Jump to content

Chipanje clio RS 2.0 16V


Ballistix

Recommended Posts

pa u mom postu se najbolje vidi da mi nisu vazni konji vec da sam ja zadovoljan, da se snaga razvija linearno ako je moguce ne prebrutalno, da je turbo rupa sto je vise moguca neuocljiva...to sam htio to sam i dobio ;)

Stavis jednu malu i jednu veliku turbinicu i problem sa turbo rupom rijesen! :tup::zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    11

  • R5GTT

    10

  • BALEV

    10

  • Rain

    9

Top Posters In This Topic

Kakva je stvar sa gubicem??

Koliko sam ja pricao sa ljudima koji su bili kod nejga nije nije rekao nista lose, cak covjeka svi hvale jer se stvarni trudi i radi dugo na autu sve uz pomoc valjaka...

... a koliko sam cuo covjek je kupio skupe software-e i moze odradjivate najnovije aute, kao i trkace...

Sam kruno sa focusom St-om mi uvijek kaze sve naj za njega jer je i on sam kod njega radio na svom autu??

za skn ja samo znam da je po meni skup, da li mu cijena opravdava rad, to ne znam...

Link to comment
Share on other sites

mogu i ja za gubica ponesto rec :zubo:

uglavnom, sve je OK dok mu dolaze auti vw grupacije, ali kada dodje Renault onda nastaje problem :)

Link to comment
Share on other sites

uglavnom, sve je OK dok mu dolaze auti vw grupacije, ali kada dodje Renault onda nastaje problem :)

Pa kad ste papci i kupujete Renault za sportski auto. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

mogu i ja za gubica ponesto rec :zubo:

uglavnom, sve je OK dok mu dolaze auti vw grupacije, ali kada dodje Renault onda nastaje problem :)

Ne ku

Link to comment
Share on other sites

cuj, ja sam ga zvao za sebe, trebalo mi je hitno neke sitnice odraditi na elektronici

rekao sam covjeku tocno sto hocu i kako hocu, na sto je on odgovorio da ne zna bas da ce to moci odraditi, da mora vidjeti, da ovo, da ono

ne volim takve reakcije pa sam ga prekrizio :)

Link to comment
Share on other sites

cuj, ja sam ga zvao za sebe, trebalo mi je hitno neke sitnice odraditi na elektronici

rekao sam covjeku tocno sto hocu i kako hocu, na sto je on odgovorio da ne zna bas da ce to moci odraditi, da mora vidjeti, da ovo, da ono

ne volim takve reakcije pa sam ga prekrizio :)

Naravno,ili ako nje valjci,čipanje itd. nema šanse za dobru lovicu.Ima toga još ali tko radi taj i griješi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Evo razlike između chipiranog clia i standardnog. Neznam o kojem je chipu riječ ali ima razlike!!

Jel to kod nas snimano? Ako je, tko je to stao?

Link to comment
Share on other sites

Evo razlike između chipiranog clia i standardnog. Neznam o kojem je chipu riječ ali ima razlike!!

Malu prednost je imao ovaj sta je isa s unutrasnje strane (manji luk) :lool::zubo:

Link to comment
Share on other sites

Evo razlike između chipiranog clia i standardnog. Neznam o kojem je chipu riječ ali ima razlike!!

Naravno da ima razlike, mora je biti. Pa i neke manje modifikacije daju određenu prednost kad se stanu dva auta a kamoli remap. Pusti šta je to na papiru malo konja, auto se skroz drukčije ponaša i reagira na gas....a i mape su druge. Tvornica sve stavlja sa određenom rezervom, pa je tu i ekologija, ovo ono.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Gledao sam na forumu par threadova, a vezanih uz chip tuning - htio bih KONAČNO da mi netko ka

Link to comment
Share on other sites

Za auto koji ti imas ili ces imati jos uvijek nema provjerenih mapa. Pricekaj jos neko vrijeme.

I Tibor bas i nije "decko" koji mapira na parkingu bezveze pa kako ispadne.

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Svi govorite o Tiboru - koliko je taj dečko pouzdan (pri tome mislim da se ne koristi odokativnom metodom konfiguriranja ECU-a, već da koristi "valjke")?

Ako ne već Gabrek ili Tibor, tko KVALITETAN onda još preostaje? Nemam hrabrosti dati nekome nestručnom da mi prčka po autu koji ja moram još minimalno 5 god vozit...

Svi govore o Tiboru zato kaj su zadovoljni, da nisu nebi GRO ekipe išlo kod njega i čipalo auta što skupljih, što jeftiniji, slabijih ili jačih.

Ja imam Tiborov čip na dCi-u i jako jako sam zadovoljan. Moja preporuka je za Tibora što se tiče posla i korektnisti, e sad da li je SKN bolji ili ne, nebih ti sa sigurnošću znap reći

Link to comment
Share on other sites

Svi govore o Tiboru zato kaj su zadovoljni, da nisu nebi GRO ekipe išlo kod njega i čipalo auta što skupljih, što jeftiniji, slabijih ili jačih.

Ja imam Tiborov čip na dCi-u i jako jako sam zadovoljan. Moja preporuka je za Tibora što se tiče posla i korektnisti, e sad da li je SKN bolji ili ne, nebih ti sa sigurnošću znap reći

Sponzorirajte me sa 200Eur pa ću staviti SKN, i onda stavimo moj auto i nečiji s Tiborovim mapama na valjke i vidimo rezultate (naravno, idemo i prije na valjke) :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Tibor je izuzetno kompetentan lik za raspravu o almighty skn-ovoj mapi... jeli ga neko već pito do sad po čemu je tako posebna da košta toliko i da toliko konja daje?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.