Jump to content

Clio 3 Faza 2


mario07

Recommended Posts

Katastrofa, a sve je pocelo s novom lagunom... :tup:

Počelo je to odavno kad je Renault u pitanju! Clio II jedno dobrih godinu dana nisam mogao pogledat koliko mi je gadan bio. Ista stvar i sa Megane II, a danas mi je Megane II jedan od najlepših i najposebnijih auta na svijetu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pešekan

    52

  • dalibor

    38

  • lagunaCoupev6

    21

  • Damijan

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Počelo je to odavno kad je Renault u pitanju! Clio II jedno dobrih godinu dana nisam mogao pogledat koliko mi je gadan bio. Ista stvar i sa Megane II, a danas mi je Megane II jedan od najlepših i najposebnijih auta na svijetu!

Potpisujem sve navedeno :dobroje: . Očigledno, :renault: -ov dizajn je ispred svog vremena i kupcima treba vreme da se naviknu ;)

Link to comment
Share on other sites

Potpisujem sve navedeno :dobroje: . Očigledno, :renault:-ov dizajn je ispred svog vremena i kupcima treba vreme da se naviknu ;)

istina i ja se toga drzim i sto ste rekli za megane 2 i meni je bio odvratan ali nakon sto pogledas kakvih ima vozila na cesti sada mi je jedan od lijepsih. npr honda civic nova mi je uzas. NHF ne namjeravam popljuvati nikoga samo kazem svoje misljenje

Link to comment
Share on other sites

Potpisujem sve navedeno :dobroje: . Očigledno, :renault: -ov dizajn je ispred svog vremena i kupcima treba vreme da se naviknu ;)

Razvoj modela traje i do 5 godina. Zbog toga svi proizvođači, a ne samo Renault razmišljaju o tome što će se kupcima sviđati u budućem razdoblju, a ne u trenutku razvoja modela. Znači bitno je dobro predvidjeti kamo će dizajna automobila ići i što će se kupcima sviđati u budućnosti. Onoj bli

Link to comment
Share on other sites

Razvoj modela traje i do 5 godina. Zbog toga svi proizvođači, a ne samo Renault razmišljaju o tome što će se kupcima sviđati u budućem razdoblju, a ne u trenutku razvoja modela. Znači bitno je dobro predvidjeti kamo će dizajna automobila ići i što će se kupcima sviđati u budućnosti. Onoj bli
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

eto par slikica novog clia.

meni se osobni i ne svidja bas.

p.s. nemrem si zamislit sporta s ovom karoserijom!!!

post-6754-1212698592_thumb.jpg

post-6754-1212698600_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel mi se čini ili su farovi preveliki?

Inače čini se da će biti OK,sport je priča za sebe.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda mi OK, iako ćelavo odnaprijed kao i svi novi Renaulti. Bolji izbor felgi i dobar izbor metallic/perla boje bi ga mogli dosta vizualno podić.

Link to comment
Share on other sites

Nula bodova...ćelavo i buljooko... :frown:

...nije mi jasno kako isti tim dizajnera mo

Link to comment
Share on other sites

gadni veliki farovi... prevelik logo... sve u svemu sadasnji clio mi je puno ljepsi...

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam da izadje tak da imam ljepsi auto od novog . hehe

tak je bilo i s porscheom 993 ( okrugli farovi ) i 996 ( farovi - oci s krmeljima ) :laugh:

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

od iza mi još prolazi, ali od naprijed nekako zatupljujuće djeluje...

joj daj perverznjak, sacuvaj neke stvari u sebi :tup::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

joj daj perverznjak, sacuvaj neke stvari u sebi :tup::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

perveznjačino jedna :laugh:

Link to comment
Share on other sites

od iza mi još prolazi, treba to u
Link to comment
Share on other sites

pravilan raspored riječi... :zubo::zubo::zubo:

u top vas sve stavim :laugh: još da mi se coupe rs javi i to je to :zubo: prva stvar što mi je pala na pamet kad sam vidio onu sliku je upravo ova glupa rečenica, šta'š nisam ja kriv, već renault :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Jel samo ja vidim da je ovo najobicniji glupi photoshop postojeceg clia? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jel samo ja vidim da je ovo najobicniji glupi photoshop postojeceg clia? :roll:

Baš htjedoh napisat kako to nitko ne vidi....

Ajmo redom - usporedite polo

post-158-1212735516_thumb.jpg

post-158-1212735544_thumb.jpg

post-158-1212735581_thumb.jpg

Edited by Toca_sb
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.