Jump to content

Novi Sport


racer

Recommended Posts

Evo samo da najavim da sljedeci tjedan preuzimam novog sporta ... :cool:

Naravno nadam se da cu imati manje zajebancije nego kaj sam imo sa ovim do sada jer inace nikada više renault makar sam to rekao i prije 2 mjeseca.. :bigl: ..

Probavao sam razno razne aute od EVOIX,M3 (E46) i na kraju se opet odlucio za renolceka...

Moj autek je nasljedio jedan decko sa foruma ali on ce se pohvaliti kada dode vrijeme za to sljedeci tjedan bubnem slike ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    52

  • alenp

    32

  • R5GTT

    19

  • Coupe RS

    19

Top Posters In This Topic

koja boja

jel si uzeo r26 ili rs-a (ili koja je već razlika)

nisi trebo govorit da je netko s foruma uzeo, sad me zanima a brijem da bu tak i ostatku , ajde piši

ajde onda kad stigne sretno!!!!

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da najavim da sljedeci tjedan preuzimam novog sporta ... :cool:

Naravno nadam se da cu imati manje zajebancije nego kaj sam imo sa ovim do sada jer inace nikada više renault makar sam to rekao i prije 2 mjeseca.. :bigl: ..

Probavao sam razno razne aute od EVOIX,M3 (E46) i na kraju se opet odlucio za renolceka...

Moj autek je nasljedio jedan decko sa foruma ali on ce se pohvaliti kada dode vrijeme za to sljedeci tjedan bubnem slike ;)

A kojeg sporta? Clia ili Megana?

Link to comment
Share on other sites

...evo prognoze nabrzaka...nećeš biti zadovoljan sa 197-icom. Prvo zbog toga jer poprilično slabije ide od Meganea kojeg si dosad vozio. A da ti odmah odgovorim, tamo di si izletio s Meganeom izletio bi i s Cliom.

I da...nisam baš primjetio da si imao puno problema s R26...

Ukratko...s konja na magarca. Al dobro, to ionako već znaš.

:roll:

Link to comment
Share on other sites

...evo prognoze nabrzaka...nećeš biti zadovoljan sa 197-icom. Prvo zbog toga jer poprilično slabije ide od Meganea kojeg si dosad vozio. A da ti odmah odgovorim, tamo di si izletio s Meganeom izletio bi i s Cliom.

I da...nisam baš primjetio da si imao puno problema s R26...

Ukratko...s konja na magarca. Al dobro, to ionako već znaš.

:roll:

Uzeo sam R26 imao sam ja problema sa meganeom ,...

Link to comment
Share on other sites

ja sam shvatio da se radi o meganetu

a svejedno ista pitanja stoje osim ono o r 26ici boja oprema aj malo se raspiši

ii jesi dobio kakav gratis ili nešt s obzirom na količinu hehehehheheheheh

nhf zajebancija

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam R26 imao sam ja problema sa meganeom ,...

Pa piši, šta se stidiš -- jedino ako si to čovjeku kojem si prodao prešutio probleme :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Zar vi stvarno mislite da bi on uzeo Clia nakon Megana ? I to nakon sto je vozio clio ? :)

Pa šta je onda na kraju uzeo???

Prodao Megane R26 nekome s foruma...i opet uzeo Megane R26...???

Rekao je da preuzima sporta...a to je na forumu sinonim za Clio sport.

:nezna:

Link to comment
Share on other sites

ja sam shvatio da se radi o meganetu

a svejedno ista pitanja stoje osim ono o r 26ici boja oprema aj malo se raspiši

ii jesi dobio kakav gratis ili nešt s obzirom na količinu hehehehheheheheh

nhf zajebancija

Uzo sam R26 bijeli iz zadra cijena je koliko i piše 194.000 ima xenone i sve što je imao i moj..

Link to comment
Share on other sites

Pa piši, šta se stidiš -- jedino ako si to čovjeku kojem si prodao prešutio probleme :zubo:

Zna covjek sve ...

Link to comment
Share on other sites

Uzo sam R26 bijeli iz zadra cijena je koliko i piše 194.000 ima xenone i sve što je imao i moj..

Nisam još čuo da netko proda jedan auto i onda kupi identičan takav (ok, osim boje) drugi...a s prvim nije bio zadovoljan. :oo:

Link to comment
Share on other sites

Uzo sam R26 bijeli iz zadra cijena je koliko i piše 194.000 ima xenone i sve što je imao i moj..

? :nezna: ?

I kaj veli decko koji je kupio auto od tebe?

Link to comment
Share on other sites

Duga prica covjeku sam vec obecao prodat svoj pa nisam mogao pogazit rijec ...neda mi se objašnjavat svoje zavrzlame na forumu ako me ku

Link to comment
Share on other sites

Zar vi stvarno mislite da bi on uzeo Clia nakon Megana ? I to nakon sto je vozio clio ? :)

Heh... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Duga prica covjeku sam vec obecao prodat svoj pa nisam mogao pogazit rijec ...neda mi se objašnjavat svoje zavrzlame na forumu ako me ku
Link to comment
Share on other sites

ma za cijenu sam se zajebavo nisi trebo pisat koliko ni kai

reko s obzirom da si u godinu dana uzeo dva, neke autokuće nisu ni vidle kako izgleda

šala

:hey:

Link to comment
Share on other sites

ali mi se neda o tome......

Dobro onda, kad si otvorio ovakav topic mogao si pretpostavit da će biti pitanja kako, zašto, koji, šta...??? Jer napravio si relativno čudnu transakciju a ljudi pitaju i propitkuju o svemu šta im je čudno.

Ako ti smeta to propitkivanje (a znao si da će ga biti) onda se pitam čemu ovaj topic. Daješ informacije preko qrca a otvoriš temu da si uzeo novog sporta. Ili pričaj ili ne pričaj...

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.