Jump to content

Dijelovi za Sport obitelj


Rain

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kolko su vas koštali svi dijelovi za servis rs-a (benzinca mislim), više ne vozi dCi

Mene 2200kn + ruke (skf set kalnog, ina set zupčastog remen, 4l antifriza, 6l ulja, termostat, pumpa vode posebno, filteri svi).

Za kočnice ako ima tko bolju cijenu neka javi :)

Sve ATE : prednji diskovi i pločice i zadnje pločice = 1700kn.

E da imam problema navodno (tako mehaničar tvrdi) sa lijevom vilicom da jabučica ima lufta. E sad sve ponude koje sam dobio nisu iste ko moja vilica jer mora iči u kompletu sa jabučicom. Glavni problem je što jabučica od TRW i ima maticu, i vilica je od TRW. Da li je netko imao slična iskustva? 

 

Hvala!  

btw. ako netko ima prednji branik za ph2 nek se javi :)

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene čeka veliki servis uskoro... Sviječice nisi mjenjao ?

 

ja sam nešto googlajući našao da donja vilica odgovara od espacea 2.0 1998... 

evo i link ako je to to što tebe zanima :

http://www.meganesport.net/community/showthread.php?85033-Ball-joint-replacement-It-IS-possible!

http://www.meganeownersclub.co.uk/forum/viewtopic.php?t=12964

Link to comment
Share on other sites

Nisam mjenjane su na 70tkm+ iridijumske.

Sve vilice koje sam dobio kao ponudu navodno ne odgovoraju. Nisu ni za sporta skupe oko 400kn, ali ova ima neku maticu idem vidjet sutra kod drugih mehaničara po mišljenja.

TO bi bilo to izgleda :)

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Renault_Espace_2.0_1998/p/car-parts/suspension-and-steering/suspension/suspension-arm-and-suspension-joints/?617745148&1&1b1212cf972475b5f36622971fa0d44603e4e034&000019&awc=3997_1454873960_f171869f990391ca25f2fc82277fa1b2&utm_source=VigLink+Inc&utm_medium=affiliate&utm_term=ecp+homepage&utm_content=awin+traffic&utm_campaign=Sub+Networks

Edited by F1CO
Link to comment
Share on other sites

Na clio/ megan Rs kolko znam zadnji ate nema. Prednji disk 900kn 500ate plocice 

Stim da na proslom sportu Imao sam kombinaciju ate disk+ate plocice.

U 6mj stavio diskove u 11 prodo auto.

Plocica od 15mm bilo je ispod pola, a disk imao zubinu....cca 6500km voznje.

 

Sad za novog sporta sam uzo ate disk i brembo plocice koje su malo mekse.a za iza trw

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

koje brembo pločice ,oem kvaliteta ili neke "sportske" ? ja imam neke bendix i isto mi je dosta izražen zub na disku u 14000 km koliko sam napravio...

Link to comment
Share on other sites

Koliko love? Ja sam nedavno narucio set prednjih i straznjih diskova i plocica za nesto ispod 240 €. 

Link to comment
Share on other sites

jel zna ko di jeftino nabaviti r26.r spojler, stanje nebitno :D

renault p.n. : 7711419518

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pitanje ako netko ima iskustva iz prve ruke - dali felge O.Z. Ultraleggera idu na R26 bez distanci, tj. dali klješta stanu u (prednje) felge? Felga bi bila istih dimenzija kao original, znači ''18, 8j širina. Gledam si uzet set za ljetne, pa da zimske gume držim na originalima. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Pa gledaj isti ET i imas sanse za tako nesto. Stane inace i ispod 17" komotno tako da nije to neki problem :) sad jedino da nisu kraci preblizu kljestima.

@Rene ti ima lagere na 197mici

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pitanje ako netko ima iskustva iz prve ruke - dali felge O.Z. Ultraleggera idu na R26 bez distanci, tj. dali klješta stanu u (prednje) felge? Felga bi bila istih dimenzija kao original, znači ''18, 8j širina. Gledam si uzet set za ljetne, pa da zimske gume držim na originalima. Hvala.

Idu. Iz prve ruke. Ako je ET55. 8x18

@Rene ti ima lagere na 197mici

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Koje lagere? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Pozz, je l zna neko di nabaviti ili slučajno ima, treba mi jedna felga 18" za r26 F1 ph2? 

Kataloški:

8200708565 anthracite

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Trebaju mi kugle za Clio Sport 197!

To su kugle koje su na rukavcu. Dolaze samo u originalu u kompletu sa rukavcima.

Pretpostavljam da su vlasnici CL III 197 imali isti problem pa molim pomoć!

Hvala!

glavcina-prednja-rukavac-clio-iii-sport-197-200-slika-15372721.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne mora ići sve u kompletu. Isprešaju se van i uprešaju nove. Najbolje kod majstora koji je to već radio.

Ja da ih mijenjam bi stavio ove pojačane od kolege iz linka gore...

Kad sam ja mijenjao nije bilo pojačanih, al meni i original drže već preko 50.000 km..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Bok,

Da li netko zna jel' se homokinetički vanjski može kupiti posebno ili dolazi u kompletu sa poluosovinom? 

Auto je R26!

 

Hvala!

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.