Jump to content

Clio Dci


Domo

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Domo

    40

  • dolac

    39

  • x3m

    32

  • Zrmi RS

    28

Top Posters In This Topic

ja sam sljedeci vikend u rijeci...pa bi mogli se nekaj dogovorit da vidimo ko je brzi...a mogli bi i u zgu ;)

Link to comment
Share on other sites

ja sam sljedeci vikend u rijeci...pa bi mogli se nekaj dogovorit da vidimo ko je brzi...a mogli bi i u zgu ;)

dogovoreno :hail:

Link to comment
Share on other sites

ja sam sljedeci vikend u rijeci...pa bi mogli se nekaj dogovorit da vidimo ko je brzi...a mogli bi i u zgu ;)

Slijedeci vikend je meeting na Plitvicama, a ja na brdskoj utrci u Ogulinu.

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam jucer Slavoncev chipani dci i da vidite kako zdere 1.4 16v-ilca za dorucak.Bas je jedan krenuo da nas obidje,ja gas do poda a ovaj guta dim ko lud i nema sanse da me stigne nikad :zubo:

Clio dci od 82 ks je jedino u medjuubrzanjima bolji od 1.4 16v.Ako znate vozit benzinjaru kako treba dci nema sanse.

Ali zato onaj najjaci dci od 100ks jede sve pa skoro i onog 1.6 16v.Samo sto benzinac ima vecu krajnju brzinu, ali da se mene pita koji bi vozio od ta dva modela neznam sto da kazem.Mozda cak i dci 100 :)

A da utjesim neke koji misle da imaju pilu od auta, a voze 1.2 16v.On nije los ali cak se pati i sa najslabijim dci-om od 65ks.Ja znam po svom a o tome sam vec i govorio, zato bi mozda sada ipak vozio dizela jer kad sam skontao kako ide Slavoncev dizel naspram moga, sve mi je bilo jasno.Ja protiv njega nemam sanse ni da ugradim turbinu :laugh::laugh: (dobro, mozda onda :bigl: )

Link to comment
Share on other sites

ja sam sljedeci vikend u rijeci...pa bi mogli se nekaj dogovorit da vidimo ko je brzi...a mogli bi i u zgu ;)

:ninjane: paaa.....

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam jucer Slavoncev chipani dci i da vidite kako zdere 1.4 16v-ilca za dorucak.Bas je jedan krenuo da nas obidje,ja gas do poda a ovaj guta dim ko lud i nema sanse da me stigne nikad :zubo:

Clio dci od 82 ks je jedino u medjuubrzanjima bolji od 1.4 16v.Ako znate vozit benzinjaru kako treba dci nema sanse.

Ali zato onaj najjaci dci od 100ks jede sve pa skoro i onog 1.6 16v.Samo sto benzinac ima vecu krajnju brzinu, ali da se mene pita koji bi vozio od ta dva modela neznam sto da kazem.Mozda cak i dci 100 :)

A da utjesim neke koji misle da imaju pilu od auta, a voze 1.2 16v.On nije los ali cak se pati i sa najslabijim dci-om od 65ks.Ja znam po svom a o tome sam vec i govorio, zato bi mozda sada ipak vozio dizela jer kad sam skontao kako ide Slavoncev dizel naspram moga, sve mi je bilo jasno.Ja protiv njega nemam sanse ni da ugradim turbinu :laugh::laugh: (dobro, mozda onda :bigl: )

dci 100 nema nikakve sanse sa 1.6 16v.....dci 100 ima po papirima isto ubrzuanje do 100 ko i 1.4 16v...

2 ip: ja cu sad cesto prolazit kroz rijeku pa se jednom javim.... ;)

2x3m: mi se dogovrimo po zgu...pozovemo jos rimu i naravno sve zainteresirane :trk:

Link to comment
Share on other sites

dci 100 nema nikakve sanse sa 1.6 16v.....dci 100 ima po papirima isto ubrzuanje do 100 ko i 1.4 16v...

Slazem se, ali zato ce se benzinjara napatiti i to dobrano.A potrosit ce tri puta vise goriva :bigl: .1.4 16v nazalost nema sanse sa ovim od 100konja.

Samo znam da se Slavonac trkao sa 1.6 16v i da mu ovaj nije mogao pobjeci.O onom slabijem necu ni govoriti jer smo jucer jednog oprali, nije znao kak se zove :laugh::laugh:

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

a sta rec opet cete se tjesit da je dci 82 najbrzi na forumu... :laugh: sportovi cuvajte se...al sad je bar Rain na strani benzinaca :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Ja se trkao sa 1,6 16v i bome nisam izgubio ali nije mi svejedno!!!

Ide 1,6 16v jako dobro, ma zeza diesela sto nemoze visoke okretaje postic!!

Dok ja saltam on navlaci!!! :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

a sta rec opet cete se tjesit da je dci 82 najbrzi na forumu... :laugh: sportovi cuvajte se...al sad je bar Rain na strani benzinaca :hahahe:

Ako cemo govoriti o pojmu najbrzi to znaci tko ima najvecu krajnju brzinu.A to nije dci 82. :laugh:

Zavisi sto mislis pod tim pojmom.Sport je naravno najjaci u svemu.Ja samo ovdje opisujem neke svoje dozivljaje i iskustva jer sam vozio sve motore u cliacima pa mogu reci sto me se dojmilo i tko ima prednosti i u cemu. ;)

A iznenadio bi se kako ide chipani dci 82 :)

Ja se trkao sa 1,6 16v i bome nisam izgubio ali nije mi svejedno!!!

Ide 1,6 16v jako dobro, ma zeza diesela sto nemoze visoke okretaje postic!!

Dok ja saltam on navlaci!!! :laugh::laugh:

Ovdje mislis na megana naravno :??:

Jel tvoj ima 120ks.Ako da to leti naravno i bolje je od 1.6 16v po meni.

Link to comment
Share on other sites

Ovdje mislis na megana naravno :??:

Jel tvoj ima 120ks.Ako da to leti naravno i bolje je od 1.6 16v po meni.

Njegov je antikni, pretpotopni dci sa 105 ks :bigl:

Stvarne razlike između modela su puno manje od onih na papiru, brzina i ubrzanje se ne povećavaju linearno sa snagom i momentom, nego puno manje. Najbolji je pokazatelj razlika između 1.2 8v i sport, za duplo bolje ubrzanje i 45% veću maksimalnu treba imati 3 puta jači motor... Hoću reć na cesti se te razlike od 10, 15, 20 konja jako lako istope.

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo govoriti o pojmu najbrzi to znaci tko ima najvecu krajnju brzinu.A to nije dci 82. :laugh:

Zavisi sto mislis pod tim pojmom.Sport je naravno najjaci u svemu.Ja samo ovdje opisujem neke svoje dozivljaje i iskustva jer sam vozio sve motore u cliacima pa mogu reci sto me se dojmilo i tko ima prednosti i u cemu. ;)

Ako se govori samo o Cliaćima onda da, inače je Megane Sport "pobjednik". Za max. brzinu bi se i ja usudio stati pored Clia Sport (naravno serijskog a ne ova čuda koje imaju Ivanb i ostali :zubo: )

Link to comment
Share on other sites

Njegov je antikni, pretpotopni dci sa 105 ks :bigl:

Da moj je taj...pretpotopni... :lool:

da je bar 120, bilo bi onda jos vise nakon chipa...

Link to comment
Share on other sites

Ako se govori samo o Cliaćima onda da, inače je Megane Sport "pobjednik". Za max. brzinu bi se i ja usudio stati pored Clia Sport (naravno serijskog a ne ova čuda koje imaju Ivanb i ostali :zubo: )

Da mislio sam na cliaca ali opcenito sport populacija je najzesca a megan sport f1 je car.

Pa tvoj moze potegnut do 220km/h jel?

Link to comment
Share on other sites

Da mislio sam na cliaca ali opcenito sport populacija je najzesca a megan sport f1 je car.

Pa tvoj moze potegnut do 220km/h jel?

I preko toga (235 km/h po satu, stvarnu brzinu nemam s čime izmjeriti).

Link to comment
Share on other sites

I preko toga (235 km/h po satu, stvarnu brzinu nemam s čime izmjeriti).

Bas htjedoh reci da moze i vise preduhitrio si me!!!

Ako moze moj 200 po satu, moze bome i safrane ici...

Link to comment
Share on other sites

Pa moze on i vise pokazati ali realna mu je brzina ipak 220. :)

Link to comment
Share on other sites

...

Clio dci od 82 ks je jedino u medjuubrzanjima bolji od 1.4 16v.Ako znate vozit benzinjaru kako treba dci nema sanse.

Ali zato onaj najjaci dci od 100ks jede sve pa skoro i onog 1.6 16v.Samo sto benzinac ima vecu krajnju brzinu, ...

Točno tako kako si rekao! Ako osoba zna ganjat beznica kako spada (startat i šaltat), dizel 82 ga ne mo

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Dajte mi recite kak prepoznati Clia dci-a ...od 65 pa do onog od 82Ks...

Jer evo neki dan ja se baš

Link to comment
Share on other sites

Točno tako kako si rekao! Ako osoba zna ganjat beznica kako spada (startat i šaltat), dizel 82 ga ne mo
Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Točno tako kako si rekao! Ako osoba zna ganjat beznica kako spada (startat i šaltat), dizel 82 ga ne mo
Link to comment
Share on other sites

evo da nebude vise svadje, sam sam se ganjo sa i bez chipa, i sa jos hrpom auta, onaj 1.2 je kikiriki, oni od 1.6 s njima je zanimljivo... ovisi kako ko starta, treba nes imat i u glavi na dregu a ne samo gledat brojke na papiru....

1.4 100ks Vs. 82 Ks Uljara, ja sam svakoh 1.4 od 100ks odero bez je**m ti.. neznam mozda je problem u vozacu, uglavom ubrzanje jednako do negdje 80... onda uljar ne posustaje i izbija moment na vidjelo

chipan uljar.... izleti za duzinu auta i bjeeezii i to whushhh 2x

onaj 1.6 s njim je zanimljivo, jer medjuubrzanja dizel zbog momenta na visim brzinama ima ohoho bolja neg taj 1.6, doslovno ga 1.6 ne moze sustici... a nijedan me opet 1.6 nije na pisti uspio oderat, ocigledno kazem il neznaju saltat, il moj ipak ima mal vise ks neg sto je zvanicno (uz moje prepravke neznam sumljam al ocigledno ide bolje)

dakle rezultati voznje uzbrdo..... bezobzira koji benzinac bio.... dizel zbog momenta ide uzbrdo u 5-toj, n

Link to comment
Share on other sites

Matijaaaaaaaaaa... ajde molim te napiši kako su izgledali dragovi prošlo ljeto :)

Link to comment
Share on other sites

Pa moze on i vise pokazati ali realna mu je brzina ipak 220. :)

Neznam :??: Mo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.