Jump to content

Clio 3 Faza 2


mario07

Recommended Posts

Odvratno. Čak mi ni Clio III (običan model) nije baš sjeo, jedino mi se RS sviđa...a ovo je blago rečeno katastrofa.

Nadam se da je ovo netko crtao doma u nedjelju ujutro, mamuran i još pripit od subotnjeg izlaska.

Pa ne mogu vjerovati da npr. 2010. godine neću moći ući u autokuću i kupiti lijepog Renaulta???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pešekan

    52

  • dalibor

    38

  • lagunaCoupev6

    21

  • Damijan

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lutanja jer, kao što je napisao dCi vraćaju se korak unatrag. Prema cliu II ph 1.

lutanja znaci da se jos nalaze s dizajnom. no ovdje se tocno zna sta rade, tako da lutanja nema.

to sto na prednjim maskama se vracaju nekim elementima iz proslosti ne znaci da cine losu stvar.

isto ovako ste skoro svi lagunu gadili na pocetku, pa je sad vecina preferira. pustimo da vidimo auto na sluzbenim slikama i uzivo, pa tek ga onda sudite.

evo vam par slika buducih modela pa vec kad gadite novog clia mozete i ostale modele.

novi megane

post-5729-1202233362_thumb.jpg

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

novi scenic

post-5729-1202233414_thumb.jpg

megane coupe

post-5729-1202233455_thumb.jpg

cim se pogleda prednja maska bez da se vidi znak renaulta, zna se tocno o kojoj marki auta se radi, a tome proizvodjaci teze.

meni isto malo cudno izgledaju (treba se naviknit na ovi novi imiđ renaulta) , no daleko od toga da su gadni kao sta vecina govori.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

lutanja znaci da se jos nalaze s dizajnom. no ovdje se tocno zna sta rade, tako da lutanja nema.

to sto na prednjim maskama se vracaju nekim elementima iz proslosti ne znaci da cine losu stvar.

isto ovako ste skoro svi lagunu gadili na pocetku, pa je sad vecina preferira. pustimo da vidimo auto na sluzbenim slikama i uzivo, pa tek ga onda sudite.

evo vam par slika buducih modela pa vec kad gadite novog clia mozete i ostale modele.

novi megane

post-5729-1202233362_thumb.jpg

E pa dobro..ovaj Megane i noje tako los,cak sta vise,SVIDJA MI SE!

Scenic-a sam video vec,ali i on mi se svidja..Clio mi jedino nije nesto legao ali nije to jos konacna verzija,siguran sam u to.

Mi smo samo komentarisali ono sto je ovde prikazano,pogotovo ono iz casopisa na pocetku.

Link to comment
Share on other sites

E pa dobro..ovaj Megane i noje tako los,cak sta vise,SVIDJA MI SE!

Scenic-a sam video vec,ali i on mi se svidja..Clio mi jedino nije nesto legao ali nije to jos konacna verzija,siguran sam u to.

Mi smo samo komentarisali ono sto je ovde prikazano,pogotovo ono iz casopisa na pocetku.

pa zar ne vidite da su ovo sve photoshop slike, ova od megane-a takodjer.

Link to comment
Share on other sites

Odvratno. Čak mi ni Clio III (običan model) nije baš sjeo, jedino mi se RS sviđa...a ovo je blago rečeno katastrofa.

Nadam se da je ovo netko crtao doma u nedjelju ujutro, mamuran i još pripit od subotnjeg izlaska.

Pa ne mogu vjerovati da npr. 2010. godine neću moći ući u autokuću i kupiti lijepog Renaulta???

Potpisujem ;)

Bio sam neki dan u auto kući sa namjerom da kaparim novog clia, ali ipak sam odustao tj. auto mi uopće nije sjeo neznam ne izgleda mi nikak, prodavač mi je rekao da će uskoro facelift pa da se strpim ali ak bu ovak izgledal odoh ja kupit punta.

Link to comment
Share on other sites

novi scenic

post-5729-1202233414_thumb.jpg

megane coupe

post-5729-1202233455_thumb.jpg

cim se pogleda prednja maska bez da se vidi znak renaulta, zna se tocno o kojoj marki auta se radi, a tome proizvodjaci teze.

meni isto malo cudno izgledaju (treba se naviknit na ovi novi imiđ renaulta) , no daleko od toga da su gadni kao sta vecina govori.

sviđaju mi se :hey:

Edited by sime5gtt
Link to comment
Share on other sites

Scenic je kopija picassa,nemogu razumit tu logiku! Oba auta su u istoj klasi i oštra konkurencija,pa da ga mora renault kopirat....

A ocito im fali ideja,jer ovo je sve gore i gore

Link to comment
Share on other sites

Evo jos slika...

RenaultF1%202006%2013-025%20version%20verte1.jpg

Sliku iz prvog posta ne mogu vidjet pa ne znam kako izgleda ali ovaj plavi s ogromnom limenom plohom koja se spušta sve do prednjeg branika izgleda strašno :jez: teško bi našli nešto ru

Link to comment
Share on other sites

Sliku iz prvog posta ne mogu vidjet pa ne znam kako izgleda ali ovaj plavi s ogromnom limenom plohom koja se spušta sve do prednjeg branika izgleda strašno :jez: teško bi našli nešto ru
Link to comment
Share on other sites

Evo jos slika...

RenaultF1%202006%2013-025%20version%20verte1.jpg

Ova verzija je ljepša od one gore... (primijeti led maglenke).. vjerojatno tako nece izgledati

Ovo je očito Photoshop

Link to comment
Share on other sites

lutanja znaci da se jos nalaze s dizajnom. no ovdje se tocno zna sta rade, tako da lutanja nema.to sto na prednjim maskama se vracaju nekim elementima iz proslosti ne znaci da cine losu stvar.
Meni je ovo što sam boldirao upravo lutanje jer se vraćaju u prošlost, kako si i sam naveo. ;) Umjesto da idu naprijed oni se vraćaju unatrag. Ovo nu Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo što sam boldirao upravo lutanje jer se vraćaju u prošlost, kako si i sam naveo. ;) Umjesto da idu naprijed oni se vraćaju unatrag. Ovo nu
Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

lako je rec ici naprijed... no moras svatit da je auto industrija toliko dogurala naprijed da nema tu vise nekih dizajnerskih izricaja koje vec nismo vidjeli... sad im samo ostaje moderno uskladiti s nekim elementima iz proslosti.

druga stvar je sta sad renault mijenja imiđ, idu na kvalitetu i pouzdanost na sto do sada nisu isli, tako da se ovim novim modelima osim po tome trebaju i vizualno dosta odvojit od njih.

ti si dobro objasnia na sta mislis samo si se krivo izrazija, jer se to nikako ne moze nazvat lutanjem.

Meni je bolje modificiranje već postojećeg identiteta kao što rade Saab, Volvo, Mercedes, BMW,... ;) Renault radi previše promjena kao da ni sam ne zna što mu odgovara.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Meni je bolje modificiranje već postojećeg identiteta kao što rade Saab, Volvo, Mercedes, BMW,... ;) Renault radi previše promjena kao da ni sam ne zna što mu odgovara.

Da, primjetno je da Renault kroz generacije ne zadr

Link to comment
Share on other sites

Da, primjetno je da Renault kroz generacije ne zadr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iako sam rekao da necu vise nikada,opet sam kupio Autobild :bigl: ali iz jednog jedinog razloga..na naslovnici je bio Clio 3 phase 2.Prednji deo mi je pod znakom pitanja,moglo je to i bolje..isto izgleda kao i plavi Clio 3 sa pocetka ovog topica,ali zadnji deo mi je bas lep i odlicno su ga doradili,ne previse ali dovoljno da ga osveze a mozda cak i za nijansu ulepsaju.Na kraju su se ipak ogradili i rekli da postoji odredjena mogucnost da Renault izvede jos neke izmene ali otprilike to bi bilo to.Motori ce biti:benzinci od 70 do 200 ks,a dizeli od 70 do 105 ks,nista novo..jedino sto je ostalo nejasno da li ce u njega ici i novi 1.6 T.Imace bogatije nivoe opreme,npr. cak i najnizi nivo ce imati radio sa cd-plejerom ali ce mu i cena biti visa za nekih 200-300 eura,taman za tu opremu :laugh: a ja se bas ponadao da ce nam nesto dati gratis.Prodaja pocinje vec na jesen ove godine,dok ce Grandtour sacekati prolece 2009 na facelift.Zao mi je sto sada nisam u mogucnosti to da stavim ovde pa da vidite,posebno zadnji kraj posto prednji imate svi priliku da vidite.Ali sigurno ima negde na netu..koga bas jako zanima neka iscacka sam :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Neznam,taj clio III mi je nakako preskup i nikako da se naviknem na tu cijenu-ništa ispod 100 000kn...

dci 105ks=130 00kn :laugh::laugh:

Ford Focus,tdci 136ks,sport=140 000kn.. :oo::oo:

Još ako ga unakaze kao na gore vidljivim slikama... :nezna::nezna:

Nije mi jasno,nikako :??: !

Edited by Soulfly
Link to comment
Share on other sites

A mislio sam druge godine ubost trojku TCE... :frown:

Kak stvari stoje nema sanse da kupim ovako ruzan auto. :ljut:

Katastrofa, a sve je pocelo s novom lagunom... :tup:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.