Jump to content

Clio Sport


Guest J*man

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GURU

    8

  • OS-300

    7

  • Brock

    6

  • jazzie

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bilo bi lijepo probati Hansovog.

Hm... ovo su tvoje riječi... :yeah:

I sad ces nas s ovim topicom sve navuc na sporta... Sad bi i ja htjela probati! :frown: A ko ce meni babi dati da vozim takav auto :roll:

Link to comment
Share on other sites

...pa kupila si auto u starkelju....valjda bi ti dali probnu voznju....cuo sam da imaju jedan megane sport...za probu....to ide isto jako jako jako dobro... :francuz:

Link to comment
Share on other sites

>ZD1400RT: jel i tebi Lumina to rekao? :)

Mni je reko da je RS vozljiviji od RC-a, bolje prima gas, cupa vec od nizih okretaja!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo

Ja ću samo reći da sam ja isto tako još i danas nakon godinu i 3 mjeseca iznenađen kad ga stisnem svaki puta ispočetka!! Vozio sam RC-a od Maria i nije mi to to.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inferno

Moram i ja reći svoje iskustvo u svezi toga !!! Ja sam vozio Jankonjov Sport i to je fakat nekaj opako !!! U trenutku se posti

Link to comment
Share on other sites

Ja ću samo reći da sam ja isto tako još i danas nakon  godinu i 3 mjeseca iznenađen kad ga stisnem svaki puta ispočetka!!

Moram i ja priznati da i mene moj jako cesto iznenadi kad ga stisnem i to mi se jako svidja, imam ga 2 godine i 4 mjeseca i stvarno se nisam nadao da ce to toliko trajati. Dobro, nije to takvo odusevljenje kao na pocetku jer sad vec ocekujem od njega da povuce ali opet me nekad izenadi ;) .

BTW RS je sigurno odlicna masinica iako nisam nikad sjeo u njega ali mi se nekako cini da je to overkill za svaki dan i "normalnu" voznju. Njemu treba stvarno dobar komad ceste da se ti izgustas kad ga stisnes. Mislim da je 1.6 taman (barem se tako tjesim :zubo: )

Link to comment
Share on other sites

M, :zubo::wall:

Ma, šalim se.

Bratov Clio Ivica je prva liga za grad. Već od 2500 okretaja vuče ko lud.

Svi koji nemaju love za Sporta toplo preporučam 1,6. 16v.:hearts;:hearts;

Link to comment
Share on other sites

Imao sam i ja prilike voziti Clia od OS-300. :hura:

A sto reći. :hearts; Auto vuce kao blesav! :plazi:

Od 5000 osjeti se jedan "kick",pa ubrzanja, medjuubrzanja, drzanje ceste...ma savrseno. :francuz: VIVA LA FRANCE! :francuz:

Hvala OS-300. :hail:

Link to comment
Share on other sites

J, tako smo kolega 182@sb i ja prošli....

Frend iz ZG nam je dao Sporta na probnu vo

Link to comment
Share on other sites

>ZD1400RT: jel i tebi Lumina to rekao? :)

Mni je reko da je RS vozljiviji od RC-a, bolje prima gas, cupa vec od nizih okretaja!

Vozio sam jednog i drugog i istina je da njegov bolje dr

Link to comment
Share on other sites

Nisam vozio Sporta... Valjda jedanput budem... Moj 1.6 znam kako ide i kad samo pomislim kako ide Sport... Zamislim se... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest Clio182@SB

:dhand:

Tko ga ne planira kupovati, bolje da ga ni ne proba :tup:

Ja sam bio jedan od onih koji su rekli da nikada nece voziti auto manji od Meganea, samo mozda veci...

I onda dojde kolega iz ZG, i upita sudbonosno pitanje : Jesi kada probao Sporta ? Ako nisi, os probati ?

Ja probao, i vise nisu vazna ni zadnja vrata, ni velicina, nista pod milim Bogom.

I eto me danas, sa 9000 km na satu sa Sportom, i svaki dan me ponovo odusevi.

Nisam se nikada pokajao zbog toga, a nije mi zao niti jednon pfeninga koji sam dao ( i dajem ) za taj auto.

Kako kaze Clarkson sa Topgeara - It makes you feel... HAPPY ! :hura:

Link to comment
Share on other sites

Veton, ha?

Je... znam četvero ljudi koje je u(ne)srečio... :bigl:

... probao je i mene... ali sam se uspio oduprijeti zovu divljine... nisam pao na Sport-a, al' nemrem prestat mislit i kemijat kak da si nabavim Clio 1.6 16V.... :hearts;

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.