Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

Eto slikano po mraku i nabavili smo ih svi tako da ja happy :bigl:

post-1099-1199994351_thumb.jpg

Ko je ono reko da se to ne moze narucit? :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ko je ono reko da se to ne moze narucit? :fucka:

Pa nije se moglo ali od nedavno se moze a zahvaljujuci ljudima s renaultsport uk foruma nebih ni znao.Svi smo to iz Osijeka narucili tj ja im javio odmah da ima 4 komada pa reko da ne ispadnem seronja :laugh: :laugh:

Uzivo jos bolje izgleda i volan sad izgleda puno ljepse.

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda ta plastika na volanu, ali mi je isto fora ta "rupa" koju trojka ima. Ni sam ne znam da imam sporta da li bih stavljao ili bi ostavio "promaju" :nezna::laugh: I jedno i drugo mi je dobro...

Link to comment
Share on other sites

Malo bolja slika

Jao Zrmi, blata na tepisonu dovoljno da se manje prase valja u njemu.... :oo:

Nemoj se ljutit, samo mi se je

Link to comment
Share on other sites

A hebo tepihe, pa neće ih valjda svaki dan glancati, ili svaki put kada uđe u auto. Doduše ima i ljudi koji u autu koriste papuče :tup:

Ovo na volanu lijepo izgleda.

Link to comment
Share on other sites

M auto je uzaas iznutra i sad sam kupio proizvode za vanjsku i nutarnju njegu pa cu si jedan dan dati truda.Ovi tepisi su neki no name,trebam uzeti gumene plus toga stizu renault sport tepisi ;)

Nikad nisam bio ovakav prema autu :frown:

sljedece ce za sada pricekati.zadnji spojler ili prednji vjerojatno ali nemam sad novaca

Link to comment
Share on other sites

Na ovim slikama para ljubičasti?! Daj slikaj to kako spada! :mad::)

Ne moze bolje kad ima neko smece od Nokie. :bigl:

;)

Link to comment
Share on other sites

a sta hebete covjeka to je nevjerojatno :rotfl: :rotfl:

prvo kamen, pa tepih, pa sad fotich.. :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

a sta hebete covjeka to je nevjerojatno :rotfl::rotfl:

prvo kamen, pa tepih, pa sad fotich.. :rotfl::rotfl:

Ma neeee :) Ovo je samo sugestija da se ovjekovječi ta ljepota u realnom svjetlu. Ali definitivni ni meni nije jasno kako ta boja izgleda u prirodi. Samo mislim da je srvena ljepša :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ma neeee :) Ovo je samo sugestija da se ovjekovječi ta ljepota u realnom svjetlu. Ali definitivni ni meni nije jasno kako ta boja izgleda u prirodi. Samo mislim da je srvena ljepša :bigl:

:hm: , vidiš, ja nemam pojma kako srvena izgleda u

Link to comment
Share on other sites

:hm: , vidiš, ja nemam pojma kako srvena izgleda u
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.