Jump to content

Clio Sport


Guest J*man

Recommended Posts

Ja vozim druge, cura vozi moj auto, drugi voze moj auto, ali mene ne poznas nego ti poznas krivu trojicu. Dost da poznas jednog pravog :lool::lool::lool:

Pa ti si i pjesnik! :klap::klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GURU

    8

  • OS-300

    7

  • Brock

    6

  • jazzie

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Citam ovo i sline mi cure.Ja sam za svog Meganea dao tocno novaca koliko dodje Clio Sport, a jos uvijek nemam djece. :place:

Tko ga nebi pozelio dok ovo cita, ali sad je gotovo i nije mi zao sto sam uzeo Meganea jer mi je i on dovoljan.Juri i trosi malo.

Link to comment
Share on other sites

Morati ću se nać jednom sa OS-300 (on je cca 15 minuta od mene) da i to probam. Stvarno me strah da se neću moći "skinuti". Al mo

Link to comment
Share on other sites

Morati ću se nać jednom sa OS-300 (on je cca 15 minuta od mene) da i to probam. Stvarno me strah da se neću moći "skinuti". Al mo
Link to comment
Share on other sites

Kad sam prvi put sjeo za upravljač CS-a... frend me nagovori da napravim krug.. i tak ja fino... vo

Edited by Brock
Link to comment
Share on other sites

Meni je srce zaigralo kad je micek reko da mogu njegovog stisnut do daske! Sreca da 1.6 16V na kratkom parkingu od Bille ne ide puno bolje od mog dCi-a, pa ipak nisam zarazen :)

Link to comment
Share on other sites

JA imam 15 god i imam srece da mogu vozit CS-a.Jankinjo hvala ti!!!!!!! :hail::hail:

Sorry Inferno na tebe sam skoro zaboravio,i tebe moram pohvalit jer da tebe nema nebi tak cesto vozio Megane-a 1.6 16V sa preko 1xx ks

Edited by Mali
Link to comment
Share on other sites

Oooo... daaaa.... a tek Clio 1.6 16V... to si već 2 godine planiram za budući auto... :hearts;

On me osvojio kad smo se jednom frend i ja (u P206 S16) naganjali sa frendom u Cliu 1.6 (full serijala)... Uglavnom... je da smo bili te

Link to comment
Share on other sites

Istu trku smo bacili frend i ja... on također ima puga 206... onog 2.0... I napro me je ali tek nakon treće brzine... uvijek govori da je to zato kaj ja imam bolje gume... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

CLIO SPORT

ČLANOVI FORUMA KOJI SU VLASNICI OVIH VOZILA:

1. Clio182@SB - RS182

2. cliorsi - RSi 1.8/8v 1994.

3. cobra1 - RS phase II

4. dragan - RS 2.0 16V

5. Gachot - RS 172

6. Hans - RS phase I

7. Jankinjo - RS phase II

8. kokolo - RS phase I

9. OS-300 - RS 182

10. rs2.0 - RS 2.0 phase II

11. speed - RS ?

12. Tixx - RS 2.0 16V phase II

13. tuningman - RS phase I

14. 182 - RS 182

15. Spermic - RS 182 NEW

Edited by dragan
Link to comment
Share on other sites

Ha, ha. Ja i Rain smo napravili pravu zbrku s RS-ovima. Moja greška :hey:

2 J*man> 15 komada!!! RESPECT!

Link to comment
Share on other sites

Guest J*man

he,he,he, da vidio sam polemiku između tebe i raina oko broja rs-ova na forumu :laugh::yeah:

Edited by J*man
Link to comment
Share on other sites

Malo sam dosadan, ali.... :zubo::zubo::bigl:

CLIO SPORT

ČLANOVI FORUMA KOJI SU VLASNICI OVIH VOZILA:

1. Clio182@SB - RS182

2. cliorsi - RSi 1.8/8v 1994.

3. cobra1 - RS phase II

4. dragan - RS 2.0 16V

5. Gachot - RS 172

6. Hans - RS phase I

7. Jankinjo - RS phase II

8. kokolo - RS phase I

9. OS-300 - RS 182

10. rs2.0 - RS 2.0 phase II

11. Tixx - RS 2.0 16V phase II

12. tuningman - RS phase I

13. Spermic - RS 182 NEW

14. 182 - RS 182 NEW

15. wurlie - RS phase I ( naručio

Link to comment
Share on other sites

Guest J*man

Vau, u ovom ispravku ih ima čak 19, a još par ih se planira regrutirati :oo: još malo pa će sport prevladati na forumu :laugh:;)

Link to comment
Share on other sites

Mene jedan prika provozao u toj makini i ide to do bola.Ali sam se probala i sama provozati treba osjetiti te čari.

Treba s tim znati.Niti se ne okreneš a već je cajger na 150 ako ne i više a za neke gradske vo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.