Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

Mene samo zanima dokle ce taj klizni mehanizam izdrzat ;)

o

Nokia je prvi klizni telefon izbacila još 98 godine sa legerdanom "bananom" to je bio broj 8xxx hebi ga nemrem se setit koji a imam ga negdje u šupi sam ga moram naći. Tako da što se kliznog mehanizma tiće tu si bez brige jer je ustvari sigurniji od preklopnog a ni preklopni ne rikavaju ak ga baš ne razbiješ. :hura:

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna osjecka razglednica :bigl: , slikano u sumrak sa D600.Nije savrseno, ali nije ni lose za mobitel. :)

post-125-1171488302_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna osjecka razglednica :bigl: , slikano u sumrak sa D600.Nije savrseno, ali nije ni lose za mobitel. :)

Ljepo :)

Link to comment
Share on other sites

Društvo ćemu se zamarate sa fotićima na mobu? Za kvalitetu fotke nije presudno koliko je pixela već kvaliteta i veličina leće i kompletne optike.

Najjači fotić u najskupljem mobu napravit će lošiju fotku jeftinog digitalca.

Mob je za telefoniranje i korištenje usluga koje nude razne mre

Link to comment
Share on other sites

Ovdje se vidi nedostatak auto focusa kod D600.Sve sto se slika iz bliza ispada mutno i to mi je najveca zamjerka kameri.

Inace slika nastala jednog pakleno vruceg dana u Osijeku.Megane je pokazivao +41. :sun:

Društvo ćemu se zamarate sa fotićima na mobu? Za kvalitetu fotke nije presudno koliko je pixela već kvaliteta i veličina leće i kompletne optike.

Najjači fotić u najskupljem mobu napravit će lošiju fotku jeftinog digitalca.

Mob je za telefoniranje i korištenje usluga koje nude razne mre

post-125-1171488714_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već zapeli na kamerama....ja još nisam imao mobitel s dobrom kamerom....evo primjera.

Siemens VGA od buraza:

siemensvgaeh1.th.jpg

SE T68i (vanjska VGA kamera):

vgat68xg1.th.jpg

SE K700i 1.3mpix

k700jr7.th.jpg

Samsung D600 2.0mpix

2mpixd600db3.th.jpg

Samsung D800 1.3mpix

d800tt6.th.jpg

....boje su blijede, nema oštrinu, jako loše....s najjeftinijim fotoaparatom dobijem 3 puta bolju sliku. Sad tu u sebe nemam slike napravljene s SE K800 od frenda ali to je jako dobro, čak sam ga bio zvao i pitao kojim digitalcem je to slikao.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam zeni kupio Nokiu 6280 i stvarno se ugodno iznenadio.Mobitel uz odlican ekran nudi hrpu opcija i stvarno nije dosadan.Nekako mi moj Samsung osim sto ostavlja kvalitetniji dojam izgleda pomalo dosadno sa svoje dvije potpuno iste teme u dvije boje, a i ima daleko manje funkcija.

Osim sto je malo klimava, ova Nokia je definitivno best buy mobitel na trzistu trenutno. :)

Link to comment
Share on other sites

ima samo jedan problem,premalo integrirane menorije,svega par MB.

imam imenik kopiran, XP themu, desetak poruka,par programa i mob je pun.

imam memorijsku,ali je problem kaj sve te stvari koje sam nabrojil sjedaju na integriranu cim ih pokrenes, i onda je problem.

Link to comment
Share on other sites

meni se svidja kod Nokie, ali kod jacih N modela kaj mogu koristiti navigaciju.

programe sa kartama imam i nema lutanja po Europi.

NOKIA je po meni pomela konkurenciju koja ju samo slijedi i kopira

Ali kad smo kod pravih poslovnih telefoona,ipak je HP-ovi modeli po meni najbolji.

kad to probas imas i ured i laptop i mob, sve u jednom!!

http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuic...es&sName=hp

Link to comment
Share on other sites

Imam N70 i tomTom gore. Problem je kaj nema detaljne mape za hrvatsku , a čak ni za Sloveniju. A drugdje tak rijetko idem da i viamichelin odradi posao

Link to comment
Share on other sites

ima samo jedan problem,premalo integrirane menorije,svega par MB.

imam imenik kopiran, XP themu, desetak poruka,par programa i mob je pun.

imam memorijsku,ali je problem kaj sve te stvari koje sam nabrojil sjedaju na integriranu cim ih pokrenes, i onda je problem.

Ne vidim nikakav problem ako u nju stavis mini SD karticu od gigabajta.

Ti vjerojatno imas onu od 64 MB koju stvarno nije problem "napuniti".

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najljepši mobitel... v3black.8118.jpg

Ima 3 najbitnije stvari koje mi trebaju u mobitelu:

1. Mogu pričat sa ljudima

2. Mogu slat SMSove

3. Dizajn je savršen

Sve ostalo je mačku o rep ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najljepši mobitel... v3black.8118.jpg

Ima 3 najbitnije stvari koje mi trebaju u mobitelu:

1. Mogu pričat sa ljudima

2. Mogu slat SMSove

3. Dizajn je savršen

Sve ostalo je mačku o rep ;)

Slazem se da je lijep, ali za ovo ostalo se nebi slozio. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

post-1159-1171932538_thumb.jpg el štaksi kojeg sam ulovio (takvog kakav je) na poslu, eto takvi su vam danas starci, a mališa je molio hrane i na kraju je dobil krila

post-1159-1171932678_thumb.jpg a ovo sam snimio tam negdje preko puta velesajma

eh ovo je proizvod moje N6630, heh ali tomu mi samo i sluzi za fast fotkanje

Link to comment
Share on other sites

Imam N70 i tomTom gore. Problem je kaj nema detaljne mape za hrvatsku , a čak ni za Sloveniju. A drugdje tak rijetko idem da i viamichelin odradi posao

Probaj stavit Route66.

:hey:

Jedina zamjerka toj Motoroli je ta što se ne mo

Edited by nikica13
Link to comment
Share on other sites

Danas sam zeni kupio Nokiu 6280 i stvarno se ugodno iznenadio.Mobitel uz odlican ekran nudi hrpu opcija i stvarno nije dosadan.Nekako mi moj Samsung osim sto ostavlja kvalitetniji dojam izgleda pomalo dosadno sa svoje dvije potpuno iste teme u dvije boje, a i ima daleko manje funkcija.

Osim sto je malo klimava, ova Nokia je definitivno best buy mobitel na trzistu trenutno. :)

Link to comment
Share on other sites

....ova Nokia je definitivno best buy mobitel na trzistu trenutno.

Morate shvatit da se mobiteli ne mogu ovako etiketirati....jer netko voli Nokiu, netko Smsunga, netko Sonyerisccona....

Znači, nema best-buya....jer ne sviđa se svima isto....meni ta Nokia ne vriedi, tebi je bestbuy, nekome e prosječna, nekome je najbolji tel na tr

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim nikakav problem ako u nju stavis mini SD karticu od gigabajta.

Ti vjerojatno imas onu od 64 MB koju stvarno nije problem "napuniti".

ali veca memorijska mi samo sluzi za spremanje slika folmova,thema ...programa

kad pokreces neki program,mora biti slobodnog mjesta i u telefonu,a ima ga jako malo.

inace je mob o.k.

samo ZIVA PLASTIKA :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Nije steta iz vise razloga.Pratim mobitele i znam da 6288 ima par sitnica vise, ali i mana po njenom ukusu.

Uvjet je da mobitel nije skroz crn, odnosno da je sto manje crn i jos jedna bitna stavka je da sam ovaj 6280 platio samo 1100 Kn i to novi kupljen u VIP-u prije 10 dana potpuno ne koristen, zapakiran i sa 2 godine garancije ovjerene od VIP-a.Tip ga je kupio po nekim pogodnostima u VIP-u za neke male novce i na meni zaradio mozda 400 Kn. a i ja sam profitirao preko 1000 Kn i svi sretni i zadovoljni.Mogao sam ga kupiti za 900 Kn, ali onda bi morao uzeti i pretplatu, a vec ju imamo oboje. :)

Pa da, vidio si kak je moja losa, pa si uzeo stariji model. Znaaaam ja. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pa da, vidio si kak je moja losa, pa si uzeo stariji model. Znaaaam ja. :zubo:

:zubo:

Meni je tvoja dobra, ali njoj se nebi svidjala tako crna. :)

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam svoj Samsung D600 i trazim si novi mobitel.Zeni sam neki dan kupio Nokiu 6280 i totalno se odusevio mogucnostima mobitela.Sada razmisljam da sebi uzmem 6288 koji je u biti isti mobitel sa par razlicitih detalja, a i da ih razlikujemo. :bigl:

Uglavnom dilema mi je izmedju SE K800 i i Nokie 6280/6288 premda nisam iskljucio ni Nokiu N80 koja je mozda usporedivija sa SE K800 barem sto se tice kamere koja je preko 3 MP.

Prednost SE K800 je sto ima auto focus, a od svih ovih Nokia to nijedna nema, ali opet imaju kvalitetnije video zapise u rezoluciji 640X480.

Jos jedan detalj koji mi se na Nokiama vise svidja je izgled menija i odlicna kompatibilnost sa PC-em na bilo koji nacin sto je po meni bio veliki nedostatak Samsunga.

Uglavnom...sta da kupim? :tup:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.