Jump to content

Računala i računalna oprema


mirnela

Recommended Posts

Dakle pola sata igranja igre s novim coolerom na grafickoj i ode ona pa pa.Sva sreca da je pod garancijom ali trebam cekat bar deset dana da dodje nova.Inace rekao mi je frend tamo da je zamjenim za neku bolju kad dodje i malo nadoplatim samo me zanim zasto je riknula kad je cooler najskuplji koji hgspot drzi za njih.Ni njemu nije bilo jasno a voditelj je poslovnice tamo.Inace nije mi stavljao amater cooler i sve je dobro slozeno bilo.I sto ce biti kad dobijem novu i budem htio taj cooler stavit na nju :??:

Koju mi preporucujete da uzmem graficku do nekih 1800kn?

Link to comment
Share on other sites

Ako si uzeo onaj cooler od Zalmana; to je ok. Znači ako se je vrtio, onda nije u njemu problem, već u grafičkoj.

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Koju mi preporucujete da uzmem graficku do nekih 1800kn?

kupis si playstation2 za 1400kn, uhvatis joystick u ruke i filing je puno bolji kad se uvalis u fotelju, na tv ti je spojeno kucno kino i dozivljaj je super. osim ako graficku ne koristis za koje kakvu obradu grafike, a poznavajuci tebe igras igrice i to je to. tako da....razmisli o tom..

Link to comment
Share on other sites

kupis si playstation2 za 1400kn, uhvatis joystick u ruke i filing je puno bolji kad se uvalis u fotelju, na tv ti je spojeno kucno kino i dozivljaj je super. osim ako graficku ne koristis za koje kakvu obradu grafike, a poznavajuci tebe igras igrice i to je to. tako da....razmisli o tom..

To me ne privlci ni malo ;)

Link to comment
Share on other sites

kupis si playstation2 za 1400kn, uhvatis joystick u ruke i filing je puno bolji kad se uvalis u fotelju, na tv ti je spojeno kucno kino i dozivljaj je super. osim ako graficku ne koristis za koje kakvu obradu grafike, a poznavajuci tebe igras igrice i to je to. tako da....razmisli o tom..

Nije isto igrati na PC i PS. Utrke, arkade, avanture na PS-u, ali strategije, bar meni, bolje na PC-u.

Dali netko mo

Link to comment
Share on other sites

Nije isto igrati na PC i PS. Utrke, arkade, avanture na PS-u, ali strategije, bar meni, bolje na PC-u.

Dali netko mo

Link to comment
Share on other sites

To me ne privlci ni malo ;)

a sta te privlaci u grafickoj koja kosta 1700kn? :??:

Nije isto igrati na PC i PS. Utrke, arkade, avanture na PS-u, ali strategije, bar meni, bolje na PC-u.

znam da ga pere need for speed i zato sam to predlozila. ;)

Link to comment
Share on other sites

a sta te privlaci u grafickoj koja kosta 1700kn? :??:

znam da ga pere need for speed i zato sam to predlozila. ;)

Pa sad vise nista.Sad me privlaci ona za 2000 ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobar volan za 300 kn neces naci. Ali ako malo pogledas pod oglase, ja prodajem Logitech driving force pro2.

To ti je u principu volan radjen za GT4. Prvi volan sa 900 stupnjeva rotacijom.

Evo pa si malo pogledaj http://www.renault-klub.hr/forum/index.php...3&hl=volani

Taj volan je bio kod mene tjedan dana, kolega Marko mi ga je posudio i moram priznati da je bio lijep oscjecaj na plazmi 42 inca sa tim volanom provozati Mercedes 300 SL Gullwing po starom Nurburgringu. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Pa sad vise nista.Sad me privlaci ona za 2000 ;)

ma vidim ja da tebe najvise privlaci to 2000 tak da mos rec da imas grafu od 2000, a da pritom nemas pojma sta si kupio za te 2000. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ma vidim ja da tebe najvise privlaci to 2000 tak da mos rec da imas grafu od 2000, a da pritom nemas pojma sta si kupio za te 2000. :zubo:

I kakve veze to je moja stvar,i da kupim za 5000 to je moj komp i moj gust ;)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

I kakve veze to je moja stvar,i da kupim za 5000 to je moj komp i moj gust ;)

slazem se, ako hoces nesto, kupi ;)

Link to comment
Share on other sites

trebam necije misljenje :)

Dell Inspirion 2650 .. .. .. .. kaj mislite? za jeftine pare, cca 1-1,5k kn...

Link to comment
Share on other sites

Kako mislis bin to avi??? Avi je container za filmice a bin je slicno kao i iso image cd-a ili dvd-a :??:

Skinuo sam film u .bin formatu s neta pa sad da ga ne pr

Link to comment
Share on other sites

Aaaa :zubo:

Skinuo si image koji moras zaprziti ili mountati sa necim (preporuka Alcohol 120%). Dakle ili ga zaprzi na cd pa onda gledaj ili mountaj kao virtualni drive pa iskopiraj sadrzaj na hard i gledaj. Uglavnom .bin ne mozes pretvoriti u .avi jer jedno nema veze s drugim.

Aha... zahvaljujem.

Link to comment
Share on other sites

Sto mislite o ovoj kartici u hg spotu je ima:

VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon X1950 XT LR, 256 MB, VIVO, Dual DVI

To je bilo novo u ponudi i mislim da je ok grafa.E sad dodje skoro 2000kn pa ako netko ima bolji prijedlog za graficku da cujem. :)

Link to comment
Share on other sites

Sto mislite o ovoj kartici u hg spotu je ima:

VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon X1950 XT LR, 256 MB, VIVO, Dual DVI

To je bilo novo u ponudi i mislim da je ok grafa.E sad dodje skoro 2000kn pa ako netko ima bolji prijedlog za graficku da cujem. :)

kod mene

Powercolor Radeon X1950Pro Xtreme PCIE, 256MB, TVout, dual DVI

1464Kn sa PDV

Link to comment
Share on other sites

PROBLEM

dobio sam novi laptop na koristenje, Dell Latitude 120L

na njemu nije instaliran nikakav OS i dobio sam samo neki FreeDOS CD...

sada imam problem, koji got OS da hocu instalirati javlja mi se sljedeca slika pri podizanju instalacije :evil::evil:

HELLPP

post-166-1172221176_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 Ivo: Taj bluescreen dobijes najcesce ako imas pci-x grafulju u masini a instaliras XP bez SP2. Dakle probaj nabaviti instalaciju XPa sa integriranim service packom 2 tzv. slipstream. Ako vec instaliras sa takvim windowsima onda zaboravi sve sto sam napisao :zubo:

Link to comment
Share on other sites

2 Ivo: Taj bluescreen dobijes najcesce ako imas pci-x grafulju u masini a instaliras XP bez SP2. Dakle probaj nabaviti instalaciju XPa sa integriranim service packom 2 tzv. slipstream. Ako vec instaliras sa takvim windowsima onda zaboravi sve sto sam napisao :zubo:

ma ljubim te u celo :hail::hail:

toliko sam ti vjerovao da sam sjeo u auto i otisao doma do staraca po CD xp-a sa SP2...

i isplatilo se, evo, instaliravaju se :klap::klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.