Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

Ovako po odgovorima stručnjaka za renault sport vozila bilo je slično pitanje o promjeni ulja i razrađivanju.

Link to comment
Share on other sites

Plava neman ide 230 i jos bih mogla ali se nisam usudio ;)

Ako hoćeš da ide, moraš da ga teraš! :D :D :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Plava neman je registrirana konacno i uskoro dolazi i spojler :bigl:

Planovi-opruge eibach pro kit -2,5cm dolje lip naprijed i tako...

a ja kao rekao da ga necu ni pipnit :tup:

Link to comment
Share on other sites

dobri planovi.... :respect:

kad bu to u realizaciju?

Zadnji spojler je tu ovih dana a opruge vrlo vjerojatno na ljeto.Lip do ljeta ;)

Link to comment
Share on other sites

Plava neman je registrirana konacno i uskoro dolazi i spojler :bigl:

Planovi-opruge eibach pro kit -2,5cm dolje lip naprijed i tako...

a ja kao rekao da ga necu ni pipnit :tup:

Ajde napokon, si naručio neku posebno?

Svi smo znali da ti nećeš izdr

Link to comment
Share on other sites

Steta, nadam se da ga to sve skupa nece previse unakaziti.

Bas neki dan kad sam se mimoilazio s tobom mislim si kako lijepo izgleda, cak najljepse od svih sportova sto sam do sada vidio, ali steta sto ces dodavati po meni nepotrebne detalje na njega.

Nakon svega kad stavis nebi se iznenadio da ga i usporis.

Link to comment
Share on other sites

@zrmiRS,

frende nemoj zamjeriti sad na ovom što ću napisat, al eto, ovo je moje mišljenje...

od bivšeg clia 1.2 išao si raditi sporta, sad od novog sporta ideš raditi R27...

sad ćeš još napisat u sigu, i ka

Link to comment
Share on other sites

Kako izgleda taj cup spojler? Jel to ono krilo kao sto ima Micek ili nesto drugo?

Link to comment
Share on other sites

od bivšeg clia 1.2 išao si raditi sporta, sad od novog sporta ideš raditi R27...

R27 nema spojler..

Link to comment
Share on other sites

Ljepši je auto bez ovog spojlera kojeg si naručio - ali tvoj auto, tvoja lova, tvoj ukus. Slike obavezno kad staviš.

A šta se tiče ulja...pa ne petljajte mu se u to, 10000 kilometara nije malo i bolje da ga promjeni, ne mo

Link to comment
Share on other sites

A šta se tiče ulja...pa ne petljajte mu se u to, 10000 kilometara nije malo i bolje da ga promjeni, ne mo
Link to comment
Share on other sites

Gle dobio sam 600kn popust od Lozica da si uzmem nesto od tih dodatak i onda da mi to ne propadne uzeo sam njega jer onaj koji ja zelim moram platiti 2500kn i moram ici u Novi sad po njega i to mi je veliki trosak

Spojler nije neki ljepotan ali meni je cisto ok i barem ce mi malo popunit tu prazninu.Ja zadovoljan do sljedeceg.

Naljepnice nemogu nikako nabavit barem ne one od r27 ali probat ce mi toca.

lip je next i da bas cu ga jako otezat :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ako si već rešio da stavljaš nalepnice i ne mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.