Jump to content

Megane s opremom Extreme


davor07

Recommended Posts

Danas sjedio u Extremu :zubo: , sicevi mi se sviđaju, a ostalo, čisti paket opreme pack, koma to izgleda, ali i kao i svaka osnovna oprema, nego što se tiče naslona, svi koji su naručili auto do 19.03. nisu za to znali da neće biti naslona i to će im biti nadoknađeno od strane RNH, tako da tra

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Deckard

    153

  • trigi

    141

  • Dule

    60

  • bibber

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas sjedio u Extremu :zubo: , sicevi mi se sviđaju, a ostalo, čisti paket opreme pack, koma to izgleda,

Daj malo više detalja, na što se "koma" odnosi ? Jel bio unutra kakav radio, koliko ima zvučnika i gdje, jesu materijali kokpita, vrata, siceva i ostalog na nivou ostalih paketa ? Ja sam naručio najosnovniju opremu, dakle bez maglenki, metalizirane boje, bez alu felgi, sjedio sam u dizelasu 1.5 85ks koji takodjer nije imao ni maglenke, ni elektricna stakla otraga, ni automatske klime, ni elektricne retrovizore, ni alu felge, pa pretpostavljam da je bio osnovni paket opreme. Ali mi nije izgledalo unutra lose, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

Daj malo više detalja, na što se "koma" odnosi ? Jel bio unutra kakav radio, koliko ima zvučnika i gdje, jesu materijali kokpita, vrata, siceva i ostalog na nivou ostalih paketa ? Ja sam naručio najosnovniju opremu, dakle bez maglenki, metalizirane boje, bez alu felgi, sjedio sam u dizelasu 1.5 85ks koji takodjer nije imao ni maglenke, ni elektricna stakla otraga, ni automatske klime, ni elektricne retrovizore, ni alu felge, pa pretpostavljam da je bio osnovni paket opreme. Ali mi nije izgledalo unutra lose, naprotiv.

Ma detalji tipa ko

Link to comment
Share on other sites

Lijepo to izgleda kad sjedneš iz nekog starijeg auta, ali kad iz te opreme sjedneš u SPORT ili LUX vidi se razlika!

Ma da, baš gledam na Renaultovom siteu, ovo što sam ja gledao je bio pack dizelaš 85 ks s ručnom klimom. Mislim, dofurao sam se do salona u Vectri iz '92., tako da mi je to izgledalo avion :-) Baš me zanima dal će se u salonu sjetiti da je na listi bio i središnji naslon za ruku, ili ću ih ja morati podsjetiti ;-) Ovaj dizlo nije imao naslona, tek sam kasnije saznao s neta da naslon ide u extreme, tj. da je trebao ići. Toga mi je malo

Edited by Deckard
Link to comment
Share on other sites

Ovo je naslon za Clio 3 i dođe 1257,00 kn u Renault-u naravno. Kontam da je i za Megane sličan. :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je naslon za Clio 3 i dođe 1257,00 kn u Renault-u naravno. Kontam da je i za Megane sličan. :)

Kod mene je potpuno drugaciji...inace fakat ne kuzim sta tu ima kostati 1257 Kn! :tup:

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je potpuno drugaciji...inace fakat ne kuzim sta tu ima kostati 1257 Kn! :tup:

Ni ja ! Zato ga nisam ni uzela još :bigl:

Link to comment
Share on other sites

BTW nisam nigdje našao neku raspravu o 1.4 mašinici u ovim novim meganeima, sad se trpa podatak o 100ks na 6k rpm i 127 N/m pri, čini mi se, 3750 rpm, ili ? Jel to uopće ide po cesti ? Mislim, malo me brine jer nisam imao baš love za 1.6, fakat nisam ni mislio kupovati taj auto da nije sad na akciji, nikakve me sportske vo

Link to comment
Share on other sites

Jel to znači da je problem samo u berlinama ili i u sedanima/grandtour-ima ? :??:

Ne znači :evil: problem je najvjerojatnije i u sedanima/grandtour-ima samo što su berline extreme došle u Hr bez naslona pa pretpostavljaju da će tako biti i sa sedanima/grandtour-ima.Zato sam na svoj upit o naslonima dobio neslu

Link to comment
Share on other sites

Ne znači :evil: problem je najvjerojatnije i u sedanima/grandtour-ima samo što su berline extreme došle u Hr bez naslona pa pretpostavljaju da će tako biti i sa sedanima/grandtour-ima.Zato sam na svoj upit o naslonima dobio neslu

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas u salonu i sjedio u berline extreme 1.5 dCi,naslona nema,kotači su 195/65 15".Radio će biti Sony CDX-GT210 a zvučnici Sony XS-F1325,detalji na sony.hr

2j68flu.jpg29cui3p.jpg

2wg9pa8.jpg47n1ehf.jpg

2qtcz6r.jpg2s8p9o2.jpg

498b82h.jpg2v8pdh3.jpg

2v1uf55.jpg2repljb.jpg

2lcbm1g.jpg2mruxhe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas u salonu i sjedio u berline extreme 1.5 dCi,naslona nema,kotači su 195/65 15".Radio će biti Sony CDX-GT210 a zvučnici Sony XS-F1325,detalji na sony.hr

....

Svaka čast na brzoj reakciji i korisnim informacijama. Taj EXTREME je za tebe ili ...?

I moj će biti plavi - grandtour ;-)

Edited by bibber
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na brzoj reakciji i korisnim informacijama. Taj EXTREME je za tebe ili ...?

I moj će biti plavi - grandtour ;-)

Nije za mene,išao sam danas sređivati(plaćati) papire za kredit pa sam navratio do salona i uslikao mobitelom.

Ja čekam Grandtoura crni metalik sa 16" alu,maglenkama i produ

Link to comment
Share on other sites

Ovaj bar ima pepeljaru ! Kod mene je ona dodatna oprema od 300,00 kn :laugh:

Pušenje je ionako štetno za zdravlje, a i auto koma smrdi od toga ...

Link to comment
Share on other sites

Pušenje je ionako štetno za zdravlje, a i auto koma smrdi od toga ...

Ma ne pušim ja ali dobro bi mi došla pepeljara za siću :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, od koga si dobio tu informaciju ? Jesi pitao u kakvom salonu, u predstavništvu Renaulta ili su te samoinicijativno obavijestili ?

Informaciju sam dobio kada sam zvao salon,od trgovca s kojim sam sklopio ugovor.Naslon će doći posebno(neugrađen,kao dodatna oprema) i ugraditi će se u salonu gdje sam sklopio ugovor,znači isti sistem kao i radio.Naravno,na trošak Renaulta,jedina je razlika što neće biti ugrađen u tvornici nego u trgovini/servisu!

Link to comment
Share on other sites

Informaciju sam dobio kada sam zvao salon,od trgovca s kojim sam sklopio ugovor.Naslon će doći posebno(neugrađen,kao dodatna oprema) i ugraditi će se u salonu gdje sam sklopio ugovor,znači isti sistem kao i radio.Naravno,na trošak Renaulta,jedina je razlika što neće biti ugrađen u tvornici nego u trgovini/servisu!

Ajd super, ja nisam zvao salon, zato pitam. Valjda neće nešto muljariti oko toga. I nadam se da neće biti masnih fleka okolo po autu nakon tog zahvata. Vidim mehaničara kako se ispru

Link to comment
Share on other sites

Ajd super, ja nisam zvao salon, zato pitam. Valjda neće nešto muljariti oko toga. I nadam se da neće biti masnih fleka okolo po autu nakon tog zahvata. Vidim mehaničara kako se ispru

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.