Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

a nista onda... jednu malu "hoklicu" (kak veli moja baka furati sa sobom da imate pri ulasku u auto i mir :D

Le kamen ide uz Rs-a kakva hoklica :mad:

Hoklicu daj baki :doh:

Link to comment
Share on other sites

..mene nervira to što nemogu dići brisače ako ih
Link to comment
Share on other sites

evo mogu reci da mi auto od danas ide bolje nego prije,olakasan je za dva fara,branik i blatobran :) :) :) bar dok ne dodu novi.samo me muci kaj vise nebudem imao one dvije pruge jer je to baotić naljepio tko zan sto i tog ne nema za naruciti :) mozda stavim od novog tvinga :) sad kad osiguranje placa sve...sad nek dode neko sa 182 :) :)

Link to comment
Share on other sites

A da malo pazite kad ulazite u auto??????????? ne se sam hitati na sic ko prasci na kopanju :amen::aua::hop::tulum:

Link to comment
Share on other sites

E kad svi vi u sportove prvo dupe stavljate a onda glavu :). Prvo ide desna noga na tepih a onda lagano spustiš guzu u sjedalo.

2 zrmi : Evo tek sam sad pročitao recenziju. Nije loše, uopće nije loše :)

Link to comment
Share on other sites

E kad svi vi u sportove prvo dupe stavljate a onda glavu :). Prvo ide desna noga na tepih a onda lagano spustiš guzu u sjedalo.

E Kundak, sa ovim si me prosvetlio :laugh: Života ti, pa kako misliš da drugačije ulazim u auto nego prvo desnom nogom :bigl: ?

Link to comment
Share on other sites

E Kundak, sa ovim si me prosvetlio :laugh: Života ti, pa kako misliš da drugačije ulazim u auto nego prvo desnom nogom :bigl: ?

pa zar ti nemaš volan na desnoj strani??? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Zrmi dobar review! :klap:

Istina da je poprilicno pristran sto me i ne cudi jer si zaljubljen u auto ali ti se to ne moze zamjeriti ;)

Link to comment
Share on other sites

2 Zrmi: tek sam sad skuzio da si napisao da si isao na nulti servis na 2700 km.tko ti je to rekao da ides? prvi servis je na 20 000,ajde ok je promjenit ulje na 10 000,ja jesam ai zasto ovo na 2700??

Link to comment
Share on other sites

2 Zrmi: tek sam sad skuzio da si napisao da si isao na nulti servis na 2700 km.tko ti je to rekao da ides? prvi servis je na 20 000,ajde ok je promjenit ulje na 10 000,ja jesam ai zasto ovo na 2700??

To je i meni bezveze, zna se da je to "porez" za naivne...ja se vozim vec 13 000 Km sa prvim uljem, ali ici cu na 15 000 iako je propisano na 20 000 za 2.0 Turbo.

Bas sam neki dan kontrolirao razinu i ne fali ni kap...jedino sam primjetio da je vrlo malo rashladne tekucine potrosio :)

Link to comment
Share on other sites

To je i meni bezveze, zna se da je to "porez" za naivne...

XY puta je o tome pisano. Ovo što je Dule rekao i ja se sa tim sla

Link to comment
Share on other sites

Voditelj servisa mi je tako savjetovao a i moj kucni jako dobar prijatelj sto sam kod njega servisirao stari autic.Osobno nije bitno dali je to 2500 ili 3000kn.Bitno da sam ulje promjenio i da sam miran jer ja tako zelim.Nekako mene to cini mirnijim i sad ga bezbrizno mogu tjerati.Osobno bi promjenio i ulje u mjenjacu ali su mi rekli da nebudem smijesan pa za sada necu.sljedece novo ulje je na 10 000.

To je taj igrac :ahaa:

post-1099-1201346031_thumb.jpg post-1099-1201346048_thumb.jpg

Ps nije alfa :laugh:

2 Dule los mob :plazi:

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

sljedece novo ulje je na 10 000.

zasto na 10 ako je pise svakih godinu dana ili 20000km? ovisi sta prije dodje. mislim te tvoje fore s mjenjanjem ulja nitko

nikada nece shvatiti. najbolje da svaki put prije nego sto ga upalis promjenis ulje. ;)

Link to comment
Share on other sites

zasto na 10 ako je pise svakih godinu dana ili 20000km? ovisi sta prije dodje. mislim te tvoje fore s mjenjanjem ulja nitko

nikada nece shvatiti. najbolje da svaki put prije nego sto ga upalis promjenis ulje. ;)

ako ja to radim nemora znacit da svatko treba.I na starom sam mjenjao svakih 10 000 a di necu na ovoj masineriji ;)

Link to comment
Share on other sites

ako ja to radim nemora znacit da svatko treba.I na starom sam mjenjao svakih 10 000 a di necu na ovoj masineriji ;)

za mjesec dana si prosao skoro 3000km sto znaci da ces za 3mj opet mjenjati ulje?? :??: to te ja pitam.

Link to comment
Share on other sites

ako ja to radim nemora znacit da svatko treba.I na starom sam mjenjao svakih 10 000 a di necu na ovoj masineriji ;)

Mislim da nema potrebe tako "često" mijenjati, ali svejedno, sigurno mu neće škoditi.

Lijep ti je auto, a onaj krovni spojer će mu dobro doći.

Link to comment
Share on other sites

za mjesec dana si prosao skoro 3000km sto znaci da ces za 3mj opet mjenjati ulje?? :??: to te ja pitam.

Pa da ga mjenjam svaki dan.Moje ulje moja lova ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.