Jump to content

Sassch Edition 2 - TwinG 1.2 16V


sassch

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sassch

    16

  • igors

    8

  • Brock

    4

  • blue_devil

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahhh... izgleda da cu ostati na 14... u najgore slucaju opet iste kakve sam imao :roll:

2Brock... 13 navodno ne pasu na novi tip twileta...

ima netko kakav pametan prijedlog za felgu? tra

post-354-1152624958.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daj, nemoj mi reći da Twingo od 75 konja ima 259 mm diskove naprijed???

A mi naše 1.6e coupe-e zaustavljamo sa minijaturnih 238!!! :mad:

Tako je ;)

Link to comment
Share on other sites

Tako je ;)

'bem mu, ne smijem to reći prijatelju, rugat će mi se!!!

Kolike ono stojadin ima diskove??? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Oba modela twinga još od 99-e ili 2000-te imaju 259mm diskove, dakle i 8V i 16V.

Link to comment
Share on other sites

Oba modela twinga još od 99-e ili 2000-te imaju 259mm diskove, dakle i 8V i 16V.

Damn, znači kad buden ojačava kočnice - da uzmen sa twinga? :surp: :laugh::laugh::hail:

Link to comment
Share on other sites

Fotke...

Sve na svom mjestu... ništa WOW (za sada :klap: ) ali promjene u odnosu na prosli Twingo:

16V, servo, punooo ljepsa unutrašnjost, bocni zrac. jastuci, radio komande na volanu itd... :bigl:

jedino što me smeta su par manjih udubina (ali koji auto ih nema) ali sve ce se to srediti.

Q1:

Dali je tko imao iskustva sa skidanjem naljepnica - beba u autu?

Q2:

Znam da je vec bilo pitanje postavljeno; ali posto imam komande od radia na volanu koji od novih playera podrzava / postoji adapter, da mi ostane... jer iskreno jako sam se brzo naviknuo na njih :bigl:

post-354-1152701030.jpg

post-354-1152701043.jpg

post-354-1152701055.jpg

post-354-1152701123.jpg

Link to comment
Share on other sites

Q1:

Dali je tko imao iskustva sa skidanjem naljepnica - beba u autu?

Q2:

Znam da je vec bilo pitanje postavljeno; ali posto imam komande od radia na volanu koji od novih playera podrzava / postoji adapter, da mi ostane... jer iskreno jako sam se brzo naviknuo na njih :bigl:

A1: Ostavi auto na suncu da se zagrije naljepnica i skini ju dolje, ocisti sa benzinom nakon toga ostatke ljepila i to je to(ili zagrij naljepnicu fenom)

A2: Alpine, Pioneer, Kenwood, mislim da svi modeli od 2005 na dalje

Link to comment
Share on other sites

Jako lijepo!! :hura:

Vidim opet crni, pa nećeš imat problema sa farbanjem spojlera sa starog Twinga!

unutrašnjost s dynamic opremom jako lijepo izgleda!!

Link to comment
Share on other sites

imam osjecaj da je unutrasnjost prodala auto :bigl: sada nemoram kemijati s presvlachenjem u kozu i raznoraznim materijalima :klap:

a što se tiče branika... nazalost moram, jer na posli nije bio metalic crni, ovaj je.. ali u Zee T cemo to srediti.

cim kupim hauba za bad look ide sve na lakiranje... jos jedino nisam na čisto dali da zatvaram brave ili da cekam da mi opet provale :tup:

Link to comment
Share on other sites

ja bi si isto htio napraviti bad look,pa ces mi reci kolko te ispalo..s lakiranjem:)

btw zaboravi 15tice na njemu...netrebaju ti,bit ces samo tromiji,skuplje gume..etc, samo ga moras spustiti malo:)

ove 13tice gore su hebene...ako nejdu gore radi diskova, stavi manje diskove lol pa ce ici:) skladnost je najvaznija hehe (sala)

Link to comment
Share on other sites

da imam tu dimenziju. 185/50/14, promjena je u 1,5 cm kracem promjeru i to se osjeti kod ubrzavanja.

puno br

Link to comment
Share on other sites

Guest Hypersonic

Prve definitivno, ove druge mi izgoledaju izgubljeno u svemiru, kao da imaju 4 kraka a ne 8. Koristio sam ja jedan konfigurator pa sam napakovao jedno 20 felni koje su najbolje stojale na twiletu. Ako hoces poslacu ti slike pa da lupas glavom jos mnogo :)

Link to comment
Share on other sites

Ma na malu mrgodilicu stavi felge sa negativnim profilom :) Puno puno ljepše izgleda ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne idu mi ni prve ni druge, jednostavno ne stoji na twingu. Moraju imat malo punoće u krakovima, ako se radi o krakovima.

Link to comment
Share on other sites

Mislis kao ove prošle felge?

Nisam ni ja previše oduševljen sa izborom koji sam izdvojio, ali nemam neki izbor pošto se radi od 14''... prijedlog?

2 Hypersonic: šalji :klap:

post-354-1153385817.jpg

Edited by sassch
Link to comment
Share on other sites

ja imam ove prve felgice na twingacu i meni su super:)mozemo se opet naci pa da vidis kak stoje na twingacu:)

Link to comment
Share on other sites

Mislis kao ove prošle felge?

Nisam ni ja previše oduševljen sa izborom koji sam izdvojio, ali nemam neki izbor pošto se radi od 14''... prijedlog?

Ove prošle mu puno bolje stoje!!! Moje mišljenje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da malo updejtamo i ovu rubriku..

Stavio sam par detalja koje mislim staviti na auto; Juris pragovi, Reichhard zadnji branik, lexus svj. (nisu ziher) i krovni spoiler koji jos neznam od kud nabaviti :tup:

Felge sa prve fotke TOORA T440

Felge sa druge fotke TOORA T940

Sada sve vise lici na final look koji planiram za Twileta :klap:

post-354-1154038159.jpg

post-354-1154038184.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.