Jump to content

Chipanje clio RS 2.0 16V


Ballistix

Recommended Posts

Vidim da se ovdje od strane NEKIH forumaša stvorilo nekoliko netočnih mišljenja:

1. sve što je sa zapada je bolje jel mi smo glupi i njemačko govno vrijedi više od hrvatske kremšnite.

2. sve što je skupo je kvalitetno.

3. svi nude oko 5% povećanja snage na CS,ali kad "renomirana" tvrtka napiše na netu da daje 10% više snage onda se u to vjeruje kao i Sanaderu.

2 Balistikxs:ne budi naivan. Hrpa nas je remapirala aute,čipirala,kemijala po autima po raznoraznim stvarima i nitko ti neće ovdje dati krivi ili zlonamjerni savjet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    11

  • R5GTT

    10

  • BALEV

    10

  • Rain

    9

Top Posters In This Topic

Obican post dosao do svade....

Smirite se.... Mislim nisam ja tu nitko i nista da vam govorim nesto...

Ko oce nek chipa kod SKN!

Ko oce nek chipa kod Tibora!

Ko oce nek chipa kod Dasteka!

Slazem se da su: Rain,Hans,Balev,R5GTT.... jos neki ljudi strucnjaci. Jel imaju vise iskustva nek bilo tko. To iskustvo su razvili godinama rada po svojim i drugim autima.

Slazem se da SKN nudi TUV certifikat, daje ti pouzdanost neku.... Ali da ce dat 20KS nece, al ce sigurno dat 9-10KS na bilo kojem Clio sportu.

Tibor se ne moze usporedivati s tak velikom tvrkom kao sto je SKN. Al daleko od toga da je Tibor los. Tibor chipa vrhunski ima hrpa ljudi kaj je njime zadovoljna.

Ispricavam se ak sam nekog povrijedio ovim postom.

Inace od mog brata Chipan VTS kod tibora s 122KS na 137KS jos vozi... Auto ima 60 000km. Sve govori o kvaliteti.

Za te novce nitko ne chipa bolje od Tibora!!!!!! Al da mi tibor daje neku pouzdanost ne... Sve iskreno sam napiso i reko.

Nemojte se svadat... Molim vas.... :yeah::piju:

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Kod Tibora sam čipao nekoliko svojih auta, i nekoliko frendova je čipalo kod Tibora.

Ja sam bio zadovoljan, frendovi zadovoljni, niti jedan auto se nije razletio niti dimio, niti dimi još uvijek nakon par godina.

Imao sam kompletan ECU da svom ex Coupeu DTI-u od Elie i imao je TUV, ali znate koliko konja.......................

..................... a :??: ............... samo 12 ks sam dobio.

Malo je čudno kad vam netko da garanciju ili ti TUV i načipaju vam Dti-a 40 ks ibera?? I onda sjedne moj pametni bratić

i dr

Link to comment
Share on other sites

Hmm a jeste zabrijali...

Smiješan postaje ovaj cijeli topic i dobro da su neke stvari maknute od strane modova.

Tibor je čovjek koji

Link to comment
Share on other sites

Ma odi u Gabrek, SKN rula :bigl:

Samo pogledaj koliko je ljudi čipalo kod Tibora, koliko ih je zadovoljnih, to ti sve govori ;)

Ako imaš z bacit 400 € više u vjetar, odi kod Gabreka, nemoj razmišljati ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm a jeste zabrijali...

Smiješan postaje ovaj cijeli topic i dobro da su neke stvari maknute od strane modova.

Tibor je čovjek koji

Link to comment
Share on other sites

da ja upadnem ovako nepozvan...

sa jednim pitanjem

posto vidim da skn preporucje miltek izduv i k&n filtere i sa njima VALJDA daje 20ks...

da li je svejedno je li usis i izduv stavljen prije ili posle skn-a ?

jer ne znam je li skn live-remap ili samo chip koji se "ubaci"

Link to comment
Share on other sites

da ja upadnem ovako nepozvan...

sa jednim pitanjem

posto vidim da skn preporucje miltek izduv i k&n filtere i sa njima VALJDA daje 20ks...

da li je svejedno je li usis i izduv stavljen prije ili posle skn-a ?

jer ne znam je li skn live-remap ili samo chip koji se "ubaci"

Prvo sve slozis pa onda remap. jer oni navodno uzmu podatke i onda salju u NASU pa ih ovi vrate i dobijes 20 ili vise ks.

Sve u svemu zadnje radis remapiranje ECU

Link to comment
Share on other sites

Ma odi u Gabrek, SKN rula :bigl:

Samo pogledaj koliko je ljudi čipalo kod Tibora, koliko ih je zadovoljnih, to ti sve govori ;)

Ako imaš z bacit 400 € više u vjetar, odi kod Gabreka, nemoj razmišljati ;)

:yeah:

Link to comment
Share on other sites

Orgional: 241KS i 320Nm 0-100km-h 6,6s

SKN: 257KS i 350NM 0-100km-h 6,4s

dvije fucking hebene stotinke sekunde

desetinke

Link to comment
Share on other sites

Fakat bi bilo zgodno da netko dogovori sa gabrekom dyno test prije i poslije u npr. centru za vozila.Ako na cliu 197 dobijem i 10 ks ili više samo sa chipom ja bi dao 600 eura.Da netko chipa auto na valjcima ispod 500 eura nećete proć a da to bude provjereno dobra i kvalitetna stvar.

Link to comment
Share on other sites

Gabrek ubacuje gotove mape i u pravilu je nemoguće bilo što zajebat.Ja bi probao da me zanima samo chip i da se da s njima dogovorit proba.Naravno ja nikad nebi radio samo to pa mi ni nebi trebala njihova usluga ali ako se da dogovorit zašto ne.

Link to comment
Share on other sites

Gabrek ubacuje gotove mape i u pravilu je nemoguće bilo što zajebat.Ja bi probao da me zanima samo chip i da se da s njima dogovorit proba.Naravno ja nikad nebi radio samo to pa mi ni nebi trebala njihova usluga ali ako se da dogovorit zašto ne.

Mogu ja dogovorit da odem tamo, oni sve sloze probam i ako nije dobro sve se vraca kako je i bilo.. Radi Davor tamo i vec mi je dogovaro ali nisam isao na kraju..

Link to comment
Share on other sites

Mogu ja dogovorit da odem tamo, oni sve sloze probam i ako nije dobro sve se vraca kako je i bilo.. Radi Davor tamo i vec mi je dogovaro ali nisam isao na kraju..

Odi probaj vidi, ti bar imas iskustva pa ces nam reci osobno...

Ako ne valja vratis kao sto je bilo i nikom nista.. bar te to nista ne kosta posto se da dogovorit...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno oni svi zajedno u tom Gabreku mi se cine uzasni za takve stvari, a i nemam Golfa pa da odem probat.. Strah me da mi nesto ne sje. jer onda sve u k. tako da je necu biti pokusni kunic da bi nekom nesto dokazao. Sam sebi ne trebam nista dokazivat.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno oni svi zajedno u tom Gabreku mi se cine uzasni za takve stvari, a i nemam Golfa pa da odem probat.. Strah me da mi nesto ne sje. jer onda sve u k. tako da je necu biti pokusni kunic da bi nekom nesto dokazao. Sam sebi ne trebam nista dokazivat.

A i to sto kazes... :hey:

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

Iskreno oni svi zajedno u tom Gabreku mi se cine uzasni za takve stvari, a i nemam Golfa pa da odem probat.. Strah me da mi nesto ne sje. jer onda sve u k. tako da je necu biti pokusni kunic da bi nekom nesto dokazao. Sam sebi ne trebam nista dokazivat.

Ovo je istina, zato i ja ka

Link to comment
Share on other sites

pa ideš na valjke u Goricu u zavod... na nautralni teren.. i po meni najtočnije valjke u Hrvata :bigl: ..

prije...i poslije...pa da vidimo...

Link to comment
Share on other sites

pa ideš na valjke u Goricu u zavod... na nautralni teren.. i po meni najtočnije valjke u Hrvata :bigl: ..

prije...i poslije...pa da vidimo...

Al to dodatno plaćaš TI, ovako oni vani sve izmjere za tih 800€ :hey:

Link to comment
Share on other sites

Mogu ja dogovorit da odem tamo, oni sve sloze probam i ako nije dobro sve se vraca kako je i bilo.. Radi Davor tamo i vec mi je dogovaro ali nisam isao na kraju..

Za tebe to ne vrijedi jer oni koliko ja znam ubacuju gotove mape a ti i nemaš baš i serijski auto.Ne dogovaraj ništa jer sigurno neće biti dobro ako je tako kako mislim da je.

Link to comment
Share on other sites

isuse oko čeg se vi svađate, o ČIPANJU, pa ja sam si složil auspuh kod lastovčića i sada me muče problemi kako staviti trkaći filter od KD-a na auto, a vi ste već na čipanju joj stvarno ste brzi i sve znate! Sorry na OT ali sam morao

Ljudi malo jace komentiraju i svak svoga konja hvali mada su po meni i Tibor i Gabrek jedan drugome do uha! ali valja se raspitat jer opet nisu tu mali novci u igri a moguca je materijalna steta...tako da je bolje da ljudi kazu svoja iskustva i razmišljanja jer ce tako pomoci buducim chipanim renolcekima! :zubo:

Edited by eruj.hr
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.