Jump to content

Dijelovi za Sport obitelj


Rain

Recommended Posts

Skini ovu plastiku s motora...bolje će ti se hladiti sad po ljeti. Meni je nakon

Link to comment
Share on other sites

haha da ocito ne mislimo na isto. ja mislio da se jos nisam dobro razbudio :bigl:

ja sam skinuo i namazao onaj mali poklopac (ispod usisne, di je spojen odusak).

tebi je balilo na ovim cepovima znaci? koliko dodju uopce?

Link to comment
Share on other sites

haha da ocito ne mislimo na isto. ja mislio da se jos nisam dobro razbudio :bigl:

ja sam skinuo i namazao onaj mali poklopac (ispod usisne, di je spojen odusak).

tebi je balilo na ovim cepovima znaci? koliko dodju uopce?

50-ak kn... ali to je malo slinilo... ali mi je smetalo svejedno :D

coupers: ovo je prastara slika... tek kad sam uzeo auto :p

Link to comment
Share on other sites

jedan mali upgrade budući mi se raspao originalan nosač... našao sam u servisu isti, od nekog dizela, mislim megane...

nakon pilanja i pilanja, uspio sam sve izbacit iz origigi nosača... bio je spreman za navuć powerflex gumice :bigl:

Cijena oko 400-njak kn... Hvala R5GTT!!! :dobroje:

Ide na auto vjerojatno idući tjedan sa ostatkom dotrajalih dijelova ovjesa...

post-84-1210180632_thumb.jpg

post-84-1210180637_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
clio cup spojler krovni

part no. 7701474864 - stari part no.

part no. 8200254315 - novi part no.

svijetlo za cup spojler

part no. 7700429000

V6 255 / 182 Trophy spoiler:

part no. 6020012727

High-level stop light:

part no. 7700844706

Da ispravim kolegu Rain-a...

Spojler iz Cup packa za Clio II (ili sa light, cup, j.r. serije) ima uvijek isti part no... dakle, ostaje 7701 474 864 i kosta 2110,00 kn... uz to ide stop svjetlo 7700 429 000 - 355,00kn i vaporizator 7700 431 931 - 85,00kn.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Grafitni opleteni dihtung (između grane i katalizatora) za clio rs ph I i II... Velepromet, BOSAL 256-781, 29kn

Unutarnji promjer dihtunga je 62mm (tnx Balev ;) )

post-84-1228209089_thumb.jpg

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Grafitni opleteni dihtung (između grane i katalizatora) za clio rs ph I i II... Velepromet, BOSAL 256-781, 29kn

Unutarnji promjer dihtunga je 62mm (tnx Balev ;) )

Ja platio 26 kn koju godinu prije - inflancija jbg LOL

Kod mene je unutarnji fi 65mm

Link to comment
Share on other sites

Ja platio 26 kn koju godinu prije - inflancija jbg LOL

Kod mene je unutarnji fi 65mm

imaš drugačiju granu valjda... balev mi je premjerio i javio 62... mislim da se nije mogo toliko zeznut.... čekam neki lijep dan da to ubacim

Link to comment
Share on other sites

imaš drugačiju granu valjda... balev mi je premjerio i javio 62... mislim da se nije mogo toliko zeznut.... čekam neki lijep dan da to ubacim

moze bit da je do grane. imam 4-2-1

Link to comment
Share on other sites

potenciometar klapne usisa zraka, rs phI samo

Tokić autodijelovi:

Oznaka PF1C/00

Cijena 240kn

Bagatala je**te, za r19 16 v dode 2400kn :nezna:

Link to comment
Share on other sites

moze bit da je do grane. imam 4-2-1

Tocno. Tvoja grana je sa 182 i tu je razlika.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kugle za Clio RS ph1 i ph2....

U Renaultu navodno prodaju samo u kompletu sa vilicom, u drugim ducanima po katalozima svi Clioti imaju iste kugle (10mm rupe) i nema za RS-a posebo, ali kod njega su rupe vece (12mm) pa treba busit.

Zato pasu kugle sa nekih drugih Renaulta. Kataloski broj: 7701468411. Ja kupio od TRW-a, kod: JBJ761, cijena 165kn.

Link to comment
Share on other sites

maloproširiš rupu... ništa strašno ;)

inače su ti oko 70-ak kuna zamjenske kugle... ja sam dvije bio kupio, ali nakon što je auto razvaljen sam kupio 2 nove vilice i odma izbio origigi selene, a stavio powerflex... mislim da su i zamjenske Delphi za 70, čisto ok, bar tako djeluju

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

znam ali zasto busiti ako se ne mora ;)

znam da je delphi jeftiniji, ali trw su mi imali spreman i nije mi se dalo cekati jos 1dan za druge. a i ove djeluju nesto cvrsce, masivnije od deplhija

Link to comment
Share on other sites

znam ali zasto busiti ako se ne mora ;)

znam da je delphi jeftiniji, ali trw su mi imali spreman i nije mi se dalo cekati jos 1dan za druge. a i ove djeluju nesto cvrsce, masivnije od deplhija

pa radi cijene... a ista je stvar... meni je to meho u susjedstvu zabušio za sekundu na stupnoj :D

delphi i originalna mi djeluju identične... ne vidim razliku u masivnosti... ali kako god.. ni tih 165 nije nek lova

Link to comment
Share on other sites

da ali cijena je ista ove koja se mora busiti i ove koja ne mora...

aha... ja sam te shvatio da je jedna kugla 165 kn u renou :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Kugle za Clio RS ph1 i ph2....

U Renaultu navodno prodaju samo u kompletu sa vilicom, u drugim ducanima po katalozima svi Clioti imaju iste kugle (10mm rupe) i nema za RS-a posebo, ali kod njega su rupe vece (12mm) pa treba busit.

Zato pasu kugle sa nekih drugih Renaulta. Kataloski broj: 7701468411. Ja kupio od TRW-a, kod: JBJ761, cijena 165kn.

doslo je do promijene cijene

Dakle, Auto Kreso, TRW JBJ761 kugla komad 193kn

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest megane1974

bok ekipa... naime, vozim Renault Megane2 2.0 Turbo, 2006. godiste, pa bi mu htio promijeniti branike i zadnji lonac auspuha, pa me zanima da li netko zna koliko od prilike kosta prednji i zadnji branik od Renault Megana F1 sport i naravno odmah i zadnji lonac jer on ima dupli auspuh... Vidio sam da su mnogi stavili te branike na Megana i izgleda skroz drukcije i dobro... Hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.