Jump to content

Chipanje clio RS 2.0 16V


Ballistix

Recommended Posts

Eto, malo sam čaćkao oko toga, naime, gledam chip od SKN-a koji kao daje 20 KS-a, a recimo Tibor ka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    11

  • R5GTT

    10

  • BALEV

    10

  • Rain

    9

Top Posters In This Topic

Eto, malo sam čaćkao oko toga, naime, gledam chip od SKN-a koji kao daje 20 KS-a, a recimo Tibor ka
Link to comment
Share on other sites

Eto, malo sam čaćkao oko toga, naime, gledam chip od SKN-a koji kao daje 20 KS-a, a recimo Tibor ka
Link to comment
Share on other sites

Ja imam kompletan ECU od Renault Sport-a, koji ka

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da toliko izvuce SKN.Balisticni budemo se ja i ti jedan dan poganjali pa kada ga opet cipnes sa SKN-om cemo probat opet.

Link to comment
Share on other sites

ne zelite valjda reci da SKN laze

Naravno da ne. Baš sam gledao....punih 20 konja i 20 Nm dobitka. Još odeš kod našeg magistra/doktora za fluide u Donju Pušću i tamo inkasiraš još 5-6 konja pod haubu....pa malo karbonski filter za 3-4 konja....alterpower....ovo ono....i eto te na 200+ dok ka

Link to comment
Share on other sites

Tibor powerr vs SKN :driver;:taz::boxing::bat::goni:

Koliko te tra

Link to comment
Share on other sites

Ajd odi kod SKN. :ahaa: Baš me zanima koliko češ dobiti za 600 E :doh:

Ja im nebi dao te pare IMO

Link to comment
Share on other sites

Postao si ko Exeption :bigl:

Duplo gori :lool: :lool: :lool:

Ja znam šta sam ti rekao, ne pričam napamet. Na prethodnom autu mi se dobro pokazalo, tako da... ;). U krajnjem slučaju, moje pare i ja to radim za svoj gušt :beah: . E, da: i ja neću raditi remap, i ne diram ECU...

Link to comment
Share on other sites

tko je rekao da ću ja uzet SKN?

pa neki dan sam razvalio BMW-a sa SKN naljom da su frajeru skoro oči ispale kad je vidio da ga clio ubija...

tibor će biti moj izbor, to je 100%, ja sam samo stavio topic da se ovo prokomentira, a ne da ću uzimat SKN !!!!

Link to comment
Share on other sites

odi u SKN pa se onda stani sa ZGR5GTTom :)

Ma treba stat dok nema nista i onda kad stavi da vidimo razliku.moj ima samo jos filter i cudesno zavareni auspuh(koji oduzima snagu).Znaci skoro pa je serijski.cak imamo i iste kotace auti su nam isto teski tak da bi ovo bilo dobro mjerilo da vidimo taj SKN na djelu.

Link to comment
Share on other sites

E nemre to tako. moraš ići u SKN sad jer nas interesira kak ide auto sa SKN remapom. kakav tibor, to smo svi probali :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SKN remap na autu i razlika je očita,u sportu bi sigurno bilo drukčije pa se u ovom slučaju nebi htio nadovezivat na komentare nego samo reći probaj pa češ vidjet.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SKN remap na autu i razlika je očita,u sportu bi sigurno bilo drukčije pa se u ovom slučaju nebi htio nadovezivat na komentare nego samo reći probaj pa češ vidjet.

Ti imaš turbodizela. Dakle....turbina, prednabijanje, tlak, gorivo....lako se digne snaga i naravno da ćeš to osjetit. Clio sport ima prirodno aspiriran motor i malo se te

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SKN remap na autu i razlika je očita,u sportu bi sigurno bilo drukčije pa se u ovom slučaju nebi htio nadovezivat na komentare nego samo reći probaj pa češ vidjet.

ma vjerujem ja da SKN vrijedi, samo i košta...

al sa druge strane, prije ću vjerovat SKN-u i njihovom piggyback-u, nego firmi koja se zove dastek i njihovim magičnim valjcima...

a što se tiće tibora, ja ne ka

Link to comment
Share on other sites

Neću ulazit u njihov sistem rada, ali ako parametri štimaju meni onda će i njemu, ja sam platio više i zadovoljan sam i mogao bi ti takvih primjera nabrojat puno ali sve se svodi na isto "kolko para tolko muzike"

Link to comment
Share on other sites

ma vjerujem ja da SKN vrijedi, samo i košta...

al sa druge strane, prije ću vjerovat SKN-u i njihovom piggyback-u

o cemu ti?

kakav to piggyback ima SKN?

Link to comment
Share on other sites

o cemu ti?

kakav to piggyback ima SKN?

pardon, nisam mislio na piggyback, već na chip i da, piggyback se razliku je od chipa...

sry, krivo :tup:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.