Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

Pocinjem misliti da je tvoj jedini smisao posjecivanja ovog foruma da bi odgovarao na moje postove i zapocinjao neku svađu samnom, a ni sam neznam vise koliko sam ti puta vec rekao da mene i moje postove zaobilazis jer stvarno se nemam namjeru raspravljati s nekim poput tebe.Za lijecenje svojih frustracija izaberi neku drugu metodu.Zao mi je sto si dopustim da uopce udjem nakon svega u bilo kakvu raspravu s tobom.Jos jednom te lijepo molim da mi se vise ne obracas i ne odgovaras na moje postove.

Link to comment
Share on other sites

Reci mi, da li išta od toga znaš, ti koji nikada nemaš fotoaparat uz sebe kad treba nešto slikati, a kurčiš se sa nekom bljeskalicom u Budimu koja ti je spašavla galvu dok si na monociklu mjenjao gumu?

Ma da sve su to lovacke price, kao i ove fotke i tema koju sam tada pokrenuo.

Budimpesta

Link to comment
Share on other sites

Ej, ni meni nije jasno kako stavit teme na Samsunga. Pročitao sam pa

Link to comment
Share on other sites

1170699264_hr_blog.jpg

40246.jpg

Novi K810i, zna netko kada dolazi na trziste?

Jos nisam kupio mob., a posto sam planirao K800 neznam dali da cekam ovoga koji je koliko sam uspio vidjeti nesto tanji od K800 dok su mu ostale specifikacije gotovo iste. :)

Link to comment
Share on other sites

compaja2.jpg

K810 je tanji 5 mm u odnosu na K800.Izgleda da je to samo facelift bez nekih znacajnijih pomaka iznutra.

Link to comment
Share on other sites

To je Symbian mobitel kojeg su stvarno nakrcali svim mogucim opcijama, ali bojim se da ce imati astronomsku cijenu poput N93. :frown:

Taj mobitel kada izadje bit ce sami vrh ponude ne samo Nokie vec i uopce.

Mobitel je strasan...ima kameru 5 MP, snima video 30 slicica u sekundi, ima auto focus,Zeiss optiku, ekran ima 16M boja, interna memorija je 160 MB prosiriva do 2 GB, ima Wi-Fi 802.11 b/g, GPS navigacija sa ugradjenim mapama vise od 100 zemalja...bojim se da ce to sve skupa jako puno kostati. :roll:

Link to comment
Share on other sites

meni je K800 vrhunski mobitel ali ga prvenstveno zbog glomaznosti ne bi nikad uzeo, kod redizajna nije ucinjen ekstreman pomak ali se barem poklopac kamere vise uklapa u cjelinu jer mi na starom modelu izgleda nakaradno :tup:

Link to comment
Share on other sites

meni je K800 vrhunski mobitel ali ga prvenstveno zbog glomaznosti ne bi nikad uzeo, kod redizajna nije ucinjen ekstreman pomak ali se barem poklopac kamere vise uklapa u cjelinu jer mi na starom modelu izgleda nakaradno :tup:

Ako mobitel ima sve sto zelim da ima zanemarit cu njegove dimenzije, a dimenzije K800 ili Nokie 6288 meni nisu toliko strasne.Jednostavno vise mi nije do fensi Samsungica skromnih dimenzija i isto takvih mogucnosti. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

sitnica ali npr ja volim drzat mob u hlacama i sa trenutacnim e900 nemam nikakvih problema ali mislim da bi mi K800 tu vec predstavljao problem :bigl:

Link to comment
Share on other sites

sitnica ali npr ja volim drzat mob u hlacama i sa trenutacnim e900 nemam nikakvih problema ali mislim da bi mi K800 tu vec predstavljao problem :bigl:

D600 je isto idealan za dzep jer kud je mal jos je obal kao sapun, ali mobitel mi je dosadan, nema lijepo sucelje kao Nokie npr.

Link to comment
Share on other sites

kaj je to PZR? imam to na mobu a neznam cem sluzi

he he "Pritisni Za Razgovor". Imam to i ja, probaval sam nešto prčkati po opcijama koje su u tom meniju, ali nisam ništa sku

Link to comment
Share on other sites

he he "Pritisni Za Razgovor". Imam to i ja, probaval sam nešto prčkati po opcijama koje su u tom meniju, ali nisam ništa sku

Link to comment
Share on other sites

To je Symbian mobitel kojeg su stvarno nakrcali svim mogucim opcijama, ali bojim se da ce imati astronomsku cijenu poput N93. :frown:

Taj mobitel kada izadje bit ce sami vrh ponude ne samo Nokie vec i uopce.

Mobitel je strasan...ima kameru 5 MP, snima video 30 slicica u sekundi, ima auto focus,Zeiss optiku, ekran ima 16M boja, interna memorija je 160 MB prosiriva do 2 GB, ima Wi-Fi 802.11 b/g, GPS navigacija sa ugradjenim mapama vise od 100 zemalja...bojim se da ce to sve skupa jako puno kostati. :roll:

malo sam se raspitival, uglavnom cjena za Hrvatsko trziste bi trebala biti cca 700 eura. sto i nije tak puno za taj "mobitel". ;)

Link to comment
Share on other sites

malo sam se raspitival, uglavnom cjena za Hrvatsko trziste bi trebala biti cca 700 eura. sto i nije tak puno za taj "mobitel". ;)

S obzirom na mogucnosti slazem se da je cijena OK...ako ce biti tolika.

Link to comment
Share on other sites

Jel netko zna kako otključati Sony Ericsson T610? Zaključan je na T-Mobile, a meni treba da primi Tele2 karticu.

Link to comment
Share on other sites

Jel netko zna kako otključati Sony Ericsson T610? Zaključan je na T-Mobile, a meni treba da primi Tele2 karticu.

Svaki servis za mobitele. Ne smije ti uzet vise od 50 kn. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Svaki servis za mobitele. Ne smije ti uzet vise od 50 kn. :hey:

ispravak krivog navoda otključavaju se malo te

Link to comment
Share on other sites

ispravak krivog navoda otključavaju se malo te

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.