Jump to content

Nova Laguna!


Guest woac

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kokosar

    65

  • lagunaCoupev6

    60

  • LagunaGT

    52

  • Dule

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

stari bi mi trebao uzeti novi auto...posto je sasvim zadovoljan starom lagunom odlucio se opet za istu.zamolio me da mu nadem neke slike na netu....nisam siguran sta sam nasao a i izasle su neke skice prije par tjedana u auto klubu pa me zanima jel ko zna dal je to to?jel ko naletio na jos koju slikicu il sta vec.nasao sam neku kao u coupe verziji pa me zanima da li bi mozda ova serija mogla izaci i u coupe verziji kao neka konkurencija peugeotu 407.ak je to ova na slici jako mi se svida.sta vi mislite?

renaultlagunanew2mw8.jpg

renaultlaguna1bigpl7.jpg

renaultlagunanew1dq5.jpg

Bez obzira na sve što se tiče Lagune III, ova slike su Renault Nepta concept

Link to comment
Share on other sites

Heikki i Fisico testiraju novu lagunu :laugh:

Zato nemaju vremena razvijati F1 R27 :)

Edited by dr feelgood
Link to comment
Share on other sites

Meni je auto mrak!! Ali čini mi se da će ga do serijske proizvodnje dosta promijenit, nešto kao s novim twingom!

Link to comment
Share on other sites

Uzeti sada ili čekati novu :??::tup:

Ako ti nije bitno jel novi ili stari model radije uzmite Lagunu II jer je jeftinija, a i na zalasku karijere je sigurno pouzdanija nego sto ce biti Laguna III na pocetku...poznavajuci Renault do sada.

Link to comment
Share on other sites

Namjeravamo uzeti još 2 Lagune ove godine.

I šta sada raditi :??:

Nema više exception 1.9dci s ručnim - harmony je dosta slabija s opremom, pa ostaje exc s 2.0T ili 2.0dci koja je "paprena".

Očekivao sam da će se prodavati II i III u isto vrijeme pa bi ova najskuplja pojeftinila.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti nije bitno jel novi ili stari model radije uzmite Lagunu II jer je jeftinija, a i na zalasku karijere je sigurno pouzdanija nego sto ce biti Laguna III na pocetku...poznavajuci Renault do sada.

Vraga nije bitno :zubo:

Uzmeš novi auto i onda za tjedan dana izađe III (mo

Link to comment
Share on other sites

e jedno pitanje, kaj ce bit laguna sa 3 vrata ili sam ja na pocetku krivo vidio...

Link to comment
Share on other sites

6070521.001.mini1L.jpg

Malo kvalitetnija slika od one gore sto sam neki dan stavio.U biti tu se vec sve vidi i to je to...sve skupa nije lose, ali za puni komentar cu pricekati da ju vidim uzivo.

Link to comment
Share on other sites

Laguna video

Na prvoj strani sluzbenih Renault Hrvatska stranica imate zgodan filmic sa novom Lagunom u Maleziji. :bigl:

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Laguna video

Na prvoj strani sluzbenih Renault Hrvatska stranica imate zgodan filmic sa novom Lagunom u Maleziji. :bigl:

Super je filmić, a fisico nije mogao skinuti osmjeh s lica, znači auto će biti super mom starom nakon meganea (imaju sličan penzionerski stil) :bigl:

Link to comment
Share on other sites

odvratno izgleda, posebno prednji kraj, kozervativno i dosadno skoro ka Opel, šteta, Laguna II mi je bila prekrasna i originalna kad je izašla

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.