Jump to content

Opet ja dosadan - CS 197


Rain

Recommended Posts

Ma nemoj tako....trebamo im svi napuniti glavu da je novi Sport 300% bolji od starog....pa će biti više 172-ojki i 182-ica na prodaju!!! :zubo:

Cuj, za mene kao malo starijeg od dosta ljudi na forumu novi Sport zvuci jako primamljivo. ;)

Obicno svi placu i kukaju kad im se rode djeca da moraju kupit veci auto (mada mi je i to bullshit, ja ko klinac normalno isao na more sa starcima u bubi) a ovako imas i ovce i novce. Znaci auto koji vise nije mali i "normalan" je za odbacit dete u vrtic a kad ga ostavis onda tata moze i stisnut za izgustat se. Ja to tako gledam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    27

  • Rain

    26

  • MoschuS

    25

  • Dule

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest zggtturbo

Cuj, za mene kao malo starijeg od dosta ljudi na forumu novi Sport zvuci jako primamljivo. ;)

Obicno svi placu i kukaju kad im se rode djeca da moraju kupit veci auto (mada mi je i to bullshit, ja ko klinac normalno isao na more sa starcima u bubi) a ovako imas i ovce i novce. Znaci auto koji vise nije mali i "normalan" je za odbacit dete u vrtic a kad ga ostavis onda tata moze i stisnut za izgustat se. Ja to tako gledam ;)

Sla�em se u potpunosti :hey:

Mišljenja sam da je Clio sport 182 posljednja i savršena evolucija prvog sporta, a Clio sport 197 potpuno novi automobil, i kao takvog ga gledam, i sa obzirom na ono što sam vidio i pročitao o njemu dosada, sretan sam jer dečkima iz RS-a mogu još jednom skinuti kapu :hail:

Edited by zggtturbo
Link to comment
Share on other sites

Cuj, za mene kao malo starijeg od dosta ljudi na forumu novi Sport zvuci jako primamljivo. ;)

Obicno svi placu i kukaju kad im se rode djeca da moraju kupit veci auto (mada mi je i to bullshit, ja ko klinac normalno isao na more sa starcima u bubi) a ovako imas i ovce i novce. Znaci auto koji vise nije mali i "normalan" je za odbacit dete u vrtic a kad ga ostavis onda tata moze i stisnut za izgustat se. Ja to tako gledam ;)

:hail:

Normalno....razumno mi je da se s auta skinu (zbog djece i

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam bio u Baoticu na dogovoru za popravak branika i nakon toga sam potrosio jos cca pola sata na razgledavanje novog Sporta ;)

Moram priznati da mi autic uzivo izgleda jako dobro i agresivno-prednji grill, prosireni blatobrani i resetkica na njima, pragovi, ooogromni Brembo diskovi, 17" felge (iako mislim da bi bolje sjele 18ice), cak mi i odostraga izgleda dobro i agresivno jer je isto siri u odnosu na obicnu trojku i difuzor izgleda skroz fora. Moje jedine zamjerke na izgled bi bile crvene zadnje lampe koje pogotovo na crni auto koji sam gledao ne pasu nikako ali to se lako rijesi i mislim da su trebali malo naglasiti auspuh tj. izlaze jer su ovako zakamuflirani u difuzor i moras cucnuti da ih opce vidis.

Sto se tice unutrasnjosti stvarno nemam primjedbi, sicevi djeluju odlicno jedino steta sto nije koza/alcantra ali i ova tkanina izgleda dobro i djeluje kvalitetno, volan je stvarno preheben-mali je i debeli (molim bez komentara) i fantasticno lezi u rukama, kontrolna ploca odlicno izgleda (za one koji nisu vidjeli okretaji idu do 8.000 i gravirano do 250kmh), alu pedalice sa prilicno malim razmakom i crveni start/stop gumb.

Sve u svemu jako mi se svidja, jedino ga jos treba i provozati ;)

Link to comment
Share on other sites

mislim da su trebali malo naglasiti auspuh tj. izlaze jer su ovako zakamuflirani u difuzor i moras cucnuti da ih opce vidis.

Za izgled bi to vjerojatno bilo bolje. Mo

Link to comment
Share on other sites

Za izgled bi to vjerojatno bilo bolje. Mo�da �ak da su ih postavili sa strane diuzora. Ali takvi bi sigurno smetali aerodinamici, pogotovo da str�e iz difuzora, pa su zato "otkinuti". A �isto me zanima ho�e li biti zamjetnih nuspojava na le�anju kad po�mu ljudi stavljat zamjenske lonce koji str�e van :bigl:

Cuj sumanjam da bi spuh koji viri 1-2 cm iza difuzora bas toliko narusio aerodinamiku ali bilo bi dovoljno da su samo malo deblje napravili stijenke izlaza jer ovako izgleda kao cijev od oluka. Ja stvarno volim da je sve decentno ali bas su mogli malo bolje srediti guzu, ipak to nije "obican" Clio ;)

BTW Sad sam skuzio da sam gore napisao Brembo diskovi. Brembo su naravno klijesta a diskovi nemam pojma ciji su

Link to comment
Share on other sites

Evo danas opet bio u Baoticu ostavit bebicu kad ono crni Sport stoji u onom boxu i ceka isporuku??? Prvo sam mislio da je netko uzeo onoga koji je bio unutra u salonu ali nije, crni je jos uvijek unutra.

Ajde, priznajte ciji je?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koliko god pokušavali opravdati novog Sporta mišljenja sam da novi model nikako nesmije biti sporiji od predhodnika. Znam samo da novi sport mo

Link to comment
Share on other sites

Eto ovo je dokaz da nikada ne komentirate auto koji niste probali :aua: . Da, prodao sam 182 i kupio 197 :smije::roll:

Sti

Link to comment
Share on other sites

Eto ovo je dokaz da nikada ne komentirate auto koji niste probali :aua: . Da, prodao sam 182 i kupio 197 :smije::roll:

Sti

Link to comment
Share on other sites

:klap:

Posto je ocigledno da te je autic odusevio i da si ga probao bi bi lijepo da napises malo dojmove za nas koji ga tek planiramo kupiti tak da jos malo slinimo :zubo:

Da sada ne davim sve bude pisalo u Autopartneru cca. 20.10. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Da sada ne davim sve bude pisalo u Autopartneru cca. 20.10. :plazi:

Odlično, budemo pročitali! :klap:

Znači 182 ide ponovo u prodaju? Javi tunningmanu ako te već nije kontaktirao.

Link to comment
Share on other sites

Odlično, budemo pročitali! :klap:

Znači 182 ide ponovo u prodaju? Javi tunningmanu ako te već nije kontaktirao.

Prodan i isporučen :frown:

Link to comment
Share on other sites

evo da ne otvaram novi topic - upravo sam dosao doma u polu soku jer sam vidio neke "djedicu i bakicu" u NOVOM CLIU RS 197!!! - austrijske plocice. prvi put ga vidim u zivo, i to u voznji i onda s jedne strane sok zbog tolike savrsenosti auta a s druge strane vidim te penzice koji kad su vidili kako zabezeknuto buljim malo u njih malo u auto, spuste prozor i uljudno me bakica na losem engleskom pita: please boy, where we can find a boat, a djedica upada - ferry boat, a boat for car.. ja vec polu lud stojim tu, neznam sta da kazem, zeleno odavno svijetli, ljudi trube.. a ja ih polu mutavo uputim prema luci tuznog pogleda, polako nastavim prema kuci u svom cliu 1.4 98ks!! :frown:

Edited by marko_st
Link to comment
Share on other sites

evo da ne otvaram novi topic - upravo sam dosao doma u polu soku jer sam vidio neke "djedicu i bakicu" u NOVOM CLIU RS 197!!! - austrijske plocice...

Trebao si izać pred njihov auto :megaf: OVO JE PLJAČKA, tj. zamjena!

Izbacit ih van, i ostavit im svoj autek. :laugh:

Ili im barem ponuditi da ti budeš njihov vozač u njihovom autu, pa makar do luke...

Link to comment
Share on other sites

Trebao si izać pred njihov auto :megaf: OVO JE PLJAČKA, tj. zamjena!

Izbacit ih van, i ostavit im svoj autek. :laugh:

Ili im barem ponuditi da ti budeš njihov vozač u njihovom autu, pa makar do luke...

:lool::lool:

a ne bi se cudio kad bi mi u toj situaciji ti skromni starcici lagano ivadili pistolj i mirno rekli: ne hvala, mozemo i sami.. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

evo da ne otvaram novi topic - upravo sam dosao doma u polu soku jer sam vidio neke "djedicu i bakicu" u NOVOM CLIU RS 197!!! - austrijske plocice. prvi put ga vidim u zivo, i to u voznji i onda s jedne strane sok zbog tolike savrsenosti auta a s druge strane vidim te penzice koji kad su vidili kako zabezeknuto buljim malo u njih malo u auto, spuste prozor i uljudno me bakica na losem engleskom pita: please boy, where we can find a boat, a djedica upada - ferry boat, a boat for car.. ja vec polu lud stojim tu, neznam sta da kazem, zeleno odavno svijetli, ljudi trube.. a ja ih polu mutavo uputim prema luci tuznog pogleda, polako nastavim prema kuci u svom cliu 1.4 98ks!! :frown:

:laugh:

Tko zna što je dida vozio sve do sada!

Mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.