Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

Uglavnom...sta da kupim? :tup:

Nokia N73... sve ostalo bi bilo korak unazad u odnosu na D600, bez obzira na njegove (usudio bih se reci zanemarive) nedostatke, a uzimajuci u obzir sve mogucnosti koje pruza a nije Symbian... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam svoj Samsung D600 i trazim si novi mobitel.Zeni sam neki dan kupio Nokiu 6280 i totalno se odusevio mogucnostima mobitela.Sada razmisljam da sebi uzmem 6288 koji je u biti isti mobitel sa par razlicitih detalja, a i da ih razlikujemo. :bigl:

Uglavnom dilema mi je izmedju SE K800 i i Nokie 6280/6288 premda nisam iskljucio ni Nokiu N80 koja je mozda usporedivija sa SE K800 barem sto se tice kamere koja je preko 3 MP.

Prednost SE K800 je sto ima auto focus, a od svih ovih Nokia to nijedna nema, ali opet imaju kvalitetnije video zapise u rezoluciji 640X480.

Jos jedan detalj koji mi se na Nokiama vise svidja je izgled menija i odlicna kompatibilnost sa PC-em na bilo koji nacin sto je po meni bio veliki nedostatak Samsunga.

Uglavnom...sta da kupim? :tup:

D 900 :zubo:

Link to comment
Share on other sites

D 900 :zubo:

Imao sam D600 do prekjucer i nebi opet Samsunga. :)

Kod Samsunga cijenim vrhunsku izradu, odlican ekran i laku daljnju preprodaju

(oglas izasao u petak ujutro, prodao ga par sati kasnije :klap: ), ali i zamjeram mu dosta detalja.

Kompatibilnost sa PC-em mu je dosta losija nego Nokiji npr., nema mogucnost personalizacije (theme sa neta...dosadi brzo) i jos neke manje bitne sitnice... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Imao sam D600 do prekjucer i nebi opet Samsunga. :)

Kod Samsunga cijenim vrhunsku izradu, odlican ekran i laku daljnju preprodaju

(oglas izasao u petak ujutro, prodao ga par sati kasnije :klap: ), ali i zamjeram mu dosta detalja.

Kompatibilnost sa PC-em mu je dosta losija nego Nokiji npr., nema mogucnost personalizacije (theme sa neta...dosadi brzo) i jos neke manje bitne sitnice... :roll:

Kako to misliš?

Ima dvije default teme. Ali skineš ih more sa neta. Kompatibilnost sa kompom? Problem?

Imam d600 i karticu od gige, i sve što izmjenjujem sa kompom ide preko onog "čitača" kartice.

100 megabajta u par minuta. :??:

Mani je mrak. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kako to misliš?

Ima dvije default teme. Ali skineš ih more sa neta. Kompatibilnost sa kompom? Problem?

Imam d600 i karticu od gige, i sve što izmjenjujem sa kompom ide preko onog "čitača" kartice.

100 megabajta u par minuta. :??:

Mani je mrak. ;)

Ja nemam citac te kartice u laptopu i sve sam radio preko bluetootha.

Ajd mi daj link od neke stranice gdje ima thema za D600.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam citac te kartice u laptopu i sve sam radio preko bluetootha.

Ajd mi daj link od neke stranice gdje ima thema za D600.

Evo dam ti sutra. Lap mi je u firmi, nisam ga

Edited by koko
Link to comment
Share on other sites

Meni USB kabel + Samsung PC studio odlicno funkcioniraju... ne znam zasto bih koristio bluetooth... :??:

Link to comment
Share on other sites

Btw. kako instalirati dowloadovanu temu na D600? :bigl:

Koliko ja znam nikako, imao sam taj mob skoro godinu dana i nisam imao niti jednu drugu temu osim one dvije po defaultu.

Link to comment
Share on other sites

Morate shvatit da se mobiteli ne mogu ovako etiketirati....jer netko voli Nokiu, netko Smsunga, netko Sonyerisccona....

Znači, nema best-buya....jer ne sviđa se svima isto....meni ta Nokia ne vriedi, tebi je bestbuy, nekome e prosječna, nekome je najbolji tel na tr

Link to comment
Share on other sites

Pa evo i mom ce skoro godinu dana i iskreno nije mi nikad ni palo na pamet da trazim neku drugu temu, ali eto kad vec spominjete... :bigl: samo svako malo promjenim wallpaper i to je to...

Link to comment
Share on other sites

I još nešto, u zadnje vrijeme se zaboravlja primarna funkcija mobitela. A to je naravno razgovor. Koji god mobitel da sam imao, sve 'feature' koje bi imao bi se igrao snjima jedno desetak dana dok mi ne dosadi, i ostalo vrijeme je mobitel slu

post-125-1172424340_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link koji si stavio je www.phone.mobile9.com i tamo imas prvenstveno teme za Nokie i Sony Ericssone i nesto symbian Siemensa.Ovo sto si ti stavio http://phone.mobile9.com/samsung/sgh-d600/ je ta ista stranica, a odnosi se koliko vidim na specifikacije odnosno review Samsunga D600. ;)

Inace prvi puta cujem od tebe da se na D600 mogu mjenjati teme.

Evo ovo ti je ta ista stranica s koje skidam teme za Nokie, a link ti je:

http://gallery.mobile9.com/c/nokia-6280-themes/1/

Prođi još jednom stranicu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Prođi još jednom stranicu :roll:

Znam na sta mislis, vidim sa desne strane da pise D600 themes, a kad kliknes na to daje ti teme za sve i svasta, a nigdje za D600.

Odi ovdje gdje sam ti crvenim zaokruzio i ako nadjes teme za D600 svaka ti cast. :hey:

post-125-1172436742_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam svoj Samsung D600 i trazim si novi mobitel.Zeni sam neki dan kupio Nokiu 6280 i totalno se odusevio mogucnostima mobitela.Sada razmisljam da sebi uzmem 6288 koji je u biti isti mobitel sa par razlicitih detalja, a i da ih razlikujemo. :bigl:

Uglavnom dilema mi je izmedju SE K800 i i Nokie 6280/6288 premda nisam iskljucio ni Nokiu N80 koja je mozda usporedivija sa SE K800 barem sto se tice kamere koja je preko 3 MP.

Prednost SE K800 je sto ima auto focus, a od svih ovih Nokia to nijedna nema, ali opet imaju kvalitetnije video zapise u rezoluciji 640X480.

Jos jedan detalj koji mi se na Nokiama vise svidja je izgled menija i odlicna kompatibilnost sa PC-em na bilo koji nacin sto je po meni bio veliki nedostatak Samsunga.

Uglavnom...sta da kupim? :tup:

ako ti va

Link to comment
Share on other sites

KAko se skidaju i kako se instaliraju teme?

Preko USB kabla ih potegneš u mob, one ulete na pravu poziciju, ugasiš, upališ i to je to.

Da, ali gdje ih "potegnes" u mob? Moras odredit lokaciju, ne ide samo tako.... :??:

Jel mozda u folder "other files" koji se nudi na telefonu kad se otvori PC studio?

Btw. teme ce pricekati, naime moj je trenutno klinicki mrtav, ceka popravku.... :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Da, ali gdje ih "potegnes" u mob? Moras odredit lokaciju, ne ide samo tako.... :??:

Jel mozda u folder "other files" koji se nudi na telefonu kad se otvori PC studio?

Btw. teme ce pricekati, naime moj je trenutno klinicki mrtav, ceka popravku.... :ljut:

Mislim da se mi s njime nismo dobro razumjeli odnosno da on pod theme podrazumjeva mozda wallpapere. :??:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se mi s njime nismo dobro razumjeli odnosno da on pod theme podrazumjeva mozda wallpapere. :??:

Vis', vis'... more bit bidne... :) Kokosar, cekamo odgovor.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Vis', vis'... more bit bidne... :) Kokosar, cekamo odgovor.... :bigl:

wallpaper i tema nisu jedno te isto- Wallpapre je samo pozadinska slika, a theme je sustav datoteka koji vizualno mjenja kompletno okru

Link to comment
Share on other sites

Ja kont'o u other files poslat, ma reko nesto cu za*ebat, necu.... :bigl: kad tamo, crkne smece korejsko samo... :lool:

Aj valjda ce ga brzo popravit, pa da to instaliram.... :fucka:

Clovek, ne jezi se :zubo: vjerujem ja u tvoje iskustvo s mobitelcima, ja sam samo pomislio da fakat nije doslo do nesporazuma, pa reko' "nek on to meni objasni, pa cemo vidjet hocel' radit" :hey:

Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno, gdje god sam gledao, citao po netu svi kazu da thema za D600 nema jedino on tvrdi da ima i da ih ima u svom mobitelu.

D600 themes

Ovdje sam nasao neka pitanja i odgovore i ovdje isto tvrde da ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno, gdje god sam gledao, citao po netu svi kazu da thema za D600 nema jedino on tvrdi da ima i da ih ima u svom mobitelu.

D600 themes

Ovdje sam nasao neka pitanja i odgovore i ovdje isto tvrde da ne moze.

Ajmo, koračić po koračić.

Dule je našao. Dule je pronašao. I to riječju slikom i djelom ovo:

EdgeD60011-11-2006, 20:29

da ili ne?

--------------------------------------------------------------------------------

error11-11-2006, 20:43

Ne,takve temu su bile već dosta puta, i da postoji mogućnost, mislim da još nisu preradili firmware do te granice da bi se mogao mjenjati odnosno da bi se mogle

Znači, ekspert Dule je pronašao na Caffe mobil forumu, od dva isto takva eksperta da se tema na d600 ne mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.