Kolega sretno,brzo će to proći!A kako će tek kad se vratiš clio izgledati ili će pasti CS ili neka honda :laugh::hey:

Link to comment
Share on other sites

Kolega supersprint, drzh se i sretno na brodu i zaradi puno novaca (naravno, trosi cim manje) pa kad se vatis na kopnu.. RS. :hey:

Link to comment
Share on other sites

> Spex:

Kad dođeš u Zadar napravit ćemo Monky Meeting!!! :laugh:

> Nevenem:

Kad počne kupanje prebacit će se to na 18:00 ili 19:00! ;)

>SuperSprint:

Čovik!

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

> Nevenem:

Kad počne kupanje prebacit će se to na 18:00 ili 19:00! ;)

Kad pocne kupanje vrijeme ostaje isto, samo se skidamo u kupace :surf::peca::5_1_116[1]::snazan:
Link to comment
Share on other sites

Kad pocne kupanje vrijeme ostaje isto, samo se skidamo u kupace :surf::peca::5_1_116[1]::snazan:

daaa, i trčimo preko parkinga, preko turista i bacamo se u mooooreeee

:hura:

a vi kolege iz unutrašnjosti izvolite se pridru

Link to comment
Share on other sites

Guest st_0016v

pozdrav kolegi superpsrintu......nekidan sam vas vidija u splitu i kaza put do mastersa......lool....

Link to comment
Share on other sites

pozdrav kolegi superpsrintu......nekidan sam vas vidija u splitu i kaza put do mastersa......lool....

Eeee....Masters....a da su te pitali di su neka kutrurna događanja ili biblioteka onda in nebi zna reći, hehe!!! :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

Ljudi mi se jos uvijek skupljamo nedjeljomu 5 na uskoku!Zasto nitko ne dolazi? Bili smo i ovu nedjelju a sa foruma su dosli samo ZD1400RT, Nevenem i ja. Uzivali smo u nevenemovoj prebolesno slozenoj glazbi :respect:

A kako sam ja dosao sa novom lagunom, neki clanovi su i ucinili test drive :yeah: . Moram reci da je fin auto, ali megan mi je nekako drazi.Mozda jer ima bolju opermu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.