Jump to content

Računala i računalna oprema


mirnela

Recommended Posts

U Modusu (a i u Meganu) imamo originalne radio - cd-playere koji ne čitaju mp3 zapise. Kako svu dobru muziku imam u mp3 formatu, istu na �alost ne mo�emo slušati i u vo�nji.

Čula sam da postoji program koji pretvara mp3 zapis u :??: - nemam pojima koji je to format... onaj u kojem su svi kupljeni CD-i :bigl:...

Uglavnom, da li netko zna pomoću kojeg programa bi bilo moguće mp3 zapise stumbat tak kaj bi se dalo slušat u autu tj. na cd-playeru koji ne čita mp3... I da li je takav program moguće skinut negdje s neta??? pleasepleaseae8.gif pleasepleaseae8.gif

sorry, ak sam skomplicirala.... :tup:

Link to comment
Share on other sites

vjerujem da imas Nera za przenje CD-a.

Najlakse ti je preko njeha napraviti audio cd.

Dakle podjes na music-audio CD i to ti je to

Link to comment
Share on other sites

uopce se nemoj opterecivat ostalin programima

uđeš su nero stavis audio cd i on ti sam pritvori mp3 u wav(to je format za slusat mjuzu sa cd-a)

na cd ti moze stat 80 min(odnosno u winampu ce ti pisat 1:20:00) al uvik nastimas na minut manje jer između svake pisme postoji 2 sek razmaka :hey:

Link to comment
Share on other sites

uopce se nemoj opterecivat ostalin programima

uđeš su nero stavis audio cd i on ti sam pritvori mp3 u wav(to je format za slusat mjuzu sa cd-a)

na cd ti moze stat 80 min(odnosno u winampu ce ti pisat 1:20:00) al uvik nastimas na minut manje jer između svake pisme postoji 2 sek razmaka :hey:

mislim da ću te poslušat... ona demo verzija mi je dala pretvorit samo 5 pjesama... :tup:

a ujutro ću probat s NERijom :bigl:

hvala još jednom :hail:

Link to comment
Share on other sites

mislim da ću te poslušat... ona demo verzija mi je dala pretvorit samo 5 pjesama... :tup:

a ujutro ću probat s NERijom :bigl:

hvala još jednom :hail:

ja ti imam cd key za neru pa skini demo verziju i upises cd key i ilegal....prek nere mozes i audio pjesme spremiti u mp3

Link to comment
Share on other sites

ja ti imam cd key za neru pa skini demo verziju i upises cd key i ilegal....prek nere mozes i audio pjesme spremiti u mp3

tnx... imam neru već du

Link to comment
Share on other sites

Guest denister

budući da se bavim time,kad si snimas u neru snimaj si na sporijim brzinama ili jos bolje napravi si da ti nero prvo napravi image na hard,a to ti govorim radi toga da ti ne bi slucajno cd preskakao,jer je razlika snimanja između mp3 ili audio cd-a.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

2 Safrane: Normalno da nisi nasao kad ti za XP ne trebaju driveri za to ;)

Stavi SP2 ako ga nemas, mozda ti rijesi problem

Link to comment
Share on other sites

2 Safrane: Normalno da nisi nasao kad ti za XP ne trebaju driveri za to ;)

Stavi SP2 ako ga nemas, mozda ti rijesi problem

Imam ali ga ne prepozna (na dva računala).

Inače taj cirkus samo našao doslovno u travi i nitko se nejavlja već 1 mj. pa sam ga htio probati da vidim dali mo

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno onda ne radi :zubo:

Paaaaaa :zubo:

Komp prepozna da sam nešto uštekao ali napiše Unknown Device i ništa.

Link to comment
Share on other sites

Jel mi moze netko preporuciti prijenosno racunalo cijene oko 7000 kuna(moze i do 7500),koje bi bilo best buy za te novce i to argumentirati pa onda prijenosno racunalo cijene oko 10 000 kuna best buy za te novce i to argumentirati?

Molim lijepo :plazi:

Kasnije stavim ono kaj sam ja gledao,ne mogu sad naci.

Edited by danijelzg
Link to comment
Share on other sites

14.1-inch wide screen display 2.0 kg / 29.2 mm

Mobile Intel 945PM Express Chipset

Up to 4GB* 667-MHz DDR2 SDRAM, dual channel memory support

_____________________________________

p/n RH478EA

Intel Core 2 Duo T7200 (2.0G)

14.1 WXGA

1GB DDRII 667MHz 1 DIMM

80 GB 5400rpm

DVD+/- RW DL SuperMulti - Fixed

Intel 802.11 a/b/g

Bluetooth Module

Windows XP Pro,

3-3-0 warranty

+ dodatna baterija ( HP Expansion batery )

Cjena 7600Kn

Super evo grupe za mene!!!

Ha ha ha

Edited by CooL
Link to comment
Share on other sites

Trebao bih driver za 4GB usb2.0 hard drive

http://www.dgvnetwork.it/schedart.asp?codart=XZP4GBD

za XP (sve �to sam na�ao je za 98)

hvala

http://www.hamletcom.com/ProductDetails.as...;ProductId=3538

probaj ovo ili ovdije...

Prolific Technology Inc.

http://tech.prolific.com.tw

U slucaju da si probao na vise racunala postoji mogucnost da je neispravan sto je i cesta greska koju javlja ako nevalja...(Unknown Device)

Edited by ClioRSi
Link to comment
Share on other sites

UUU dobra ti kartica. Vidim na njoj pise:

Forbidden

You don't have permission to access /video2/images/g71/7900gt-front.jpg on this server.

Apache/1.3.34 Server at www.ixbt.com Port 80

Link to comment
Share on other sites

Dakle koristim nvidiu GeForce 7900 GT karticu,ali mi je njen cooler dosta bucan pa me zanima postoji li nekakva tisi za nju :??: .Netko mi je spomenuo da postoji jer me to uzasno pocelo smetat(mislim na buku)???

Ako

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Imam ali ga ne prepozna (na dva računala).

Inače taj cirkus samo našao doslovno u travi i nitko se nejavlja već 1 mj. pa sam ga htio probati da vidim dali mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.