Jump to content

Clio 3 Faza 2


mario07

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pešekan

    52

  • dalibor

    38

  • lagunaCoupev6

    21

  • Damijan

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

To nije NOVI Clio,nego Clio III redizajn (faza II ajmo reć).

ovo nije redizajn, ovo je bljakdizajn!! :)

Link to comment
Share on other sites

Zadnji dio je odličan! :dobroje:

Stari model je dobro izgleda odzadi, a ovaj izgleda još i bolje.

Problem je prednjeg dijela :doh:

Trebali su samo malo "zategnit bore" prednjeg kraja za redizajn.

Treba vidit i unutrašnjost, poboljšanja osnovne opreme i ostalih paketa opreme ,poboljšanje kvalitete..

Sigurno dolazi i kakav 1,4 TCE 120 hp+ koji će se ugrađivati i u novog Meganea? :hura:

Link to comment
Share on other sites

Zadnji dio je odličan! :dobroje:

Stari model je dobro izgleda odzadi, a ovaj izgleda još i bolje.

Problem je prednjeg dijela :doh:

Trebali su samo malo "zategnit bore" prednjeg kraja za redizajn.

Treba vidit i unutrašnjost, poboljšanja osnovne opreme i ostalih paketa opreme ,poboljšanje kvalitete..

Sigurno dolazi i kakav 1,4 TCE 120 hp+ koji će se ugrađivati i u novog Meganea? :hura:

odakle ti ta informcija za 1.4 tce ili je to samo tvoja pretpostavka?! za sad od tih novih turbo motora su spominjani samo 1.6 tce od 135 ks i 2.0 biturbo od 210 ks...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koja kata fuckin' strofa!!! Meni je najljepši ovaj ko moj Clio 2 phase 1, a ovo sve poslje ide samo na gore. Doduše ovaj je zagrdio dobrano, lol ima oči ko kuhani klen. Fuj!!! :riga::riga::riga:

Link to comment
Share on other sites

Koja kata fuckin' strofa!!! Meni je najljepši ovaj ko moj Clio 2 phase 1, a ovo sve poslje ide samo na gore. Doduše ovaj je zagrdio dobrano, lol ima oči ko kuhani klen. Fuj!!! :riga::riga::riga:

hahahahaa :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Koja kata fuckin' strofa!!! Meni je najljepši ovaj ko moj Clio 2 phase 1, a ovo sve poslje ide samo na gore. Doduše ovaj je zagrdio dobrano, lol ima oči ko kuhani klen. Fuj!!! :riga::riga::riga:

:rotfl: :rotfl:

i meni je clio 2 ph 1 naj... al sa stopovima od ph 2 :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Novi Autoklub.

Pa jel je to moguće ??????

Nisu odustali od ove rugobe ?????

Katastrofaaaa :tup: :tup: :tup::ljut: :ljut: :ljut:

1zz2ahc.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja sam razočaran :ljut:

Nema druge nego sačekati da se pojavi na cestama pa da ga onda još bolje "operemo". :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ma bit će zgodan! :) Ni Megane 2 mi se nije svidjao kad je izašao a sad mi je superiška! ;)

Edited by Kiko
Link to comment
Share on other sites

Meni je sada tako drago da sam sada kupio Clio :dobroje: , jer ovo je katastrofa, cijela ova nova gama vozila od Renaulta mi se ne sviđa, počevši od nove Lagune...

Jedino gdje su napravili pomak je novi Kangoo, puno je lijepši od prethodnika, ali i dalje mi se ne sviđa...

Link to comment
Share on other sites

Meni je sada tako drago da sam sada kupio Clio :dobroje: , jer ovo je katastrofa, cijela ova nova gama vozila od Renaulta mi se ne sviđa, počevši od nove Lagune...

Jedino gdje su napravili pomak je novi Kangoo, puno je lijepši od prethodnika, ali i dalje mi se ne sviđa...

zato i postoji toliko modela i proizvođača automobila da bi svatko sebi našao nešto što ga čini sretnim. Ali reći da novi Renoi nisu ljepi, je čista nebuloza. Pa ja još nisam do

Edited by koko
Link to comment
Share on other sites

Ma bit će zgodan! :) Ni Megane 2 mi se nije svidjao kad je izašao a sad mi je superiška! ;)

U megane II sam se zaljubio na prvu. Na prve fotke :)

Link to comment
Share on other sites

meni se takodjer megane2 nije svidjao kad je izasao, a sad mi je lijep.

uvijek ce se nekome nesto svidjati, nekome ne.. nekome se ne svidja nova Laguna, a svidja mu se Fiat Multipla :tup:

Link to comment
Share on other sites

Evo jos slika...

RenaultF1%202006%2013-025%20version%20verte1.jpg

Ova verzija je ljepša od one gore... (primijeti led maglenke).. vjerojatno tako nece izgledati

Ovo je tako losa potošopirana slika da to boli!

Link to comment
Share on other sites

ja ovo ne bih niti razmislio da to nikad ne bih kupio...:)

ako tako bude i novi Clio RS....za par godina radije cu kupiti Fiestu ST...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Najanovije slike, nije loše, napravljeno po uzoru na megana 3

img35710.jpg

img00110.jpg

Edited by mario07
Link to comment
Share on other sites

Ruznooooo.... taman sam u zadnji cas uboo lijepog Clia! :D

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.