Jump to content

Sassch Edition 2 - TwinG 1.2 16V


sassch

Recommended Posts

Da malo updejtamo i ovu rubriku..

Stavio sam par detalja koje mislim staviti na auto; Juris pragovi, Reichhard zadnji branik, lexus svj. (nisu ziher) i krovni spoiler koji jos neznam od kud nabaviti :tup:

Felge sa prve fotke TOORA T440

Felge sa druge fotke TOORA T940

Sada sve vise lici na final look koji planiram za Twileta :klap:

A kako ti se čini ovakav stil??

black-devil06.jpg

black-devil08.jpg

:hail::hearts;:hail::hearts;:hail:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sassch

    16

  • igors

    8

  • Brock

    4

  • blue_devil

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

jaaaaako lijepo :klap: ...

Pogotovo ova vrsta felge...

Stavio sam branike u oglas... jer predomišljam se o tome koliko mi je pametno koristiti takav auto i za poslovne svrhe :bigl: cisto radi prakticnosti

ako ih prodam razmišljao sam bas o ovakvoj alternativi... malo suptilnijoj

zbog ovog twinga (prije mnogooo godina), sam toliko zavolio Twingce.. i lagano se uvukao pod kozu :bigl::bigl:

post-354-1154091742.jpg

Edited by sassch
Link to comment
Share on other sites

Guest Hypersonic

Ahhh blac devil je odlican, ali mi se kod njega najvise dopada enterijer i ono zlo ispod haube ;) Nego jel ti se dopala bilo koja od onih felni sto sam ti posalo???

Link to comment
Share on other sites

hvala na fotkama.... :hail:

iskreno od svih onih mi najbolje izgleda Oz superturismo Gt... ali vidio sam uzivo i nije mi toliko dobro koliko je dobro na fotki...

Mislim da ce biti jedna od ovih 2 iz proslog topica, izgledaju dobro a opet nisu preskupe, i nemoram ih cekat XY vremena da stignu. Nije ni pod mus da moram uzet felge, pa jos tragam.

Link to comment
Share on other sites

evo, autek je bomba iznutra, a ovo s spojlerima i to....ne, mislim da to nije auto za to, ovak nekaj je savršeno za taj auto:03.jpg

i slučajno vulkanizer u ludbregu prodajje takve crom felge brock s novim gumama :)

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAA :hearts;

felge su mrakkkk

ako slucajno saznas cijenu pitaj...ako je cijena ok da navratim :bigl:

uf... prekrasno

Edited by sassch
Link to comment
Share on other sites

CCA 6000 KN, S TIM DA SU GORE 225 I 195/14 GUME, SVAKA JE 1600 KN i felge su kromirane,mislim da je 8j ak kog zanima ja detasljnije vidim al otprilike je to, i cijena ide malo dolr ziher

Link to comment
Share on other sites

Evo ti par slikica

Felge su 8 x14 et 20 sa gumama 195 45 14

Ove felge su ti super, a super ti je i cijeli twingač!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kaj ide toliko siroka guma ne njega...ja sam jedva ugurao 185-icu 14", morao sam sajle od rucne pomicati,a i guma mi je strugala po amortizeru... i gumu 185-50 14" nemozes nigdje kod nas kupiti,nitko ne drzi taj profil!!! 185-55-14 je jedina koja ima...ako netko zna gdje ima 185-40-45 za 14" naka kaze, ja nemam pojma!!!

Link to comment
Share on other sites

kaj ide toliko siroka guma ne njega...ja sam jedva ugurao 185-icu 14", morao sam sajle od rucne pomicati,a i guma mi je strugala po amortizeru... i gumu 185-50 14" nemozes nigdje kod nas kupiti,nitko ne drzi taj profil!!! 185-55-14 je jedina koja ima...ako netko zna gdje ima 185-40-45 za 14" naka kaze, ja nemam pojma!!!

Opcija za 185/50/14 ili 185/55/14 je 175/60/14

Ima je šogor na twingu! Ne smeta ni sajli ručne, a ni amortizeru! Jedini problem je što nema baš izbora što se proizvođača tiće, al se da nać!

Link to comment
Share on other sites

Opcija za 185/50/14 ili 185/55/14 je 175/60/14

Ima je šogor na twingu! Ne smeta ni sajli ručne, a ni amortizeru! Jedini problem je što nema baš izbora što se proizvođača tiće, al se da nać!

meni smeta jer sam spusten 40 mm!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Hypersonic

2 igorš: 185 u velicini 14" ne postoji sa promerima 45 i 40. Najbolja opcija za tvoj problem su distanceri. Koliko vidim na slikama, imas felne sa fabrickim offsetom od 35mm, eventualno 38. Kod mene je isti offset i bas sam gledao dok je auto na dizalici, da bi 185 gume strugale po unutrasnjoj strani ruba i po amortizeri a verovatno i po zadnjem mostu. Znaci 5-10mm distanceri resavaju problem u potpunosti.

Link to comment
Share on other sites

2 igorš: 185 u velicini 14" ne postoji sa promerima 45 i 40. Najbolja opcija za tvoj problem su distanceri. Koliko vidim na slikama, imas felne sa fabrickim offsetom od 35mm, eventualno 38. Kod mene je isti offset i bas sam gledao dok je auto na dizalici, da bi 185 gume strugale po unutrasnjoj strani ruba i po amortizeri a verovatno i po zadnjem mostu. Znaci 5-10mm distanceri resavaju problem u potpunosti.

ali onda moram i rubnjake malo izvuci, jer bi onda bo njima greblo...

Link to comment
Share on other sites

Guest Hypersonic

Mislim da ne moras, i meni je auto sposten pozadi 5cm, i mislim da sa 185 gumama i 5mm distancerima ne bi nigde kacio. Probacu necije gume pa cu bas da vidim :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad sam se sjetio... ima jedna savršena felga za Twingo...

T-Line u dimenziji 7Jx13 i na nju pukneš gumu Conti Sport Contact 195/45R13, spustiš ga i ... :hail:

Samo.. kaj ih kod nas nema.. moral bi ih potra

Link to comment
Share on other sites

Da nisi na Ferenščici? Felge su na tamno plavom Twingu?

da... :) dal znas od koga je taj twingac???

Link to comment
Share on other sites

OVDJE imaš par slikica sa "egzotičnim" felgama, a i nekim drugim rješenjima pa pogledaj!

Odaberi Renault i ispod upiši "Twingo"!

Link to comment
Share on other sites

dal ima za kupiti negdje kod nas ili u sloveniji profil gume 195-(40,45 ili 50) ali 14" ????????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.