Jump to content

Megane s opremom Extreme


davor07

Recommended Posts

Prošli mjesec sam sklopio ugovor za Grandtour Extreme,plaćam kreditom,ali nisam dobio dzabe produ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Deckard

    153

  • trigi

    141

  • Dule

    60

  • bibber

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako kredit ide preko ZG banke bira se jamstvo 4 godine ili 80000km, odn. 3 godine ili 100000km (treba im u salonu predati bon koji se dobije u ponudi koji šalje ZG banka, popunjavaju se gore neki podaci, nekakva anketa je u igri). Dobio sam taj bon, pa sam dogovorio 4 godine ili 80000km, cijena Megana Sedana 1.4 (bez metalik boje) s tim produ

Link to comment
Share on other sites

Jel ga vidio netko uzivo? Da nema mozda jeftiniju plastiku unutra ili nesto tome slicno?

Nema baš mnogo slika na netu za Extreme opremu,evo što sam pronašao:

4hc5hly.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hm, nekako mi se baš ne čini da će u ovim extremima koji idu kod nas na akciji biti automatskih klima i kontrola na volanu, a vidim na slici da je i onaj desni retrovizor na struju. Fakat ću morati skočiti do Čakovca prije nego mi stignu kolica da vidim kako to izgleda, valjda su sad već stavili kojeg u salon, bacio si mi bubu u uho s ovim slikicama ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ako kredit ide preko ZG banke bira se jamstvo 4 godine ili 80000km, odn. 3 godine ili 100000km (treba im u salonu predati bon koji se dobije u ponudi koji šalje ZG banka, popunjavaju se gore neki podaci, nekakva anketa je u igri). Dobio sam taj bon, pa sam dogovorio 4 godine ili 80000km, cijena Megana Sedana 1.4 (bez metalik boje) s tim produ

Link to comment
Share on other sites

Hm, nekako mi se baš ne čini da će u ovim extremima koji idu kod nas na akciji biti automatskih klima i kontrola na volanu, a vidim na slici da je i onaj desni retrovizor na struju. Fakat ću morati skočiti do Čakovca prije nego mi stignu kolica da vidim kako to izgleda, valjda su sad već stavili kojeg u salon, bacio si mi bubu u uho s ovim slikicama ;-)

Vjerojatno si čuo za ono:"Slike su samo simbolične,zadr

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa tim kuponom ne mora biti baš 100% tako. Mene uvjeravaju u salonu gdje sam ukapario auto i rješavam kredit preko ZABE da ću imati produ

Link to comment
Share on other sites

Pa od kud ti to !? Mislim, 16" kotaci ionako nisu spominjani u standardnoj opremi...

U papirnatom prospektu piše pod serijska oprema:"Naplatci Caraibes(15" ili 16",ovisno o motoru)"

Obavijest iz Renaulta ka

Link to comment
Share on other sites

Danas bijah u Baoticu gledam neshto i jedan lik pita "a recite ova opcija classica sa paketom extreme". A lik mu odgovara " to vam nemamo ... nece niti biti, najvjerovatnije uopce, zeznuli su sredishnji naslon ... " i tu sam otishao.

Link to comment
Share on other sites

Vi ste sve to krivo shvatili, jesu zeznuli za naslon i felge! Ali u čemu je kvaka trebale su doći 16'' ČELIČNE felge i naslon za ruku, a bit će bez naslona i sa 15'' ČELIČNIM felgama!

;)

Link to comment
Share on other sites

I kakvoj se nadoknadi možemo nadati? Krovni nosači, maglenke ili nešto tako? :evil:

I da, ja sam uvjeren da su "obećani" 15" čelični naplaci, a mogao si nadoplatiti 16" ili 17" alu. ali što se tiče tog naslona :mad:

Edited by bibber
Link to comment
Share on other sites

Ja ću inzistirati na naslonu makar bio onaj naknadno ugradiv,maglenke i 16" alu sam nadoplatio a krovne nosače NE

Link to comment
Share on other sites

Ja ću inzistirati na naslonu makar bio onaj naknadno ugradiv,maglenke i 16" alu sam nadoplatio a krovne nosače NE

Link to comment
Share on other sites

Hm, trebalo bi to provjeriti u salonima, da nebude opet rekla-kazala ko zadnji put za prekid akcije.

Link to comment
Share on other sites

Za nekoliko dana dolazi jedan Grandtour ekstrem dci u salon gdje sam ja zakapario pa sam zamolio tetu prije nego naruči čovjeka na preuzimanje da me zovne da bacim pogled. Rekla je da oće - pa kad pogledam javim kakva je situacija....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.