Jump to content

Clio Sport


Guest J*man

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GURU

    8

  • OS-300

    7

  • Brock

    6

  • jazzie

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad se covjek navikne poslije sporta sve je sporo,al nema veceg gusta kad sjednem iz sluzbenog SDI-a u svojega, :hey: tek onda vidim kak auto stvarno ide

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo

Probao po jadranskoj magistrali i cesti za Velebit kod Krasnoga to je cesta, ako prolazite odte svakako ima jedno 15tak velikih serpentina ko Corsica!!

Link to comment
Share on other sites

Jučer navečer, vraćam se prema zagrebu iz VG-a... Odjednom... Netko mi se nakelji na dupe... Pogledam... A ono neki bordo Clio... Na prednjoj šajbi sunblock-er na kojem piše "Ak Brzina"... Onda mi je bilo sve jasno...

Next thing you know... Hans po gasu i... vuuush kraj mene...

Sva sreća da je bilo još par automobila u našem pravcu, pa sam ga imao prilike i stići... u trenutcima kada je on, naravno, morao kočiti... :lool:

Sve u svemu... Sport rula totalno!!! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Da, da... i ja sam jučer imal susret sa Hans-om.. na Vukovarskoj... bio je ispred mene... ja sam išel ravno, a on je skretal prema sveučilišnoj... pa sam mu potrubil, al' ne znam jel me sku

Link to comment
Share on other sites

Kako je ovih dana (do prekjučer) bio snijeg i led kod nas (nekih 15 dana), nisam vozao sporta, pa sam jučer provozao malog miša do Ljubuškog i nazad. Danas isto išao i to uz još jednu brdsku turu i u povratku iz Ljubuškog čujem da mi autić jače grmi. Ugasim muziku i čujem zvi

Link to comment
Share on other sites

a onda nis, nemoj ni ici u servis. Zakrpaj kod lokalnog auspuh majstora i skupljaj pare za novi spuh. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Prokleti dilei droge zvane 2,0 RS. Prestanite vec jednom! Prodat cu svoj classic s 510 l gepeka, stisnut klince na zadnjoj klupi i kupiti taj mali auto ako ne prestanete...

Ne zelim ga probati jer znam da je onda kasno. Navuc cu se totalno... :motz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Clio182@SB

frenchkey, moze komotno.

Probano.... Ja, draga i dva klinca sa dosta prtljage ( u gepek nije mogla stati ni sibica ) idu beu problema SB-Zadar :hura:

I to kako idu ....

Podatak o malom prtljazniku u Cliu je samo mit :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo nam je zamro topic, ali bez obzira na to evo malo statistike:

CLIO SPORT

ČLANOVI FORUMA KOJI SU VLASNICI OVIH VOZILA:

1. Clio182@SB - RS182

2. cliorsi - RSi 1.8/8v 1994.

3. cobra1 - RS phase II

4. dragan - RS 2.0 16V

5. Gachot - RS 172

6. Hans - RS phase I

7. Jankinjo - RS phase II

8. kokolo - RS phase I

9. OS-300 - RS 182

10. rs2.0 - RS 2.0 phase II

11. speed - RS ?

12. Tixx - RS 2.0 16V phase II

13. tuningman - RS phase I

:hura::hura:

:hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

I ja ih znam trojicu s ovog popisa, i još me niti jedan nije provozao... :place:

ja ću reći po sebi. Mi vozači Sporta smo malo čvrknuti :tup: . Ne volimo voziti druge u našim autima, a da ne spominjemo da damo nekom auto da ga provoza :wall::place: . Moga je samo jednom oprobala moja

Link to comment
Share on other sites

Odkada sam uzeo sporta nema teorije da ga dam curi,zeni i inima da ga vozi.

Kako bi reko onaj ruzni iz gospodara prstenova : "My precious"..

Link to comment
Share on other sites

I ja ih znam trojicu s ovog popisa, i još me niti jedan nije provozao...  :place:

Ja vozim druge, cura vozi moj auto, drugi voze moj auto, ali mene ne poznas nego ti poznas krivu trojicu. Dost da poznas jednog pravog :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.