Jump to content

Sassch Edition 2 - TwinG 1.2 16V


sassch

Recommended Posts

Da ne otvoram novi post, stari je modificiran.... novi auto je Twingo (uhhh koji napredak u odnosu na stari :tup::bigl: )

u sljedecem postu vise o tutachu....

post-354-1150921504.jpg

Edited by sassch
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sassch

    16

  • igors

    8

  • Brock

    4

  • blue_devil

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se ne sviđa ovaj bočni otvor na braniku, ali imao si ga i prije ako se ne aram.. No ni tad mi se nije baš sviđao :zubo:

Svjetla su fora, ali ne znam kako ih misliš sklopit? Ili već postoje ovakva svjetla za Twinga?

Koliko je ks u tom Pugu? Pug je veći auto, ali Twinga si već imao... Sam odluči što ti je potrebnije, kojega bi rađe imao :)

Link to comment
Share on other sites

2 woo: :zubo:

2 Spex: moj branik je bolji :bigl: slican ali bolji :bigl:. Svjestla postoje.. cca 200

Link to comment
Share on other sites

Sad baš gledam tvoj avatar, koliko mi se čini, u tebe su ovi poprečni otvori veći, i fakat je bolje :)

Ali bi ja zatvorio ove bočne okomite otvore :zubo:

Pug je tromina prema ovom Twingu, ako ti je do performansi...

Link to comment
Share on other sites

Dvije rupe viška na braniku!

Nekako mi hauba prestrmo pada preko prednjih svjetla! Mo

Link to comment
Share on other sites

206 1.4 je smeće... Twingo. Osim ako nije 206 1.6 110ks... Puno ljudi je imalo problema sa 1.4 počevši od motora, a posebno do getribe...

Link to comment
Share on other sites

twigi je 2 sec brzi do 0-100 nego 206

206 je mozda nekima ljepsi ali twingo je posebniji i funkcionalniji:) i kad se sredi onda je space

Link to comment
Share on other sites

Pazi pitanje je sta tebi treba kao sto je vec receno ako ti je do "jurnjave" onda twingo ali po meni je 206 prakticnija, veca, ozbiljniji auto, vozio sam se u toj 1.4 i ne ide lose naravno ne moze da se poredi sa S16 u kojem sam se isto vozio ali za neku prosecnu voznju moze da prodje. Uzmi Clio :bigl:

Link to comment
Share on other sites

twigi je 2 sec brzi do 0-100 nego 206

206 je mozda nekima ljepsi ali twingo je posebniji i funkcionalniji:) i kad se sredi onda je space

Naglasak na funkcionalniji.... (kad se spuste sicevi :bigl: )

bdw...nemoj ni gledat 206-icu

Link to comment
Share on other sites

1.2 16V twile naprema 1.4 XS 206????

help me out people....

ti mora da se šališ.... reci da se šališ... :mad:
Link to comment
Share on other sites

2 Medo: a gle uletila dobra ponuda za 206icu pa sam razmisljao... :bigl:

2 Madaj: pa da mi je do ganjanja nebi uzimao Twinga opet :lool::bigl: (Cofa komentar :lool: )

a opet posto se 95 % vremena vozikam po gradu i guzvama va

Link to comment
Share on other sites

Moj ti je savet da ako je ta 206 u takvom stanju kao sto pricas, ne viddim razlog da je ne uzmes, auto je sta vise meni licno dopadljiv, nije nekog komotiteta (kao Clio je mnogo konforniji) ali je sasvim ok auto, ne znam sto ga ovde ljudi toliko ne vole :??: U svakom slucaju uvek bi uzeo auto koji je u dobrom stanju iako mi se ne svidja nesto preterano ali da znam kako je odrzavan i da je ocuvan, nego da uzmem auto koji mi se svidja a da je krs pa da stalno visim kod majtora ili da cackam nesto oko njega. Ti razmisli pa odluci, znas kako se kaze tri puta meri jedanput preseci, stavi na listu za i protiv pa vidi ko ima vise plusica :bigl:

Komotitet-udobnost -----------------------------206 twingo

Motor-startnost, elasticnost

Stanje auta-buduca ulaganja

Potrosnja

Cena odrzavanja

Oprema u autu

i sta ti je jos vazno, dopisi, izboduj i tako ces odluciti

Pozdrav

Edited by madaj
Link to comment
Share on other sites

...ne znam sto ga ovde ljudi toliko ne vole :??: ...

Pozdrav

vrlo vjerojatno zato kaj nije Renault :nezna:

dobro je rekao koljega gore, Twingo je posebniji i funkcionalniji ali 206 mi je ljepsi, ima udobniju unutrasnjost i cak se usudim reci da mi se cini da je unutrasnjost za nijansu kvalitetnija :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Twile ili pug?? PUG!!

pa što ima veze što nije renault!!

Potpis!

Ja kad sam kupovao Clia sam isto gledao i 206icu, na stranu Clia je prevagnulo najvise sto je bio dosta jeftiniji za istu masinu i opremu, sto ide bolje sa istom masinom i to sto mi se Cliach nekako iznutra cinio kvalitetniji ali 206ica mi ima ljepsi kokpit i cukice. Da pitas Clio ili 206 tu bi ti preporucio Clia ali ovako ipak 206ica. Punac i punica mi imaju 206icu bas 1.4XS i auto ide sasvim pristojno i u skoro 5 godina doslovno nisu imali niti jedan problem. Takodjer, naravno IMO, 206ica puno bolje izgleda (neki ce reci gey ali boli me patkica za to) i ne treba joj puno sredjivanja da izgleda stvarno jako, jako dobro. Twingaca 16v nisam nikad vozio ali pretpostavljam da je zivlji od ove 206ice, twingac je stvarno poseban autic i ima svoju osobnost ali ono sto mene smeta na njemu je unutrasnjost koja mi izgleda prejadno i treba dosta truda da ga se sredi.

Link to comment
Share on other sites

Ovdje bi se trebalo pričati o projektima na Renaultima, a usporedbe 206ice i ostalih mo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dakle... nakon skoro 2 mjeseca, konačno našao pošteni auto.... Twingo 1.2 16V

auto je 2003. full oprema... tako da je vrijeme da se krene sa stylingom.... :klap:

Tingaca preuzimam sutra, pa ce i fotke sutra...

Za pocetak:

Stavljaju se branici sa proslog

pragovi

Muzika

felge

E sada pitanje, felge i gume,

na proslom twingu sam imao 14/185 /55 ali zbog vrlo ograničene ponude u segmentu 14'' felga razmišljao sam

na ovog staviti 15'' felgu, guma 175/60.

S kojim setom auto gubi vise na performansama i dobiva na potrošnji?

TNX

Link to comment
Share on other sites

Dakle... nakon skoro 2 mjeseca, konačno našao pošteni auto.... Twingo 1.2 16V

auto je 2003. full oprema... tako da je vrijeme da se krene sa stylingom.... :klap:

:hura::klap::hail::hura::klap::hail::hura:

Link to comment
Share on other sites

E sada pitanje, felge i gume,

na proslom twingu sam imao 14/185 /55 ali zbog vrlo ograničene ponude u segmentu 14'' felga razmišljao sam

na ovog staviti 15'' felgu, guma 175/60.

S kojim setom auto gubi vise na performansama i dobiva na potrošnji?

TNX

Čestitke na novom autu!

Mislim da je 175 60 15 3 cm više od 185 55 14, teoretski bi ti trebala 175 50 15, ali ta i ne postoji. Ove razlike u performansama i potrošnji ovise isključivo o te

Link to comment
Share on other sites

S kojim setom auto gubi vise na performansama i dobiva na potrošnji?

TNX

... sa onim koji je te

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se sjetio... ima jedna savršena felga za Twingo...

T-Line u dimenziji 7Jx13 i na nju pukneš gumu Conti Sport Contact 195/45R13, spustiš ga i ... :hail:

Samo.. kaj ih kod nas nema.. moral bi ih potra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.