Jump to content

Renault Clio Sport razlike


Rain

Recommended Posts

  • 5 years later...

197 vs 182.... oldschool pobjedjuje... naravno, samo misljenje autora. Kaj mene pika, on prica o dvojbi za 5k funti!!!! Bogte u Europi ih gotovo nema urednih u prodaji, a ak se nadju, kostaju 3x!

 

 

Link to comment
Share on other sites

197 sposobniji auto, 182 zabavniji kako kome.

Valjda to i ptice na grani znaju :D

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da samo nostalgičari i ljudi iz "tog" doba se više pale na 182. Renault sport je svake godine sve bolje razvijao cijelu sportsku opremu i vožnja i ležanje novih auta su u svakoj generaciji sve bolji. I to je činjenica za sve aute, ne samo za rs. O izgledu neću ni pričati, clio 3 daleko najbolje izgleda od svih ostalih, i od mog da se razumijemo.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ti iz “tog” doba, kao da smo tad bili poluidioti a sad smo odrasli u kompletne? Ja sam iz tog i onog malo prije i onog malo prije doba. I naravno da sam nostalgičan. Uvijek bi prije izabrao 172/182 ispred 197/200. Jednostavno mi vise odgovara. Kad bi 197 bio zabavan kao 172 onda da. 
197 je veći, ljepši, ima fora đinđi ali neide kako bi meni odgovaralo. Da je makar 225 u njemu e onda je to bas dobar auto. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.