Jump to content

Nova Laguna!


Guest woac

Recommended Posts

Meni nova Laguna super izgleda :klap: , samo se nadam da dizajnom nece previse odstupati od ovih sa slika. :hey:

pa na svakoj slici drugacije izgleda :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kokosar

    65

  • lagunaCoupev6

    60

  • LagunaGT

    52

  • Dule

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Unutrasnjost izgleda krasno koliko se da vidjeti iz ovih par slika. :)

Link to comment
Share on other sites

da li ce i ostati tako :roll:

Vjerojatno hoće ali u najskupljoj opremi.

Link to comment
Share on other sites

unutrasnjost mi je ok, ali ove spy-fotke iz tvornice su mi bljaaaaak....

prva laguna mi je jedan od najljepsih automobila te klase svih vremena, drugom lagunom su zahebali sve a ovo, kaj je ovo?!! katastrofa!!! nadam se da to nije to...

Dule i ja mislim da bi netko mogao dobiti otkaz, ali ne autor fotografija... cijeli odjel (ili odjeli) dizajna!!! :)

Link to comment
Share on other sites

WTF :??::??::??:

lag_av12.jpg

post-728-1178408134_thumb.jpg

Kada sam vidio prvi puta taj prednji kraj i ja sam se sjetio odmah Hyundai Coupea.

Nevjerovatna slicnost.

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa - makar je teško pprocjeniti po ovim slikama.

Također me zanima šta su od noviteta-inovacija ubacili unutra, jer Lagi II ima puno stvari u opremi a u novu moraju još nešto ubaciti.

Dali se negdje spominju i motori za nju :??: bilo bi lijepo nešto poput v6biturbo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Za ovo bi netko mogao dobiti otkaz.

Ja bih rekao da je netko za ovo dobio lijepu cifru šuštavih novčanica.... :lool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.