Jump to content

Renault Clio Sport razlike


Rain

Recommended Posts

Nije tako velika razlika izmedu ta dva auta a i 172 ide nekih 15.2-15-3 na 400m.Naravno mislim na serijske aute.

Link to comment
Share on other sites

mi smo probali serijskog 172 ide na 400m oko 15,3

cesto se desava da fabricki podaci nisu bas tacni sa onima u praksi.

Link to comment
Share on other sites

Renault Clio Sport Ph II 172

0-100 7,3 sec

0-160 17.9 sec

402 m- 15,7 sec

kilometar iz mesta 28.5 sec

Renault Clio Sport Ph II 182

0-100 7.1 sec

0-160 -

402 m- 15.0 sec

kilometar iz mesta 27.6 sec

Inace Phase II je tezi 31 kg i nije mi jasno zasto su im oznake 172 i 182 kad 172 ima 166.0 bhp/168.3 PS a 182 ima 176.3 bhp/178.8 PS

kak to da onda ovdje mnogi vlasnici 182-ke trube da su im auti jaci od 197-ica? Po papirima je 197-ica brza do 100 a vjerojatno i do 200.

Oce bit sutra kakve akcije na bili da to probamo?

Link to comment
Share on other sites

kak to da onda ovdje mnogi vlasnici 182-ke trube da su im auti jaci od 197-ica? Po papirima je 197-ica brza do 100 a vjerojatno i do 200.

Oce bit sutra kakve akcije na bili da to probamo?

Nadi serijski 182 pa probja, ali sretno u potrazi :)

A i mora 182 bit brzi ima 280-300kg manje :)

Link to comment
Share on other sites

kak to da onda ovdje mnogi vlasnici 182-ke trube da su im auti jaci od 197-ica? Po papirima je 197-ica brza do 100 a vjerojatno i do 200.

Oce bit sutra kakve akcije na bili da to probamo?

Ahhh, pusti ti to, stvarno, i ja i moj imenjak (ZGR5GTT) smo već mali milijun puta stali sa 197-icama, i svaki put smo bolji od RS197, bilo iz nule ili letećeg, pogotvo iz nule je ta razlika stvarno očigledna :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, pusti ti to, stvarno, i ja i moj imenjak (ZGR5GTT) smo već mali milijun puta stali sa 197-icama, i svaki put smo bolji od RS197, bilo iz nule ili letećeg, pogotvo iz nule je ta razlika stvarno očigledna :hey:

vjerujem pa i rekao sam ti kad si me provozao da je dojam brutalan al ne vidim razloga da se navodi podatak od 7.x ako svaki ide brze od toga.

Kolko dzuina ostavis 197-icu i do koje brzine, cca?

Link to comment
Share on other sites

vjerujem pa i rekao sam ti kad si me provozao da je dojam brutalan al ne vidim razloga da se navodi podatak od 7.x ako svaki ide brze od toga.

Kolko dzuina ostavis 197-icu i do koje brzine, cca?

Da i meni taj podatak nije baš jasan, tj. mislim da ipak ima ispod 7sec...

a što se tiće usporedbe, mislim da je prosjek nekih 3du

Link to comment
Share on other sites

Da i meni taj podatak nije baš jasan, tj. mislim da ipak ima ispod 7sec...

a što se tiće usporedbe, mislim da je prosjek nekih 3du

Link to comment
Share on other sites

f*ck! 3 duzine je puuuno.

a nis, sutra onda navecer probamo pa da vise ne pitam gluposti :)

Cekaj da se vratim s broda, pa da stanemo na crtu...samo me jos sinhron druge zeza...krci ali rijesit cu ja to ili ga polomit...e da skoro zaboravih...KUPICU TURBO KIT majke mi...

Ide lipo i 182 ali 197 se bolje vrti, mana im je sto ni jedan ni drugi nisu auta za 402 m nego za BRDO i eventualno staza...

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, pusti ti to, stvarno, i ja i moj imenjak (ZGR5GTT) smo već mali milijun puta stali sa 197-icama, i svaki put smo bolji od RS197, bilo iz nule ili letećeg, pogotvo iz nule je ta razlika stvarno očigledna :hey:

Sve te 197-ice su nedovoljno razrađene. Tj. auto ide sve bolje i bolje sto ima vise km. Ja sam to primjetio. Nista dolazim sutra na Billu pa cemo probat jer sad me bas zanima.

Link to comment
Share on other sites

Ide lipo i 182 ali 197 se bolje vrti

Zbog drugacijih prijenosnih omjera i zato je 197 ipak nesto brzi u odnosu na 182 (serijski) kada se krece iz leteceg.

Link to comment
Share on other sites

Sve te 197-ice su nedovoljno razrađene. Tj. auto ide sve bolje i bolje sto ima vise km. Ja sam to primjetio. Nista dolazim sutra na Billu pa cemo probat jer sad me bas zanima.

sa 197 dolazis?

definitivno se slazem po pitanju razrade, vidio sam to protiv maminje, ko da ne vozimo isti auto.

Link to comment
Share on other sites

sa 197 dolazis?

Da. Žuti nije regan, a i nece na cestu dok se neke stvari ne naprave/zavrse.

Link to comment
Share on other sites

tolko puno manje :oo: baaaad :??:

Pa po knjizici da jer za 197 mom burazu pise 1335 kg, dok za 182 pise u 1030-1060 kg, razlika ogormna :)

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

Pa po knjizici da jer za 197 mom burazu pise 1335 kg, dok za 182 pise u 1030-1060 kg, razlika ogormna :)

182 je oko 1100kg sigurno. Ph1 je 1040kg, ph2 1080kg, 182 je def. tezi od ovih navedenih. To su podaci kojima ja raspolazem i siguran sam da je to, to.

Link to comment
Share on other sites

182 je oko 1100kg sigurno. Ph1 je 1040kg, ph2 1080kg, 182 je def. tezi od ovih navedenih. To su podaci kojima ja raspolazem i siguran sam da je to, to.

Da,to sam i ja cuo od nekih ljudi danas.

Link to comment
Share on other sites

Moj 172 je u prometnoj i na računu 1035kg

Meni u prometnoj pise da mu je max brzina 180 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Moj 172 je u prometnoj i na računu 1035kg

Sumnjam u ovo jer ja sam iz svog bio počupao cca 40 kg i bio sam na 1035 ( vagano u CVH )

Mislim da je Balev u pravu sa ovim brojkama koje je stavio

Link to comment
Share on other sites

Tako i meni u prometnoj piše: 1035 KG i 220 Km/h.

Vedrane stvarno ne znam kako to da ti piše 180 km/h, a uostalom i zaboli te šta piše.

Link to comment
Share on other sites

Tako i meni u prometnoj piše: 1035 KG i 220 Km/h.

Vedrane stvarno ne znam kako to da ti piše 180 km/h, a uostalom i zaboli te šta piše.

Eto tak pise.

I na plotu pise,pa nije :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam Phase II 182 ima 1090 kg mada to nikad nije tacno,meni za auto pise u saobracajnoj da ima 1240 kg a kad sam se merio imao je cca 1100 kg,isto tako za 197 kazu da ima oko 1240 kg pa sad budi pametan....a ono sto kazete da je 182 za tri duzine brzi od 197 nikako mi ne ide u glavu,verujem da je tako ali me iznenadjuje da je toliko sporiji a navodno ide 15 na 400 jos kad se malo razgazi sigurno je u 14 negde.a za 197-cu bas pise 196,7 bhp sto opravdava ime za razliku od 172 i 182

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da 182 i 197 idu isto ili je 197 nesto brzi ako auti imaju identicno km. Znaci ne da 182 ima 50tkm, a 197 5km. Ako ste shvatili sto hocu reci. I naravno govorim o potpuno serijskim autima na ravnim relacijama.

Link to comment
Share on other sites

ma vraga idu isto

ja se na slavonskoj 5 puta sa istim cliom 197 utrkivao,, iz nule iz leteceg svaki put ga ubio al jebiga posto sam bio brzi mene murija na slavonskoj uhvatila sa 150 jer sam bio ispred

tako mislim da nisu bas isti 182 i 197

josip je vozio moj clio protiv cipane 197 u skn i dobio ga je mozes ga pitat

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.