Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

Gledam ja katalog Renault sporta jer čujem ima novosti...

ovi iz Dieppe-a odmah čim su čuli novost odmah su izdali update kataloga :oo:

post-218-1198446821_thumb.jpg

NHF ZrmiRS..morao sam :bigl: Legenda si!!!

A slušaj mene je tata učio, bolje sine kamen pod točak nego u šajbu ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da bi ti moga sad taj clio prodati po duplo vecoj cijeni samo ako kamen ide u serijsku opremu :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Daj u avatar stavi taj RS kamen! :rotfl:

He he, ja sam to odmah prepoznao i stavio jer to je trenutno fensi i IN. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Meni na toj i tvojoj boji jako odudaraju te originalne crvene štop lampe - to me najviše bode u oko.

Link to comment
Share on other sites

Neznam za to sto fali ali lampe ne mjenjam....inace vidjet cu moram vidjeti jel mogu naruciti zadnji spojler a da nije cup.prednji mi je super samo neznam koliko je nizi od one gume i dali je uopce

Link to comment
Share on other sites

Neznam za to sto fali ali lampe ne mjenjam....inace vidjet cu moram vidjeti jel mogu naruciti zadnji spojler a da nije cup.prednji mi je super samo neznam koliko je nizi od one gume i dali je uopce

Ja sam gledao lip za sebe i super izgleda ali ne paše na standardnog Clia. Bio je montiran na crnom RS-u. U

Link to comment
Share on other sites

Danas mi je stigao jedan detalj pa cu uslikati kad dodjem kuci i montiram :bigl:

Naljepnice... :rotfl::??:

Link to comment
Share on other sites

Vec vidim da ces ga zasrat kojekakvim picabocama...ajde prije kad si imao standardnog Clia pa si ga isao malo srediti, kao i Nata, to je OK, ali ici sredjivati vec serijski krasnog RS-a meni je to katastrofa.

Meni taj lip uopce ne izgleda lijepo, bas se vidi da tu ne pripada, a za zadnji spojler sam vec rekao sto mislim kad ga je Kundak stavio.

Pored zadnjeg difuzora koji predobro izgleda, spojler mi je skroz suvisan u svakom pogledu pa i u estetskom...sto se tice nalji...znate svi sto mislim o naljama, bolje da opet ne pocinjem. :doh:

Link to comment
Share on other sites

Vec vidim da ces ga zasrat kojekakvim picabocama...ajde prije kad si imao standardnog Clia pa si ga isao malo srediti, kao i Nata, to je OK, ali ici sredjivati vec serijski krasnog RS-a meni je to katastrofa.

Meni taj lip uopce ne izgleda lijepo, bas se vidi da tu ne pripada, a za zadnji spojler sam vec rekao sto mislim kad ga je Kundak stavio.

Pored zadnjeg difuzora koji predobro izgleda, spojler mi je skroz suvisan u svakom pogledu pa i u estetskom...sto se tice nalji...znate svi sto mislim o naljama, bolje da opet ne pocinjem. :doh:

Picabocama...nisu nalje a prednji lip je fenomenalan.Za sada jos nece ici ali cim dodjem do novca ide.Zadnji spojler necu stavit.Barem ne onaj od Kundaka ali spojler sam vec negdje stavio kakav zelim

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.