Jump to content

Novi Sport


racer

Recommended Posts

Nije bitno, al nek se drugacije izrazi, jel ipak malo zvuci smijesno.

Inace imam sponzorski ugovor s kojim zaradujem 50000€ godišnje evo kad te i to zanima jel ti i to smiješno?

za ovo boldano , ma hebes to, to mozes i sam rijesit, nesto se smisli i rijesi za par min posla, nemorate odma trcat u servis... a ovo ostalo u servis pa nek se hebu oko toga... garanciju ima, tak da si bez brige...

cestitke i tebi i raceru na novim pilama.... nacitao sam se o R26 u EVO-u i mogu samo rec da sam ljubomoran :)

e racer, ponuda: stanes se samnom sa pugom, ak ja dobijem, dobim krug u R26, ak ti dobis , dobis pusu :lool:

Mo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    52

  • alenp

    32

  • R5GTT

    19

  • Coupe RS

    19

Top Posters In This Topic

Inace imam sponzorski ugovor s kojim zaradujem 50000€ godišnje evo kad te i to zanima jel ti i to smiješno?

Svaka cast.... ;)

Znaci 30 000kn mjesecno zaradujes...

Ja s faxom necu imat takvu placu... ak je to istina stvarno svaka cast.

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Zato ja treniram dnevno 4,5h tenisa +kondicijski pa mi placaju :laugh: ...al ovo je totalni off

Edited by racer
Link to comment
Share on other sites

Pustite tuđe financije...i kako tko kupuje aute. Živimo u Hrvatskoj di su imovinska stanja jaaaako šarena, od puke sirotinje do tajkuna i miljunaša. Iskreno, volio bih da mi netko sve plaća i kupuje i da se ne moram mučiti ko slon da bih zaradio da 4-5 godina star auto ni

Link to comment
Share on other sites

Pustite tuđe financije...i kako tko kupuje aute. Živimo u Hrvatskoj di su imovinska stanja jaaaako šarena, od puke sirotinje do tajkuna i miljunaša. Iskreno, volio bih da mi netko sve plaća i kupuje i da se ne moram mučiti ko slon da bih zaradio da 4-5 godina star auto ni
Link to comment
Share on other sites

Pustite tuđe financije...i kako tko kupuje aute. Živimo u Hrvatskoj di su imovinska stanja jaaaako šarena, od puke sirotinje do tajkuna i miljunaša. Iskreno, volio bih da mi netko sve plaća i kupuje i da se ne moram mučiti ko slon da bih zaradio da 4-5 godina star auto ni
Link to comment
Share on other sites

coupe je dobro napisao, nije na nama da se brinemo odakle mu pare... dok ih ne krade nama sve 5 :zubo:

uzivaj i vidimo se na meetu!

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaa Kruno...nemrem vjerovati ! No, puno više sreće ti

Link to comment
Share on other sites

Ako imas sponzore koji ti daju 50000€ godišnje,onda mora i da vrijedis ili se događa nešto treće! ;) Volija bi da uspijes u tenisu,samo malo po

Link to comment
Share on other sites

Aj frende nek je sa srecom. Evo i ja cu priznat da je bijeli ljepsi, ali samo iz razloga sto nisam vidio zuti uzivo.

O.T. A da se iza tvog nicka slucajno ne krije ime Ivan Ljubicic, pa nas malo navlacis sa godistem. :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Cestitam na novom autu...

Dobro ti zaradujes ak si mozes kupit auto od 60 000eura, cim se bavis ak smijem znat? Pa si se odlucio za kucu. Kaj kuca kosta 30 000eura?

Bas sam se nasmijo u ovom topiku.

Al svaka cast ak zaradujes i ak si mozes auto kupit.

čim se ti baviš?voziš clio 197?!....pusti čovika nek u

Link to comment
Share on other sites

sime ohladi malo..... nisam ja nigdje napiso da sam ga ja kupio... ;)

Nisi napisao ali njega prckaš s time otkud mu lova a tek mu je 19 godina itd. I ti isto imaš fin novi auto od 20 i nešto tisuća eura a student si, učiš, visiš po fitness centrima itd. I tvoj buraz isto.

Ako nitko od nas šljakera koji zarađujemo svoj kruh nije našao shodno da ga pita o tome odakle mu lova za kući i novi R26 onda nemoj ni ti, i ti si kao i on sponzoriran.

Nhf...samo sam ti htio skrenuti pa

Link to comment
Share on other sites

Tako je nisam napiso.... coupe rs u pravu si, al nisam ja nista njemu lose mislio. Nek sam reko da je smijesno kad neko tak prica. Da vozi ferrari bio bi sretan za njega, jel imam poznanika kaj vozi ferrari. Al je smijesno kad neko kaze da ga je sam kupio. Necu se vise petljat. sve 5

Link to comment
Share on other sites

Tako je nisam napiso.... coupe rs u pravu si, al nisam ja nista njemu lose mislio. Nek sam reko da je smijesno kad neko tak prica. Da vozi ferrari bio bi sretan za njega, jel imam poznanika kaj vozi ferrari. Al je smijesno kad neko kaze da ga je sam kupio. Necu se vise petljat. sve 5

Ma znam ali ne mo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.