Jump to content

Dijelovi za Sport obitelj


Rain

Recommended Posts

ili 2 x 250kn ako ćeš 2 SKF-a koji nisu u renault kutijici :D

svejedno ušteda od skoro 1000kn, ko hoće štedit na tome naravno :D

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

ili 2 x 250kn ako ćeš 2 SKF-a koji nisu u renault kutijici :D

svejedno ušteda od skoro 1000kn, ko hoće štedit na tome naravno :D

Nisu u Ren. kutijici i s njima ne dobis maticu, kao ni seger pa tako ni plasticnu zastitu gumice-semeringa na lezaju koju lako unistis dok presas lezaj na svoje mjesto :fucka:

Link to comment
Share on other sites

dobro da si spomenuo metlice Valeo.... u R.servisu tra
Link to comment
Share on other sites

Svi koji mislite da je originalni dio isti kao i zamjenski gadno se varate. :tup:

Link to comment
Share on other sites

Svi koji mislite da je originalni dio isti kao i zamjenski gadno se varate. :tup:

pa naravno da nije isti, zamjenski du

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za Clio Sport Ph1 i Ph2 - klinasti remen, natezac, klizac:

Renault servis: 2500-3000kn

Zamjenski dijelovi: oko 1500kn

Ebay, original Renault dijelovi: 950kn (ukupno sa postarinom i carinom)!

Meni dosao komplet neki dan iz Engleske. Stiglo za manje od 7dana (cak bi i kod nas u Renaultu morao vise cekati jer nemaju na legeru). Zamjenio uz pomoc barbe za par sati i usparao sveukupno dosta kuna!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima li tko neke spoznaje o setu kvačila na sporta phase2....ima alternativa....koliko love....di?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sebi mjenjao pa znam da nije neka velika razlika između originalnih i zamjenskih. BTW original ti dođe Valeo lamela pa ti ako budeš i uzimao zamjensku najbolje ti je nju uzet.

Ima još i Sachs lamela znam kad sam se raspitivao ali cijena ti je tu negdje.

Edit: govorim o setu ne znam kako je pojedinačno ali znam da ako ti je samo lamela otišla mo

Edited by Toca_sb
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sebi mjenjao pa znam da nije neka velika razlika između originalnih i zamjenskih. BTW original ti dođe Valeo lamela pa ti ako budeš i uzimao zamjensku najbolje ti je nju uzet.

Ima još i Sachs lamela znam kad sam se raspitivao ali cijena ti je tu negdje.

Edit: govorim o setu ne znam kako je pojedinačno ali znam da ako ti je samo lamela otišla mo

Link to comment
Share on other sites

Hmm prijatelju pogledaj kad skineš mjenjač diferencijal....

Meni je na jednoj utrci osigurač diffa otkinio 4 vijka i ja sam isto bio ostao bez pogona. Sreća pa sam samo izvrnio te vijke i uvrnio nove i teraj dalje a ujedno sam promjenio i set kvačila jer sad kad je mjenjač dole da iskoristim priliku iako sve još nije bilo za zamjenu nisam se htio time zamarati.

Link to comment
Share on other sites

e moj coupers, nemaš sreće... svako malo nešto... oko 2000kn ti je valeo set... ;)

Link to comment
Share on other sites

e moj coupers, nemaš sreće... svako malo nešto... oko 2000kn ti je valeo set... ;)

Ma navikao sam već da mi pola plaće mora otić na neki kvar....ni ne sekiram se više, totalno sam otupio na to.

Link to comment
Share on other sites

Ma navikao sam već da mi pola plaće mora otić na neki kvar....ni ne sekiram se više, totalno sam otupio na to.

Po meni je pukao osigurač kod lijeve poluosovine.Ne skidaj mjenjač prvo pregledaj to.Osigurač je oko 80 kn.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je pukao osigurač kod lijeve poluosovine.Ne skidaj mjenjač prvo pregledaj to.Osigurač je oko 80 kn.

Budemo prvo to pogledali....fala!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Konusna flanđa za auspuh ( od žice, između grane i ostatka ispušnog sistema ) - Štarkelj 460 kn ( samo u kompletu sa vijcima i 2 federa ), Velepromet 26 kn!

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

clio cup spojler krovni

part no. 7701474864 - stari part no.

part no. 8200254315 - novi part no.

svijetlo za cup spojler

part no. 7700429000

V6 255 / 182 Trophy spoiler:

part no. 6020012727

High-level stop light:

part no. 7700844706

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

trebam kuglu i krajnike mjenjat (lijeva strana al cu i desnu promjenit ) di je najpovoljinije za kupit i otp.cca koliko lovice :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gdje naci zadnje amortizere za ph1 sport-a? Kazu u veleprometu da pase od obicnog,a to mi nekako smrdi...

Link to comment
Share on other sites

Gdje naci zadnje amortizere za ph1 sport-a? Kazu u veleprometu da pase od obicnog,a to mi nekako smrdi...

paše naravno... samo nije to to... u veleprometu su koni sport štelajući po 700kn komad, to ti skupo?

Link to comment
Share on other sites

paše naravno... samo nije to to... u veleprometu su koni sport štelajući po 700kn komad, to ti skupo?
Ma nemaju ga uopce,imaju kayabu ali to ne bih.Danas mi ih je buraz zva,on drzi auto djelove.Uopce mu nisu rekli za koni stelajuci. :tup:;)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.