Jump to content

Opet ja dosadan - CS 197


Rain

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    27

  • Rain

    26

  • MoschuS

    25

  • Dule

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni neće...

Je** ga mo

Edited by Toca_sb
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi se sviđa:

What does this feel like inside? At first it feels like a car with an inexhaustible supply of grip. Arrive at a corner at anything approaching a sane speed, turn the wheel and it acquires its new co-ordinates with the speed and accuracy of a target-locked missile. Go beyond these limits and you find you have to be pushing ridiculously hard to wake up the stability control systems. Try harder still and you find that it will let you adjust your line through a corner by gently lifting or depressing the accelerator, just like the 205 GTi did all those years ago. If you messed too hard with a GTi it would spit you off the track

Link to comment
Share on other sites

2 Rain: Nesto si opasno poceo bacat linkove za trojku sport ;)

Jel to neka zamjena u planu? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

U testu u Autocaru je pobjedio ali su podaci malo razočaravajući

Od 0-60 mph 6.9 (7.2 do 100 km/h), 0-100 mph 18.7 i maks 210 kmh. :??:

Malo bi me deprimiralo da me Golf TDi nama

Link to comment
Share on other sites

Zašto takav "smješno nizak" top-speed....ne ku

Link to comment
Share on other sites

Po meni to nije smješno nizak top speed jer mislim da to nija auto napravljen da ga se ganja na autoputu.210,215 ili 230 isti kuki samo ovo 230 bolje zvuči.Nisam siguran ali mislim da je top speed takav radi drukčijeg mjenjača,izgubio se top speed ali su se dobila ubrzanja jer ipak je ovaj dosta te

Link to comment
Share on other sites

Po meni to nije smješno nizak top speed jer mislim da to nija auto napravljen da ga se ganja na autoputu.210,215 ili 230 isti kuki samo ovo 230 bolje zvuči.Nisam siguran ali mislim da je top speed takav radi drukčijeg mjenjača,izgubio se top speed ali su se dobila ubrzanja jer ipak je ovaj dosta te

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Clio grupa N ima top speed oko izmedu 160 i 190, zasto? Zato jer mu ne treba velika maksimalna brzina, to sto ce negdje i uletit u blokadu je malo vazno. Vazna su ubrzanja na startu i na izlazima iz zavoja.

Top speed je za folere, a clio sport nije auto za autoput, on je brz na zavojitim cesticama. Na autoputu su ionako najbrzi oni sa najmanje mozga.

Link to comment
Share on other sites

Na autoputu su ionako najbrzi oni sa najmanje mozga.

E sad mi je jasno zašto nisam brz na autocesti, glavo moja pametna :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Clio grupa N ima top speed oko izmedu 160 i 190, zasto? Zato jer mu ne treba velika maksimalna brzina, to sto ce negdje i uletit u blokadu je malo vazno. Vazna su ubrzanja na startu i na izlazima iz zavoja.

Top speed je za folere, a clio sport nije auto za autoput, on je brz na zavojitim cesticama. Na autoputu su ionako najbrzi oni sa najmanje mozga.

a šta su mu onda pravili onaj difuzor? za ganjanje po rotoru?

Link to comment
Share on other sites

Clio grupa N ima top speed oko izmedu 160 i 190, zasto? Zato jer mu ne treba velika maksimalna brzina, to sto ce negdje i uletit u blokadu je malo vazno. Vazna su ubrzanja na startu i na izlazima iz zavoja.

Top speed je za folere, a clio sport nije auto za autoput, on je brz na zavojitim cesticama. Na autoputu su ionako najbrzi oni sa najmanje mozga.

Ne mogu se slo

Link to comment
Share on other sites

pa za pičarenje, a šta drugo? ko će to znat vozit, samo niko pulić i nekolicina ostalih pro drajvera

Link to comment
Share on other sites

pa za pičarenje, a šta drugo? ko će to znat vozit, samo niko pulić i nekolicina ostalih pro drajvera

a ko da je problem to rastegnut na autoputu, ravna dionica i deri. auto ima vrhunsku aerodinamiku. Dobro je IP rekao, stvarno ne znam koja pamet treba za dr

Link to comment
Share on other sites

a šta su mu onda pravili onaj difuzor? za ganjanje po rotoru?

DIfuzor stvara potisak, to i sam znaš. Pri 130 km/h oko 40 kg. sa 130 km/h se mo

Link to comment
Share on other sites

Samo mi nije jasno ono za Ferrarija :zubo: ako taj avion nije za autoput, za što je onda?

Neee....to šta ga tajkunčići i hrvatska estrada (ZD) ne zna voziti pa ga tjera po autoputu je uzrok tome šta ga se stisne tek na autoputu....ali onaj 'ko zna dr

Link to comment
Share on other sites

...

Top speed je za folere, a clio sport nije auto za autoput, on je brz na zavojitim cesticama. Na autoputu su ionako najbrzi oni sa najmanje mozga.

:klap::klap::klap:

Auti za autocestu su Audi A8, BMW serije 7 i sl..... Inače autoput mi se gadi na du

Link to comment
Share on other sites

Neee....to šta ga tajkunčići i hrvatska estrada (ZD) ne zna voziti pa ga tjera po autoputu je uzrok tome šta ga se stisne tek na autoputu....ali onaj 'ko zna dr

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.