Jump to content

Domaća RS prerada, Rijeka


ip

Recommended Posts

Jedan OT (jer smo ovdje raspravljali i o trci u Splitu, a ne znam da li je prikladno otvarati novi topic)

Jucer je na zalost svih prijatelja i ljubitelja automobilizma u BiH poginuo Miro Solomunović...izuzetan vozač i čovjek...u Splitu ste ga mogli vidjeti u Peugeotu 106 Rallye...

Nek mu je vječna slava i mir.

R.I.P.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ip

    30

  • R5GTT

    12

  • Gachot

    8

  • K9K

    6

Top Posters In This Topic

Jedan OT (jer smo ovdje raspravljali i o trci u Splitu, a ne znam da li je prikladno otvarati novi topic)

Jucer je na zalost svih prijatelja i ljubitelja automobilizma u BiH poginuo Miro Solomunović...izuzetan vozač i čovjek...u Splitu ste ga mogli vidjeti u Peugeotu 106 Rallye...

Nek mu je vječna slava i mir.

R.I.P.

Mrzin kad se takvr stvari događaju :mad:

Laka mu zemlja

Link to comment
Share on other sites

Ok, to je kilaza za grupu N, ali kolko stvarno kila ima? :lool:

To je stvarno stvarna kilaza.

Link to comment
Share on other sites

vidim da je ucka dobro prosla. auto je lijepo isao...

Da, je sve je prošlo po planu i bez tehničkih poteškoća.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

sve super i sve 5 ali moram primjetit.. da mu otac nije to sto je on vjerojatno nikad ne bi vidio trkacu stazu, jer da bi se kod nas bavito takvim necim moras biti dobro potkovan sto je zalosno..

znam ja par slucajeva koje ne zelim navest, voze jer su im roditelji ti i ti..

ali eto Dino barem dorbo vozi i zelim mu da se i dalje probija i da napravi jos puno puno km u trkacem autu!!

i :respect:

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

sve super i sve 5 ali moram primjetit.. da mu otac nije to sto je on vjerojatno nikad ne bi vidio trkacu stazu, jer da bi se kod nas bavito takvim necim moras biti dobro potkovan sto je zalosno..

znam ja par slucajeva koje ne zelim navest, voze jer su im roditelji ti i ti..

ali eto Dino barem dorbo vozi i zelim mu da se i dalje probija i da napravi jos puno puno km u trkacem autu!!

i :respect:

...to je naša realnost. Mo

Link to comment
Share on other sites

Lijepo, lijepo....kava sreće da ti roditelji mogu to priuštit. Uz to Dino sasvim dobro vozi i ima jako velike šanse da postane jedan od najboljih vozača u HR. S ovoliko prijeđenih kilometara i učestalim trkama, te uz veliku potpuru cijele obitelji, frendova i dobre tehničke ekipe začudio bih se da za par godina ne rastura domaću scenu. Trkači koje poznajem obično krpaju kraj s krajem, posuđuju kišne gume, nagovaraju pokojeg mehaničara da im bude u pratećoj, plaću kad sjebu auto, zadu

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.