Jump to content

R5 GTT by Gianni Santi


ZD1400RT

Recommended Posts

Jedan od najpoznatijih SR događaja u Europi. Ima stvarno močnih pila. Iako na nekim forumuma popljucan meni preko slika izgleda kao jako dobar race gdje je za razliku od nas publika udaljena od staze tj. opasnih automobila koji na njoj voze. vidim da su i kategorije podjeljene po pogonima, ali i dalje nisam skroz upoznat sa njihovim sistemima.

Između svih automobila jedan mi je zapeo za oko:

chimay27.jpg

Boom Chicka Wah Wah

RT: 0.556 ET: 12.077 speed: 200.00 :hail:

Evo i glavnog linka gdje mo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Gianni Santi

    65

  • Ruske

    38

  • Fredy

    28

  • ZD1400RT

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

u auti su im prestrasni blago im se :lool:

Link to comment
Share on other sites

strasno natjecanje i jos strasniji R5GTT ..!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ljudi moji gledajte sto petica radi supri i skylinu :hail:

:klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pošto sam već pisao o ovoj petici ovdje, dodat ću još par riječi. :)

Ne znam kako bi točno opisao ono što sam do

Link to comment
Share on other sites

Još samo da se napomene da vozača zovu Robocop jer kao uvijek ima 0,5 reakciju, eto to mi je frend reko ja klipan nisam bio na Grobniku :D

Link to comment
Share on other sites

ZD1400RT: Koji si ti mangup!!!!!!

Ko ti je kriv šta nisi bija, hehe! :zubo:

Mene su talijani u nedjelju ujutro probudili kuckanjem na prozor i pristojno zamolili da se samo malo pomaknem da mogu staviti tendu preko auta....a ja se sparkirao pored njih i cijelo vrijeme pri

Link to comment
Share on other sites

:zubo:

Na zadnjoj slici gdje se slikam pokraj petice mislim u glavi:"Hebate koja čast!" Iz poštovanja nisam puno zavirivao u nju dok su radili na njoj dok su neki čobani znali doći i sami otvorit vrata i uvlačit se u nju. Pa su se naslanjali na auto i naginjali gledajući u motorni prostor. :ljut: Glupi čobani bez respecta!

Link to comment
Share on other sites

Ko ti je kriv šta nisi bija, hehe! :zubo:

:tup: To je sve šta iman reći :tup:

Link to comment
Share on other sites

Čovik, svaka čast na textu i fotkama! :hail:

Da znaš da ću staviti ovu tvoju fotku gdje čučiš kraj petarde kao desktop pozadinu...

I ja sam nešto malo prozborio sa njima na svom lošem talijanskom i pristojno pitao da slikam unutrašnjost :)

Neka su otišli jer je auto stvarno za 5 a nije dobio ni djelić pa

Link to comment
Share on other sites

Tako se to radi.Originalni motor nabrijan u originalnoj karoseriji a ne raspiljeni opeli sa audievim motorima.

Link to comment
Share on other sites

Tako se to radi.Originalni motor nabrijan u originalnoj karoseriji a ne raspiljeni opeli sa audievim motorima.

Tako je! :fflag::renault:

Mislim, svaka čast njima na trudu, ali ovo je plafon! :hail: Ljudi su bili u šoku kad bi čilu da se radi o 1.4 turbo motoru, a na tribinama je šokirao publiku koja ga je počastila navijanjem i pljeskom kad je skinuo Porche-a!

Link to comment
Share on other sites

Čovik, svaka čast na textu i fotkama! :hail:

Da znaš da ću staviti ovu tvoju fotku gdje čučiš kraj petarde kao desktop pozadinu...

I ja sam nešto malo prozborio sa njima na svom lošem talijanskom i pristojno pitao da slikam unutrašnjost :)

Neka su otišli jer je auto stvarno za 5 a nije dobio ni djelić pa

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nije se talijan naljutio,niti otiso radi org. otiso je jer u ponedjeljak moro ic radit ko i svi mi samo sto on mora vozit do

Modene (voznja nekih 9- 10 sati!!!!) Al za sljedecu sezonu imamo novi rek. dolazi sa deltom!!!!!!!!!!!!!!!!

Tip je stvarno OK, probo je rijesit moj problem sa diznama, dao mi savjete (covijek svoju petardu doradjuje vec 13 god!!!)

objasnio mi sve sto je radjeno na njegovoj petardi........nema sta tip je stvarno :yeah::yeah:

To postujem... kada neko bez obzira na to koliko para i truda ulozi da bi bio ono sto jeste na toj sceni, pa ostane normalan, sa obje na zemlji i ne stedi podijeliti svoje znanje sa drugima... massive :respect:

A sta reci za petardu? Zvijer samo takva... nek' je crvena, pa makar... :zubo: fakat mi je sad zao sto nisam dosao...

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

Auto je jedan od top 5 GTT-a u svijetu i prejeb.. je ali cifra od 300 konja bez NOS-a i preko 400 s NOS-om mi se cini malo pretjerana :fucka: Stvarno to nemoze biti realno ni u jednom GTT-u a kamoli ako nema chargecooler drugu glavu (Gordini) i T25 i ostale perverzije sto ljudi stavljaju da izvuku jos par konja vise...

Sto se tice dyno testa 1.7 bara je premalo za 300 konja. ZGR5GTT to moze potvrditi iz prve ruke :bigl:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Auto je jedan od top 5 GTT-a u svijetu i prejeb.. je ali cifra od 300 konja bez NOS-a i preko 400 s NOS-om mi se cini malo pretjerana :fucka: Stvarno to nemoze biti realno ni u jednom GTT-u a kamoli ako nema chargecooler drugu glavu (Gordini) i T25 i ostale perverzije sto ljudi stavljaju da izvuku jos par konja vise...

Sto se tice dyno testa 1.7 bara je premalo za 300 konja. ZGR5GTT to moze potvrditi iz prve ruke :bigl:

koliko znam, na autu je GT30R turbina(bila na grobniku barem) i gledajući auto na Grobniku, nije mogao zapaliti gume na 5 iljada, padao je auto u turbo rupu! :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Auto je jedan od top 5 GTT-a u svijetu i prejeb.. je ali cifra od 300 konja bez NOS-a i preko 400 s NOS-om mi se cini malo pretjerana :fucka: Stvarno to nemoze biti realno ni u jednom GTT-u a kamoli ako nema chargecooler drugu glavu (Gordini) i T25 i ostale perverzije sto ljudi stavljaju da izvuku jos par konja vise...

Sto se tice dyno testa 1.7 bara je premalo za 300 konja. ZGR5GTT to moze potvrditi iz prve ruke :bigl:

Tako je, u biti ima 122 ks, sa nitrom 154 ks, sa gljivom ima 155 ks, a 12 sekundi ide snagom volje.

Link to comment
Share on other sites

Neću ulazit u diskusije jer nemam GT turbo ali samo bi rekao da;

Ako čovjek koji ima Deltu koja vozi 9 sekundi i koja je slu

Link to comment
Share on other sites

Tako je, u biti ima 122 ks, sa nitrom 154 ks, sa gljivom ima 155 ks, a 12 sekundi ide snagom volje.

... da točno to je to!!! sve skupa auto ima 155 ks i ide 12 sek i nešto jer ga neki nevidljivi superheroj gura po zadnjoj haubi koja je od stakloplastike .... a web-om se čovjek kurči kako mu auto ima 420 konja, ali jasno da je to nemoguće izvući ... kao niti skoro 1000 ks od jedne lancije delte 2.0 turbo koja radi vremena od 9.8 na 400m

... ipak ta delta nema 2 motora ili samo motor straga pa je normalno da su snimke na youtube ili normalne slike najprije prerađene, a onda puštane na netu...

čim sam vidio talijane na 402SR znao sam da ne dolaze bez veze, a pogotovo ne iz modene....

dobro pozajem talijanski motorsport tako da to meni ništa nije čudno, jedino što mi je bilo čudno na toj petardi je da je bila i estetski sređena što kod njih to nije običaj...

...

Link to comment
Share on other sites

kao niti skoro 1000 ks od jedne lancije delte 2.0 turbo koja radi vremena od 9.8 na 400m

... ipak ta delta nema 2 motora ili samo motor straga pa je normalno da su snimke na youtube ili normalne slike najprije prerađene, a onda puštane na netu...

čim sam vidio talijane na 402SR znao sam da ne dolaze bez veze, a pogotovo ne iz modene....

dobro pozajem talijanski motorsport tako da to meni ništa nije čudno, jedino što mi je bilo čudno na toj petardi je da je bila i estetski sređena što kod njih to nije običaj...

...

koliko znam, Delta je borana na 2,3 i klipovi su od Saaba turbaka(ne serijski, naravno).

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.